musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Omar
Guide
Guide

Broj poruka : 2295
Godina : 43
Datum upisa : 11.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad   Čet 15 Okt 2009, 23:41

Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad   Pet 16 Okt 2009, 00:06

Omare,kakva je bila ponuda mušičarskog pribora i jeli bilo kakvih prezentacija na ovu temu?
Nazad na vrh Ići dole
Omar
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad   Pet 16 Okt 2009, 00:19

NikolaCG ::
Omare,kakva je bila ponuda mušičarskog pribora i jeli bilo kakvih prezentacija na ovu temu?

Mušičarska ponuda je bila slabija u odnosu na prošlu godinu .
Ranko Travar je jedini imao klopletnu ponudu VISION-a , bilo je i nekih Byron modela , a i nekih jeftinih kojima ni ime nisam zapamtio.

Od materijala za izradu muva, nažalost nije bilo ama baš ništa.
Moglo se naći samo nešto od udica .

Od vezaca jedino je bio Ministar, koji je i ovog puta, kao i mnogo puta do sada i na mnogim sajmovima perio muve i strimere,
kao i izložbenu svoju ponudu.

Biće konkretnih slika za gore navedeno.
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide

Broj poruka : 1437
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad   Pet 16 Okt 2009, 13:33

MM ::

Na sajam se itekako ide da bi se nešto kupilo, treba se samo raspitati kako slični sajmovi izgledaju u ozbiljnim državama.
.

Izgleda ovako, i nema kupovine nigde i nikada neće biti, a što se tiče našeg sajma to jeste vašar već zadnjih nekoliko godina ...

Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
MM
Guide
Guide

Broj poruka : 789
Godina : 32
Datum upisa : 05.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad   Pet 16 Okt 2009, 16:35

Pišući o čuvenom EWF- na jednom drugom forumu, gospodin Boban piše: " Bili, razgledali, odusevili se. Puno toga probali, dosta toga kupili" ...

U jednom od brojeva lista Mušičar, gospodin Ibro, piše da je bio zadovoljan ostvarenim pazarom na londonskom sajmu.
Pitam se kako je to moguće kad "nema prodaje niti će ikada biti".

Što se tiče sajma u NS, odlazak na isti u ulozi mušičara je čisto gubljenje vremena.

Poslednji put izmenio MM dana Pet 16 Okt 2009, 16:49, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
Brankoogi
Guide
Guide

Broj poruka : 754
Datum upisa : 06.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad   Pet 16 Okt 2009, 16:37

Pišući o čuvenom Denver Show- na jednom drugom forumu, gospodin Boban piše: " Bili, razgledali, odusevili se. Puno toga probali, dosta toga kupili" ...

Bilo kako bilo, odlazak na sajam u NS u ulozi mušičara je čisto gubljenje vremena.

U bilo kojoj ulozi da ideš zadnjih par godina na gubitku si!
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide

Broj poruka : 1437
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad   Pet 16 Okt 2009, 23:47

Pišući o čuvenom EWF- na jednom drugom forumu, gospodin Boban piše: " Bili, razgledali, odusevili se. Puno toga probali, dosta toga kupili" ...

U jednom od brojeva lista Mušičar, gospodin Ibro, piše da je bio zadovoljan ostvarenim pazarom na londonskom sajmu.
Pitam se kako je to moguće kad "nema prodaje niti će ikada biti".

Što se tiče sajma u NS, odlazak na isti u ulozi mušičara je čisto gubljenje vremena.

Ja sam mislio na velike sajmove , ne na ove o kojima su Boban i g.Ibro pisali, to su mali sajmovi ,vašari .

Veruj mi znam o čemu pričam, a Brankoogi je sto posto u pravu za Novosadski !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
MM
Guide
Guide

Broj poruka : 789
Godina : 32
Datum upisa : 05.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad   Sub 17 Okt 2009, 00:11

OK Sale,

.... nemam razloga da ti ne verujem, mada je i na tom malom sajmu (EWF) je bilo preko 60 izlagača, što USA, što evropskih,
a i sam dogadjaj je 100% mušičarski. Takav dogadjaj, pa makar bio okarakterisan kao vašar, u odnosu na ono što imamo u našoj zemlji zvuči kao naučna fantastika.
Mene kao mušičara i potrošača i ne zanima baš previše da li je sajam veliki ili mali, da li je manifestacija vašar ili sajam,
zanime me da razgledam sve u vezi FF i da ponešto i kupim. Nažalost, u NS to ne mogu, a kako stoje stvari neću ni moći.

Bar ne u bližoj budućnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Omar
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad   Ned 18 Okt 2009, 19:21

Kao sto neko rece , na sajmu se ljudi i druze...

Stanko Popovic (Urednik i vlasnik Ribolovackog magazina) i Dzevad Krcic - Duce

Stnko Popovic , Dragan Boskovic ( Predsjednik Saveza Srbije ) i Ja
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9732
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad   Ned 18 Okt 2009, 22:39

Vidim da je stari lisac Stanko još aktivan.......... lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Omar
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad   Ned 18 Okt 2009, 23:06

Madjoni ::
Vidim da je stari lisac Stanko još aktivan.......... lol!

Itekako aktivan.
Covjek koji zasluzuje veliko postovanje svih ribolovaca, jer svi mi smo citali njegove novine ( Pocev od ribolovacke revije pa do Magazina )
Nazad na vrh Ići dole
Omar
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad   Ned 18 Okt 2009, 23:40

Kao i sto u prvim postovima napisah , da je jedino Ranko Travar imao kopletnu ponudu za FF ribolovce , u par slika ce te i sami vidjeti dio ponude.

Nazad na vrh Ići dole
Omar
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad   Ned 18 Okt 2009, 23:42

Nazad na vrh Ići dole
Omar
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad   Ned 18 Okt 2009, 23:50

Ovi modeli su bili najskuplji ...

Nazad na vrh Ići dole
Omar
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad   Ned 18 Okt 2009, 23:55

Nazad na vrh Ići dole

Medjunarodni sajam lova i ribolova LORIST 2009 - Novi Sad
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» LORIST - Novi Sad - 44. međunarodni sajam lova, ribolova i sporta!
» 41. Međunarodni sajam lova, ribolova i sporta (LORIST) - Novi Sad
» Novi okviri za tablice
» moj novi LAV(ic)
» 9. sajam "Auto Show - Novi Sad"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: INFORMATIONS! :: OBAVjEŠTENJA-
Skoči na: