musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Rijeka Krivaja

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 26054
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Krivaja   Pon 11 Feb 2013, 17:12

Koliko sam shvatio, Krivaja odnosno njen "revirski" dio je pod gazdovanjem privatne kompanije, pa je pravo
rukovodećih ljudi u toj istoj kompaniji da upravljaju njome na način koji misle da će im donijeti nekakav
(materijalni) dobitak.

Lično se nijesam susretao sa nečim sličnim ni na jednoj destinaciji u okruženju, uvijek sam lijepo prolazio na vodi
Ja lično sve ljude pored vode isključivo dijelim na mušičarsku "sektu" i sve ostale!

Nadajmo se iskreno da je u pitanju loša interpretacija i da jedino mjerilo gostiju uvijek i samo bude njegovo
zakonsko ponašanje odnosno ponašanje pravilima na dotičnoj vodi !

P.S.

Ti si Bero po nacionalnosti čovjek, a ta vrsta je u izumiranju :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sale
Guide
Guide

Broj poruka : 1431
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Krivaja   Pon 11 Feb 2013, 17:20

Ja bih to najvise voleo .
Dugo sam rszmisljao da li da ovo napisem , ali doneo sam odluku i mislim da je ispravna
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Murino
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Krivaja   Pon 11 Feb 2013, 17:35

Shvatam tvoju odluku !

Medjutim, ja bih da o svemu ovome diskutujemo na osnovu nekog propisa ili relevantnog važećeg dokumenta
kojim se propisuje zvanično jedan tako izrečeni stav ili pravilo. Ovako ostaje da diskutujemo o lošim namjerama ili loše
intrepetiranim namjerama, a da nemamo nikakvu potvrdu da je to stvarno PRAVILO i da je to stvarno izrečeno!

Tvoje je naravno pravo da na tu vodu ideš ili ne ideš ... u to nema pravo takodje niko da ti se miješa !

Ali, takodje postoje pravila foruma koja ne dozvoljavaju da lično iznete ili prenete intrerpretacije budu osnova za bilo
kakvu polemiku, naročito kada se radi o ovako osjetljivim stvarima...pa bih vas zamolio da za nastavak bilo kakve
diskusije na ovu temu pokažete pismenu odluku ili zabilježenu i javno iznešenu javnu riječ , osobe ili pravnog subjekta
o kojem se radi ... sve drugo bi odvelo ovu temu u totalni spam i imalo neželjene posledice za koji najmanje je
zaslužan ovaj forum i administracija, a najviše posledice bi ipak snosile ista !

Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide

Broj poruka : 1471
Godina : 44
Datum upisa : 03.10.2012

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Krivaja   Pon 11 Feb 2013, 17:47

Nemogu da se ne upetljam u ovo i sa Berom i sa Suzijem sam drug međutim Berom malo bolji.
Što se tiče Suzija javno ću napisati da on svoje goste vodi samo na Plivu i Ribnik jer od Talića ima otvoreno za sve.
Prije je možda da se on zakačio sa nekim pa su vrata zatvorena.Još večeras ću ga na FB Sale pitati za ovu njegovu izjavu.
Moram ti napomenuti da je Suzi u nekakvom svom ratu sa mnogima te da ide samo na Plivu i Ribnik,ponekad kod Ade na Sanu.
U Bihaću nije bio godinama čak na Fb za račun nekih voda na kojima ima privilegije pljuje po Uni i našim revirima.

Mene lično dira ovo jer odmah iza jeb..g rata svi koji su iz RS su kod nas lovili i družili se s nama normalno na Uni jeli pili
takmičili se .Pitaj Acu Đukća kojih je godina pobijeđivao u Vakufu i jel ikad iko nazvao ga četnikom a pili smo do zore pa se
ujutro takvi takmičili,pa bilo je i u Bihaću rata.Ja lično mislim da to nema veze sa Suzijevim riječima,da je druga stvar u pitanju

Daleko bilo ljudi da o tome više pričamo a svi dobri ljudi ma odakle bili imaju bujrum u Bosni,ribolov nema nacionalnost,
niti tome treba da se pridaje značaj.Ovo rivalstvo između kompanija i pojedinih društava je žalosno kao i priče kojima se
služe pojedinci.Dođi Sale na Unu posvetiću ti dva dana drugarski neću ti naplatiti i vidi kako će se ljudi ophoditi prema tebi
a ićićemo i na Krivaju .Pobogu zar treba o ovom da se raspravlja uopšte čak i ako je taj neko to rekao zašto ti je Suzi to
energično prenijeo koji mu je plus trebao kod tebe ili nekog drugog ,jesi se zapitao.

Izvinjavam se dodana je poruka administratora ali ostajem pri svojoj da ovo treba da se ispravi jer ja ribolovce smatram
prijateljima i braćom što ću čim se čujem Suzijem i uraditi ,a sve i da je tako kako kaže a nije 100% na Uni svi imate
bujrum i ja ću biti sa sve i jednim i loviti nemojmo stvarati famu gdje je nema.

Poslednji izmenio Gamarus dana Pon 25 Feb 2013, 14:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide

Broj poruka : 1431
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Krivaja   Pon 11 Feb 2013, 18:02

Ja sam na Uni bio i odlicno primljen , kao i u Kljucu pre deset godina , sacekao nas je Mrsic Sefik veoma lepo ugostio i primio iako nas je prvi put video, ali ovo je bilo kako rekoh , zasto ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
NB.Geronimo
Visitor
Visitor

Broj poruka : 253
Godina : 50
Datum upisa : 24.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Krivaja   Pon 11 Feb 2013, 18:21

Nemam ja ništa protiv suzija ovdje niti sam njega spominjao tako da nisam na suprotnim stranama ovdje ja i suzi nego ja ne
znam za to da se dešava ovdje tj na krivaji sad sam tel pričao sa ljudima koji su češće od mene na krivaji niko mi ništa nije rekao da je imao slična iskustva Sale, vjerujem i tebi da je tako preneseno ali mi nelogicno Placko i ja sam imao slična iskustva davno doduše i na drugim rijekama ne bude prijatno al ne mogu reci da je generalno tako ako mi jedan majmun nešto dobaci jer znalo se desiti da ostatak domaćih ribara to završi mjesto mene mislim onaj dio oko bacanja u vodu ili izvođenja za uho iz kafane tako ako budeš htio na krivaju i ja idem sa tobom ustvari i za prošli dolazak sam ja suziju motao strimere za vas ako je to ono kad ste trebali nešto za tv snimati sorry Zbog neprijatnosti iako nemam ništa sa tim svim WELCOME uvijek icicemo skupa
Nazad na vrh Ići dole
Opet_neko
Visitor
Visitor

Broj poruka : 148
Godina : 56
Datum upisa : 31.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Krivaja   Pon 11 Feb 2013, 19:01

Slazem se sa Berom, ali jos vise sa Gamarusom ... Suzi je malo cudna sorta , ima obicaj reci nesto nesmotreno i to ne bas ugodno za cuti. Sale, evo i ja te molim i pozivam, a vjerujem i Fruk, da svi zajedno, ti, Gamarus, Bero, Fruk i ja, kao i bilo ko koga hoces da povedes, odemo na Krivaju. Ako dodje do icega nemilog, morati ce se prvo sa nama svadjati i obracunati i prvo nas "pobacati" u rijeku (dok je Bere, ja se nikog ne bojim, covjek je cheers, golem k´o Lovcen) ). Jbg-a, svi mozda imamo po neko neugodno iskustvo iz ribolova koje se ne moze, a Boga mi i ne smije vezati ni za naciju ni za politiku, nego iskljucivo za ljudsku glupost i primitivizam.

Sto Murino rece, svi smo mi po narodnosti ribari, a po nacionalnosti musicari.

Cisto sumnjam da iko ko upravlja vodom, kao privatnik, ima interesa bilo koga nazivati nekakvim ruznim imenima. Tim ljudima su na prvom mjestu pare, pa daleko negdje iza sve ostalo.

Ja redovno obilazim i "balijske" i "ustaske" i "cetnicke" revire, do sada sam uvijek nailazio na dobar prijem i ljubaznost. Svugdje sam bio ponudjen icem i picem, sa svima sam se ugodno osjecao ...
Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide

Broj poruka : 1471
Godina : 44
Datum upisa : 03.10.2012

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Krivaja   Pon 11 Feb 2013, 19:10

Citat:
Ja redovno obilazim i "balijske" i "ustaske" i "cetnicke" revire, do
sada sam uvijek nailazio na dobar prijem i ljubaznost. Svugdje sam bio
ponudjen icem i picem, sa svima sam se ugodno osjecao ...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Svaka ti čast svugdje idem i niko mi nesmeta niti kome smetam, ko je čovjek svugdje je.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bifi
Visitor
Visitor

Broj poruka : 373
Godina : 54
Datum upisa : 05.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Krivaja   Pon 11 Feb 2013, 21:55

Gamarus ::

Što se tiče Suzija javno ću napisati da on svoje goste vodi samo na Plivu i ribnik jer od Talića ima otvoreno za sve.
Prije je možda da se on zakačio sa nekim pa su vrata zatvorena.
Moram ti napomenuti da je Suzi u nekakvom svom ratu sa mnogima te da ide samo na Plivu i Ribnik,ponekad kod Ade na Sanu.
U Bihaću nije bio godinama čak na Fb za račun nekih voda na kojima ima privilegije pljuje po Uni i našim revirima.

Mene lično dira ovo jer odmah iza jeb..g rata svi koji su iz RS su kod nas lovili i družili se s nama normalno na Uni jeli pili
takmičili se .Pitaj Acu Đukća kojih je godina pobijeđivao u Vakufu i jel ikad iko nazvao ga četnikom a pili smo do zore pa se
ujutro takvi takmičili,pa bilo je i u Bihaću rata.Ja lično mislim da to nema veze sa Suzijevim riječima,da je druga stvar u pitanju

Daleko bilo ljudi da o tome više pričamo a svi dobri ljudi ma odakle bili imaju bujrum u Bosni,ribolov nema nacionalnost,
niti to me treba da se pridaje značaj.Ovo rivalstvo između kompanija i pojedinih društava je žalosno kao i priče kojima se
služe pojedinci.Dođi Sale na Unu posvetiću ti dva dana drugarski neću ti naplatiti i vidi kako će se ljudi ophoditi prema tebe
a ićićemo i na Krivaju .

A I OVO ŠTO NAPISA ISMET ....

""""""" Slazem se sa Berom, ali jos vise sa Gamarusom ... Suzi je malo cudna sorta , ima obicaj reci nesto nesmotreno i to ne bas ugodno za cuti. Sale, evo i ja te molim i pozivam, a vjerujem i Fruk, da svi zajedno, ti, Gamarus, Bero, Fruk i ja, kao i bilo ko koga hoces da povedes, odemo na Krivaju. Ako dodje do icega nemilog, morati ce se prvo sa nama svadjati i obracunati i prvo nas "pobacati" u rijeku (dok je Bere, ja se nikog ne bojim, covjek je cheers, golem k´o Lovcen) ). Jbg-a, svi mozda imamo po neko neugodno iskustvo iz ribolova koje se ne moze, a Boga mi i ne smije vezati ni za naciju ni za politiku, nego iskljucivo za ljudsku glupost i primitivizam.

Sto Murino rece, svi smo mi po narodnosti ribari, a po nacionalnosti musicari.
"""""""

NISAM NI JA MOGAO A DA SE NE UKLJUČIM .....
NARAVNO SVE OVO GORE OD SVOJA DVA PRIJATELJA IZ BIHAĆA I SARAJEVA STO POSTOTNO POTPISUJEM ...
A JA SAM IZ SANSKOG MOSTA SA SANE I SANICE A BOGAMI I DABRA ....

Naime šta hoću da dodam a moj prijatelj iz Bihaća se malo dotakao teme .... nevjerovatna su dešavanja a u kontekstu fly fishinga u postratnoj Bosni naravno u pozitivnom kontekstu , ogromna je ekspanija mušičarenja što je naravno dobro ali kako znamo da svako dobro ima i onu svoju lošu stranu tako i ova situacija ima za posljedicu veliko rivalstvo i utakmicu za što većim profitom .
Pa kako vrijeme odmiče i kad više nemaju šta , izvuku sve kečeve iz rukava , uhvate se glupog nacionalizma jer im je to jedino preostalo a onda naravno na to .... neki se i upecaju ....
Pa zar nam to svaki put pred izbore nerade i naši dragi političari ...i čitavi narodi budu na udici .....
No.....
Redovno pratim forum , naravno , izuzetno mi je drago za raznorazne uspjehe i velike aktivnosti u nama dragoj Crnoj Gori u kontekstu fly fishinga ali vrlo brzo ovo i njih čeka .....
Nadam se da sam jasan dragi prijatelji a između ostalog ovdje imate milion fotografija koje demantiju i trunak nacionalizma ...... a uz njih da dodam i po koji komentar .... žao mi je što Miću - Comija ( Crnogorskog reprezentativca ) tad na evropskom malo omete u ostvarivanju što boljeg rezultata , popili smo mi po koju pivu na samoj obali Sanice ...... pa ..... nebih ja dao svog Vladišu iz Novog Sada na Klokotu za bilo šta ili koga na svijetu ............ ej ljudi koji je taj pravi momak Fićo na rijeci Krušnici ........ Saša D. je sa svojom gospođom bio na Sanici i bio je to fin ribolovačko roštiljski dan ........... o Sani , Ribniku , Plivi i o mnogim prijateljima da i nepišem , Rale je bio samnom kod Ade ( ado iz Visokog ) na Fojnici ...ima li itko zamjerki ..... nemojte dragi prijatelji ovaj forum opterećivati u tom pogrešnom pravcu ... namjerno neću da napišem riječ nacionalizam ...

A administratoru , gospodinu Boškoviću ,
samo da poručim
ako mu je bilo loše na Sanici da dođe ponovo možda to loše da i popravimo ....

pozdrav dragi prijatelji

Poslednji izmenio Bifi dana Pon 11 Feb 2013, 22:13, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.patak.com.ba
Murino
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Krivaja   Pon 11 Feb 2013, 22:10

Naravno Bifi !

Pričaću u svoje ime i ponoviti da sam izuzetno primljen i dočekan, a iskren da budem veoma teško bih mogao tako
da se organizujem i budem takav domaćin kakvi ste na Sanici bili ti Massa, Ado i Max
:ziveli :

P.S.

Samo što ću sljedeći put doći na bar 10 dana... da ostanu bar dva za ribolov kreten
Nazad na vrh Ići dole
Bifi
Visitor
Visitor

Broj poruka : 373
Godina : 54
Datum upisa : 05.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Krivaja   Pon 11 Feb 2013, 22:16

HA HA HA ...... ( što se nasmija ) naravno PRIJATELJU .... dobrodošlica .........
Nazad na vrh Ići dole
http://www.patak.com.ba
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 5297
Godina : 39
Datum upisa : 07.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Krivaja   Uto 12 Feb 2013, 10:04

Bifi prijatelju moramo ponoviti druzenje! :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Fisko
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 4
Datum upisa : 27.11.2012

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Krivaja   Pon 25 Feb 2013, 14:22

Lovim svuda...na svim vodama....svi su dobrodosli na Krivaju....pustite Suzija...njemu gdje nedaju da lovi besplatno on odma pljuje vodu.....

Bistro
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Krivaja   Pon 25 Feb 2013, 20:29

G din Fisko !

Za bilo kakvu ozbiljniju polomiku zamoliću vas da nam se predstavite :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Fisko
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 4
Datum upisa : 27.11.2012

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Krivaja   Pon 25 Feb 2013, 21:34

Predstavio se u "Predstavite se" :) :ziveli :

Bistro
Nazad na vrh Ići dole

Rijeka Krivaja
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 7 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Rijeka Krivaja
» Rijeka Bijela
» Rijeka Cijevna
» Rijeka UNA (jedna i jedina)
» Rijeka Bistrica (lijeva pritoka Drine)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: FISHERIES & ENVIRONMENT :: RijEKE-
Skoči na: