musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 26070
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Uto 20 Maj 2008, 20:02

:

Ovako izgleda zlatna medalja sa upravo zavrsenog svetskog prvenstva na Novom Zelandu, sta mislite :
Kada ce se ovakva zlackasta stvar naci u rukama nekog od musicara sa ovih prostora (tu mislim na eks YU drzave)???

Rezultati predstavljaju nista drugo do nastavak dominacije Čeha u fly fishingu,

Gde smo tu mi :znak pitanja.: :znak pitanja.:

Poslednji izmenio Murino dana Pet 07 Nov 2008, 23:24, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Edib
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 73
Godina : 51
Datum upisa : 30.10.2008

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Pet 07 Nov 2008, 18:57

Pozdrav svima

Kao reprezentativac BiH sam bio u Novom Zelandu ali se nismo takmicili zbog nekih glupih razloga .
Ovakva medalja ce doci na nase prostore i to vrlo brzo . Nasi musicari tek sad izlaze na medjunarodnu scenu i pokazuju svoje umijece . :skocko:
Prosle godine , reprezentacija BiH je osvojila odlicno 12 to mjesto a za jednu ribu od 20cm nam je pobjeglo osmo mjesto . Odlicno smo se pokazali i na treningu pa su cesi i francuzi postavili flastere ( posmatrace ) na nase takmicare . Vjerujte da poklonimo samo malo vise paznje ovoj plemenitoj vjestini bili bi nezgodna konkurencija svima . Drago bi mi bilo da se pojave sve reprezentacije sa nasih prostora na ovim takmicenjima pa da im zajednicki pokazemo . Do prije par godina smo bili samo fikusi ( oni koji popunjavaju donji dio tabele ), a sad se stvari mjenjaju . :64:

Ceska skola je odlicna ali niko od nas se nije posvetio do sada takvoj vrsti ribolova .

BISTRO
Nazad na vrh Ići dole
Goran R
Guide
Guide

Broj poruka : 1320
Datum upisa : 07.09.2008

PočaljiNaslov: 2008 World Flay Fishing Championship- Rotorua- New Zeland   Pet 07 Nov 2008, 20:07

Edibe mislis na cesko nimfarenje ili nesto drugo?
Nazad na vrh Ići dole
Edib
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 73
Datum upisa : 30.10.2008

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Pet 07 Nov 2008, 21:25

Pozdrav svima

Da mislim na ceski sistem ( po meni nikakva draz ) . Nije komplikovan ali zahtijeva treninga i potpuno se razlikuje od fly fishinga kakvog mi poznajemo i njegujemo .
Uopsta nisam pobornik te vrste i dosta musicara ne podrzava tu tehniku .
Ali ako treba i to nauciti ,tu smo .

BISTRO
Nazad na vrh Ići dole
Kolasin
VIP
VIP

Broj poruka : 1483
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2008

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Pet 07 Nov 2008, 23:19

Edibe u pravu si 100%.Konkrekto,sto se tice Crne Gore,mi tek ove godine biramo reprezentaciju u Flay fishingu,i do sada nije postojala,tako da mi nismo ni mogli ucestvovati na takmicenjima.Nadam se da cemo vec iduce godine biti zajedno na takmicenjima,i takodje se nadam da ce i ostale republike bivse Jugoslavije imati svoje predstavnike.Ako tako bude i moje misljenje je da ce biti odlicnih rezultata.

Pozdrav!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.net
Bogi
Guide
Guide

Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 01:06

Kolasin ::
Edibe u pravu si 100%.Konkrekto,sto se tice Crne Gore,mi tek ove godine biramo reprezentaciju u Flay fishingu,i do sada nije postojala,tako da mi nismo ni mogli ucestvovati na takmicenjima.Nadam se da cemo vec iduce godine biti zajedno na takmicenjima,i takodje se nadam da ce i ostale republike bivse Jugoslavije imati svoje predstavnike.Ako tako bude i moje misljenje je da ce biti odlicnih rezultata.

Pozdrav!!!
kako da uzmem državljanstvo Crne Gore........ ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Ivica R.
Guide
Guide

Broj poruka : 1308
Godina : 32
Datum upisa : 24.06.2008

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 01:12

A ja imam jedno pitanje,posto nijesam upucen u pravila,koja riba se lovi,ima li nesto odredjeno?
Nazad na vrh Ići dole
Kolasin
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 01:15

Bogi ::

Usvojicu te ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 01:20

kad da podnesem zahtev ha ha ha ha eh kamo sreće da sam dole sad bih pravio muve za ujutro pošto će sutra riba ekstra da radi, sutra kreće rojenje u 10-37 ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Kolasin
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 01:26

kad da podnesem zahtev ha ha ha ha eh kamo sreće da sam dole sad bih pravio muve za ujutro pošto će sutra riba ekstra da radi, sutra kreće rojenje u 10-37 ha ha ha ha

Smislicemo nesto za taj zahtjev,imamo vremena,a sjutra cu vjerovatno biti na pecanju oko 10 pa cu ti reci jeli rojenje pocelo na vrijeme ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9729
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 01:42

Vidi se da imate iste krvi,mangupi,pod hitno ga usvoji Kolašine da o jadu zabavite po crne gore stvarno ha ha stvarno ha ha bbrrrr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Bogi
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 01:46

Madjoni ::
Vidi se da imate iste krvi,mangupi,pod hitno ga usvoji Kolašine da o jadu zabavite po crne gore stvarno ha ha stvarno ha ha bbrrrr
ha ha ha ha ček samo da se mi dohvatimo te Komarnice i Zete...........
Nazad na vrh Ići dole
Kolasin
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 01:49

Ima odje dosta tvoje skole mangupe,a nisi ni ti daleko od nas,neka ti sad vadjenja bbrrrr
Nazad na vrh Ići dole
Kolasin
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 01:51

ha ha ha ha ček samo da se mi dohvatimo te Komarnice i Zete...........

U toj varijanti ce padati strunovi i na 0,06-to ti je Madjoni MISIJA NEMOGUCE stvarno ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9729
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 01:53

aj jadne ribe,svašta su izdžrale do sad ali kad vi dodjete čuće se ovo iz vode help 1 help 1 help 1 a možda i ovo :ihiiihi: :ihiiihi: :ihiiihi:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» 37th FIPS-Mouche World Fly Fishing Championship,Slovakia 2017
» Zastava 101 (2008)..Gasenje u voznji
» Fly Fishing only "Lim/Ljuča" - Plav
» Citroen C3 1.4 HDI 2008 god
» VW Scene */2008