musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9732
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   Ned 12 Jul 2009, 00:42

Za muštuluka si Bifi legendo skocko
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Bifi
Visitor
Visitor

Broj poruka : 373
Godina : 54
Datum upisa : 05.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   Ned 12 Jul 2009, 00:47

Bez ljutnje prijatelji ali ostale rezultate neznam , Sad smo se vratili kući , a do tamo je od mene nekakvih 120km
i vjerujte mi na pola puta sam se sjetio i bilo mi je krivo što neuzeh današnji plasman . Stvarno se izvinjavam .
Za Crnu Goru samo nam je Sejdo onako uz svoju poznatu galamu saopštio da su ekipno treći.
Sasats kolega stvarno se izvinjavam .

Kolega Los Pecaros da i Sead s brkovima je tamo , sa nekim prijateljima prodaju sitni pribor a kako čujem
sve meredove što su imali su rasprodali , valjda je svatko zaboravio meredov da ponese .
Nazad na vrh Ići dole
http://www.patak.com.ba
Los_Pecaros
Guide
Guide

Broj poruka : 1614
Datum upisa : 01.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   Ned 12 Jul 2009, 01:27

Da, Senad & ekipa ne sjede uzalud. :)

"Sut``bolan... dobro je za biznisa"! (Top-lista nadrealista).

:)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
MikiTenkara
Guide
Guide

Broj poruka : 2499
Godina : 43
Datum upisa : 09.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   Ned 12 Jul 2009, 16:30

Malo prije sam se cuo sa Belijem Krkovicem...Pojedinacno,Mico je 6. a Beli 7.
To je veliki uspjeh za crnogorske takmicare,koji prvi put izlaze na medjunarodni kup. Od srca im cestitam
skocko cestitam
Nijesam uspio da se cujem sa Sasom i ostalima,pa njihov plasman ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tenkarastream.blogspot.com
Edib
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 73
Godina : 51
Datum upisa : 30.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   Pon 13 Jul 2009, 13:57

Pozdrav svima

Kao prvo da cestitam svim reprezentativcima Crne Gore i Srbije na lijepom i zavidnom uspjehu . Pokazali su da znaju loviti ribe .
A posebno mi je drago da smo se lijepo druzili i razmjenjivali iskustva . Nadam se da ce se i oglasiti na forumi da ispricaju i svoje utiske .

Jos jednom BRAVO momci . sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   Pon 13 Jul 2009, 14:33

Edib ::
Pozdrav svima

Kao prvo da cestitam svim reprezentativcima Crne Gore i Srbije na lijepom i zavidnom uspjehu . Pokazali su da znaju loviti ribe .
A posebno mi je drago da smo se lijepo druzili i razmjenjivali iskustva . Nadam se da ce se i oglasiti na forumi da ispricaju i svoje utiske .

Jos jednom BRAVO momci . sampion 1
da me ne shvatite pogrešno..........po meni da bi jedan mušičar znao loviti ribu nije potrebno da ide na takmičenje, da bi se tamo kojim slučajem dokazivao.............mislim da takmičenja nisu potrebna da bi jedan mušičar bio uspešan u lovu određenih vrsta riba i za mene takmičenje nije merodavno po tom pitanju da li ko zna ili ne zna da lovi ribu.........

Poslednji izmenio Bogi dana Pon 13 Jul 2009, 14:53, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ranko
Guide
Guide

Broj poruka : 1045
Godina : 60
Datum upisa : 17.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   Pon 13 Jul 2009, 14:41

Apsolutno tačno Bogi cestitam Bravooo :ziveli : bistro, Ranko!
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide

Broj poruka : 1614
Datum upisa : 01.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   Pon 13 Jul 2009, 16:43

Pozdravi (i cestitke) od strane kolege iz BiH nijesu imali (nikakvu) loshu konotaciju, naprotiv. Covjek je uljudno cestitao na (nekom) uspjehu ljudima/gostima iz CG i SRB.

Ono sto je trebalo da se napise je (valjda):

* HVALA na lijepim rijecima kolega * - sto ja, evo sada, u ime onih koji su im bili gosti prolsih dana, pisem.

Bistro!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Bogi
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   Pon 13 Jul 2009, 21:30

Los_Pecaros ::
Pozdravi (i cestitke) od strane kolege iz BiH nijesu imali (nikakvu) loshu konotaciju, naprotiv. Covjek je uljudno cestitao na (nekom) uspjehu ljudima/gostima iz CG i SRB.
meni ne treba tvoje obrazloženje.........i svestan sam ja toga da nije Edib ništa loše mislio i ja ga nisam kritikovao zbog toga, samo sam pojasnio malo njegovu rečenicu (Pokazali su da znaju loviti ribe .) i dao svoje mišljenje u vezi toga.............

bilo je bolje da si napisao samo ovo.......

Los_Pecaros ::
* HVALA na lijepim rijecima kolega *

Bistro!
Nazad na vrh Ići dole
Edib
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 73
Godina : 51
Datum upisa : 30.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   Pon 13 Jul 2009, 22:18

Pozdrav svima

Samo da dopunim svoju izjavu , pokazali su da znaju loviti ribe , posto izgleda niste nikad bili na takmicenjima ovakve vrste .
Da pojasnim , iz sesira izvuces mjesto za ribolov i to tri pozicije , dobijes svakakva mjesta ( gdje ima ili nema ribe ili je nepristupacno ili je preduboko ) , htio sam da kazem da se jako dobro snalaze u raznim situacijama . Treba vjestine da se lovi na takvim mjestima .
Posto ima ribolovaca koji love po revirima pa za sebe kazu da su odlicni , ovo je bio ribolov u divljoj zoni a ne u reviru gdje je krcato ribom .

Jos jednom pohvala sa moje strane .

BISTRO skocko
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   Pon 13 Jul 2009, 22:38

Edib ::
Pozdrav svima

Samo da dopunim svoju izjavu , pokazali su da znaju loviti ribe , posto izgleda niste nikad bili na takmicenjima ovakve vrste .
Da pojasnim , iz sesira izvuces mjesto za ribolov i to tri pozicije , dobijes svakakva mjesta ( gdje ima ili nema ribe ili je nepristupacno ili je preduboko ) , htio sam da kazem da se jako dobro snalaze u raznim situacijama . Treba vjestine da se lovi na takvim mjestima .
Posto ima ribolovaca koji love po revirima pa za sebe kazu da su odlicni , ovo je bio ribolov u divljoj zoni a ne u reviru gdje je krcato ribom .

Jos jednom pohvala sa moje strane .

BISTRO
kod nas ti brale do skora nije imalo revira sem na Gradcu.................tako da može da se kaže da se kod nas uglavnom i peca na divljim i itekako napadnutim i istrebljenim vodama, a kod nas kad se kaže revir ne misli se na revir kao na Ribniku recimo, kod nas se revir proglasi samo iz tog razloga da se sačuva riba.......ja revir nisam ni video kako treba dok nisam posetio Bosnu.........što se mene tiče svaka Bosanska reka u odnosu na Srpsku je revir......i mogu još reći da je mnogo lepše, lakše i bolje pecati na Bosanskim terenima nego li kod nas, bar po onome što sam ja video u Bosni.......

što se takmičenja tiče mogu da pričam o tome jer sam učestvovao na nekim takmičenjima kod nas tako da mi je vrlo poznato izvlačenje iz šešira i sreće oko staza........a to da li je takmičenje merodavno snalaženju opet mislim da nije jer se treba snaći i u bez takmičarskim uslovima........
Nazad na vrh Ići dole
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 5297
Godina : 39
Datum upisa : 07.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   Pon 13 Jul 2009, 22:50

Hvala puno na lijepim i iskrenim cestitkama. skocko
Ovom prilikom bi cestitao Edibu koji je pokazao da je dobar covjek na prvom mjeestu pa onda fer, korektan i odlican musicar.
Posto niko nije postavio bilten ovom prilikom vas obavjestavam da je upravo on pobjednik ovog takmicenja koje je okupilo sve
vrhunske musicare iz okruzenja.Pohvale koje su upucene sa njegove strane su krajnje iskrene i dobronamjerne i treba da smo
srecni sto je bas prvak bio prvi covjek koji je dao ovakav komentar za nasu reprezentaciju.
Svaka cast majstore i zelim ti sve najbolje u daljem takmicenju. cestitam sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4266
Godina : 44
Datum upisa : 04.01.2009

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   Pon 13 Jul 2009, 23:04

cestitam svima koje god mesto da su osvojili cestitam ....mada ja i neznam sta je ko uradio Ufffff Placko jel ima neko zvanicne rezultate da okaci na forum help 1
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 5181
Godina : 32
Datum upisa : 09.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   Pon 13 Jul 2009, 23:07

Ja sam se jutros video sa Popom i Salom, vratili se iz Bosne. Pa se nadam da će Sale postaviti rezultate ako ih ima kod sebe.
Nazad na vrh Ići dole
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 5297
Godina : 39
Datum upisa : 07.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   Pon 13 Jul 2009, 23:17

Svi smo dobili biltene ali sam ja izgleda jedini ostao bez njega.Znam samo da je nasa reprezentacija u ekipnom plasmanu sesta i sedma a u pojedinacnom imamo 3 takmicara medju prvih 10.Vujosevic,Krkovic i Filipovic.
Nadam se da ce neko uskoro postaviti bilten i tako cete imati svi uvid u konacan plasman svih ekipa i pojedinaca.
Ovo je ukratko jer sam jos uvijek umoran i ne ispavan tako da ce sutra biti slika i komentara vezano za samo takmicenje i druzenje u Kulen Vakufu.

Poslednji izmenio Sasa D dana Uto 14 Jul 2009, 00:05, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !   

Nazad na vrh Ići dole

Fly Fishing cup jadransko-podunavskih zemalja !
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Fly Fishing only "Lim/Ljuča" - Plav
» RAY LOCKYER
» Fly Fishing only "Lim" - Berane
» Wet Fly & Nymph Fishing in the UK
» Fly fishing only "Lim/Zlorečica" - Andrijevica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: INFORMATIONS! :: OBAVjEŠTENJA-
Skoči na: