musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Spin & Fly magazin

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
BlackBelt2
Visitor
Visitor

Broj poruka : 376
Datum upisa : 22.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Pon 22 Feb 2010, 00:58

Sustina je biti objektivan,kad posjetite neku od rijeka,pozeljno je o istoj pisati realno tim prije,ako takav clanak treba da zavrsi na stranicama nekog od rib.magazina.U konkretnom slucaju recimo da neznam o kakvoj se rijeci "radi"i da procitam clanak koji je objavljen,mogao bih da zakljucim da na njoj musicari nemaju sta da traze,a istina je sasvim drugacija.Zeta je jedna od najboljih musicarskih rijeka u CG.Mogu da razumijem da neko voli vise Taru,neko Drinu,neko Komarnicu,neko vise Lusku Makvu od Kolorada....ali da o Zeti pise da je "duboka uspavanka"?u stvari i to mogu da razumijem ukoliko je kolega Oho-li u tom trenutku bio pjesnicki raspolozen.......
Ponavljam!!!!treba izvjestavati objektivno,jer reportaze se citaju i to je jedan vid promicije rijeka,a dje ce bolja promicija od korektne reportaze...
Nazad na vrh Ići dole
Prota "Pacer"
Visitor
Visitor

Broj poruka : 416
Datum upisa : 04.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Pon 22 Feb 2010, 09:44

BlackBelt ::
Sustina je biti objektivan,kad posjetite neku od rijeka,pozeljno je o istoj pisati realno tim prije,ako takav clanak treba da zavrsi na stranicama nekog od rib.magazina.U konkretnom slucaju recimo da neznam o kakvoj se rijeci "radi"i da procitam clanak koji je objavljen,mogao bih da zakljucim da na njoj musicari nemaju sta da traze,a istina je sasvim drugacija.Zeta je jedna od najboljih musicarskih rijeka u CG.Mogu da razumijem da neko voli vise Taru,neko Drinu,neko Komarnicu,neko vise Lusku Makvu od Kolorada....ali da o Zeti pise da je "duboka uspavanka"?u stvari i to mogu da razumijem ukoliko je kolega Oho-li u tom trenutku bio pjesnicki raspolozen.......
Ponavljam!!!!treba izvjestavati objektivno,jer reportaze se citaju i to je jedan vid promicije rijeka,a dje ce bolja promicija od korektne reportaze...

Dali je Zeta zaista jedna od najboljih mušičarskih reka u CG-i??Pa meni je Zeta reka u koju se uliva Morača a ne obrnuto kao što reče moj prijatelj Vladimir(Oholiver)..
Koliko se iskustva da nakupiti za kratak period svih nas da možemo doneti ovakav zaključak??Nema loše reke za mušičarenje,nema najbolje...ima samo naših ličnih,intimnih shvatanja,mišljenja možda i želja....ali o tome za jedno 20-tak godina kad budem odveć star i nemoćan da zabacim muvu tamo gde treba....a do tada učiti,učiti i samo učiti...mušičariti ono što Ti srce i mogućnosti budu dozvolile...
Objektivnost,pa ona nikad neće postojati i fala Bogu da je tako...neko voli Zvezdu a neko Partizan Ufffff
E sad,šta je bolje,lošije,lepše,ružnije...treba sve probati...bar dok smo mladi i ludi.
Drinu treba probati,na njoj se uči,to je reka...na njoj je pravo mušičarenje,najjači lipljen...tirol i vaserka su zabranjeni..

p.s.-A što se tiče tema i konstruktivnih razgovora....previše je antireklama vezanih za želje i čestitke,brisanja postova,pretnji banovanja,privatnih poruka..ne vredi...mator sam da te stvari stavljam pod otirač...za to je i najlepše ubacivati postove u GARAŽU i temu vezanu za viceve,smeha nam uvek fali..
Pozzzz...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mušičarenje.forum3.biz
Los_Pecaros
Guide
Guide

Broj poruka : 1614
Datum upisa : 01.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Pon 22 Feb 2010, 09:52

Sve rijeke na kojima sam pecao u zivotu su "uspavanke" sprema Zete u maju i junu mjesecu.
Kasnije vodostaj ne dozvoljava akciju i veliki pritisak krivolovaca... ali to sto se dozivljava na Zeti u proljece... jednostavno se ne moze dozivjeti nidje drugo.

Najjača pastrmska voda.

Bez dileme.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Pon 22 Feb 2010, 10:42

Prota71 ::

p.s.-A što se tiče tema i konstruktivnih razgovora....previše je antireklama vezanih za želje i čestitke,brisanja postova,pretnji banovanja,privatnih poruka..ne vredi...mator sam da te stvari stavljam pod otirač...za to je i najlepše ubacivati postove u GARAŽU i temu vezanu za viceve,smeha nam uvek fali..
Pozzzz...

Predpostavljam kad ovo kažeš da misliš na našeg zajedničkog prijatelja, i moram ti reći da nisi u pravu! Mislim da je bezveze da ovo pišem, ali moram, jer nevolim da neko priča nešto što nije tačno, pogotovo kad sam ja uključen u priču!
Naime, mislim da si pogrešno obavješten, jer sam sada siguran da neznaš i drugu stranu priče, a svaka priča te vrste ima drugu stranu. Kad bih ti poslao neke snimljene poruke, mislim da bi ti, kao odrastao i zreo čovjek, vrlo brzo shvatio da naš prijetelj to sigurno nije i da bi ti bilo jasno da si doveden u zabludu! Ni meni nije jasno šta je naš prijatelj želio da postigne, to sam ga i pitao, a njegov odgovor je bio sve osim mudar i odrastao! Iako mi je čovjek mio, nemora da znači da je u pravu! I,Proto, nikako nemora da znači da je to cijela priča, već samo jedna strana!
A koliko je tačno ovo što ti kažeš, to vrlo precizno odbacuje činjenica da broj postova i konstruktivnih tema vrtoglavo raste na ovom forumu, pa se tako pojavljuju nickovi, koji imaju nešto protiv toga, i svojim pokušajima žele da spriječe svu dobru komunikaciju koja se ovdje "odigrava", ali oni budu vrlo brzo prepoznati i odstranjeni u "Recycle bin", zajedno sa ostalim smećem! Ako tebi TO smeta, nemam ništa protiv, meni itekako odgovara!

Ispadam sad kao neki advokat i zalazim u off topic, to mi nije namjera, ali jednostavno nemogu da prećutim na nisitine koje iznosiš, iako sam siguran da to ne radiš s umišljajem, već upravo zbog neobavještenosti ili pogrešne obavještenosti.
Nazad na vrh Ići dole
BlackBelt2
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Pon 22 Feb 2010, 12:16

Proto 71...objektivnost uvijek postoji,ako ima k'o da je saopsti,ovo sto cu ti sad reci je veoma objektivno.Draza mi je Moraca od Zete,ali je na Zeti svaki vid ribolova,pa i musicarenje mnogo bolje.Zeta se uliva u Moracu i prirodno je da se i dalje zove Moraca upravo,zbog njenog toka,koji je duzi,(to se uci u osnovnoj skoli)Proto 71.Cinjenice se nemogu prepravljati,to je isto,kao da si rekao da od dijela dje se uliva Svinjaca u Taru nadalje tece Svinjaca.Proto tvoj nick sadrzi br.71,predpostavljam da ti je to godiste rodj?ako sam u pravu?onda si "neobjektivan",jer kazes da si"mator"ja sam takodje 71' pucam od snage i osjecam se,kao momak.(ovo je objektivno)
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9732
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Pon 22 Feb 2010, 15:45

Prota71 ::

Pozzzz...
Nijedan član foruma nije banovan tek tako i bez razloga i tome nema dalje diskusije.
Ako nešto nije jasno nek se obrati bilo kom od urednika na pm.
i još jedna SITNICA...ovo je tema o Spin&Fly magazinu,pa ako ikako može nastavite na tu temu o.k
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
BlackBelt2
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Pon 22 Feb 2010, 16:06

Tacno!treba se vratiti na temu i ja sam malo skrenuo sa kontexta teme i nasalio se sa Protom 71.(nadam se da mi generacija 71' neće zamjeriti)
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Pastrmka ?!   Pon 22 Feb 2010, 23:34

Kodeks nalaze da se ne komentarisu tekstovi kolega ... ali... posto klinca nikako ne mogu/zemo smatrati jednim... a ostalih clanova foruma radi...
napisacu da pomenuti tekst u magazinu o Zeti sadrzi potpuno netacne info o nacinu kretanja i lova glavatice.
Nazad na vrh Ići dole
Goci
Guide
Guide

Broj poruka : 679
Datum upisa : 06.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Sre 31 Mar 2010, 01:17

Obaveštenje za kolege mušičare iz Crne Gore:

Počev od broja 4, koji danas ode u štampu, magazin "Spin & Fly" i na trafikama širom Crne Gore, i to ne kao remitenda, već istovremeno kad i u Srbiji!

Pozdrav,

Goci
Nazad na vrh Ići dole
Ogi
Guide
Guide

Broj poruka : 1317
Datum upisa : 21.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Sre 31 Mar 2010, 08:16

skocko
Bice citanja, a naslovnica je strava.
Jedva cekam kad ce izaci....
Nazad na vrh Ići dole
Goci
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Uto 13 Apr 2010, 11:31

Već sutra/prekosutra bi broj 4 trebalo da bude na trafikama u Crnoj Gori. Poslali smo 100 komada, a vremenom ćemo taj broj povećavati.
Realno bi mogao da poraste na 300. Inače odlučili smo da neprodate primerke ne vraćamo za Srbiju, već da ih od preuzme neki kolega
ribolovac u Podgorici od našeg distributera i podeli deci u cilju popularizacije ribolova veštačkim mamcima.
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Uto 13 Apr 2010, 12:05

Primjerke ce preuzimati, naravno ako se slazes, saradnik NVO "Montenegro Fishing Pardise" u Podgorici, i iste dijeliti najmladjima na
nekim akicjama koje planiramo kao obiljezavanje 10-godisnjice osnivanja nase org.
Nazad na vrh Ići dole
Goci
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Uto 13 Apr 2010, 20:26

Može, odlično. Meni je jedino bitno da svaki primerak stigne do nekog deteta. Još ako ikako moguće birati decu iz siromašnijih porodica, koje ne mogu priuštiti deci ribolovačku literaturu, to bi bio pun pogodak.

Hvala bata Caki!

Javljam ti ko je distributer za Crnu Goru i gde treba otići sredinom juna po neprodate primerke broja 4.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja
Visitor
Visitor

Broj poruka : 375
Datum upisa : 16.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Uto 13 Apr 2010, 20:33

Br.4 je FANTASTICAN u odnosu na predhodne brojeve...
--NAPRED I SRECNO-- cestitam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.org
Omar
Guide
Guide

Broj poruka : 2295
Godina : 43
Datum upisa : 11.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Spin & Fly magazin   Uto 13 Apr 2010, 21:02

Goci ::
Može, odlično. Meni je jedino bitno da svaki primerak stigne do nekog deteta. Još ako ikako moguće birati decu iz siromašnijih porodica, koje ne mogu priuštiti deci ribolovačku literaturu, to bi bio pun pogodak.

Hvala bata Caki!

Javljam ti ko je distributer za Crnu Goru i gde treba otići sredinom juna po neprodate primerke broja 4.

Dobar gest.

Savakako da ce djeci znaciti.

cestitam
Nazad na vrh Ići dole

Spin & Fly magazin
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 7 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Spin Tire - igrica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: INFORMATIONS! :: OBAVjEŠTENJA-