musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Bogi
Guide
Guide

Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 01:56

kude smo ono stali, kod medalje..........ja imam jedno par komada.........lepo ih je imati
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9729
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 02:04

lijep osjećaj nema što
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Madjoni
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 02:23

Mislim da smo mi iz Crne Gore daleko od ovakvih stvari ,mnogo treba odje da sa uradi a poznati smo nadaleko kao veliki radnici (sjeđenje je opuč pri ležanju).Trebaju nam bar još 2 revira kao u Kolašin ali na potpuno drukčijim vodama.Kolašinski postoji već 8 godina pa je lako izračunati koliko nam još treba vremena.Znajući koliko su oni muke imali oko toga bez privatizacije voda odje nema sreće....
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 02:29

ma i kod nas je ista priča mi napravimo revir ali ga brzo ispraznimo..........tako da uvek kad umlatiš dve tri ribe na nekom oad takmičenja odmah si u prvih tri na tabeli........
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 02:36

da se ođe pojavi neko sa lovom i da uzme gornje tokove Zete i Ljuče, po fazonu kao Ribnik,samo da apsolutno čuva i da jednu jedinu ribu ne ubaci za 3 godine,što veli moj kum, to bi smrdjelo od ribe a krave ne bi smjele prići vode da piju :skocko:
Nazad na vrh Ići dole
Edib
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 73
Godina : 51
Datum upisa : 30.10.2008

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Sub 08 Nov 2008, 18:16

Pozdrav svima

Uh , al ste se nabrusili , trebat ce nam avion samo za timove sa nasih prostora . Sad trenutno ucestvuju Slovenija,Hrvatska i BiH , hajde ljudi ,spremajte se . Bit ce mi veliko zadovoljstvo .

BISTRO
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide

Broj poruka : 1552
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2008

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Ned 09 Nov 2008, 01:29

Madjoni ::
Mislim da smo mi iz Crne Gore daleko od ovakvih stvari ,mnogo treba odje da sa uradi a poznati smo nadaleko kao veliki radnici (sjeđenje je opuč pri ležanju).Trebaju nam bar još 2 revira kao u Kolašin ali na potpuno drukčijim vodama.Kolašinski postoji već 8 godina pa je lako izračunati koliko nam još treba vremena.Znajući koliko su oni muke imali oko toga bez privatizacije voda odje nema sreće....
Mladjene ne budi preskroman 8) Ako je neko bar još kao Nikola, Ivica, Mićo, Željko, Ti,.... affraid 8)
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide

Broj poruka : 1552
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2008

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Ned 09 Nov 2008, 01:31

Edib ::
Pozdrav svima

Uh , al ste se nabrusili ,..... Sad trenutno ucestvuju Slovenija,Hrvatska i BiH , hajde ljudi ,spremajte se . Bit ce mi veliko zadovoljsto
Spremi doček fin evo stižemo! :hello 1:
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: 2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand   Ned 09 Nov 2008, 01:32

dzaba brate,da treniram zamišljene ribe?do kolašina imam 3 sata vožnje,kladim se da ti prije moš stći
Nazad na vrh Ići dole

2008 World Fly Fishing Championship - Rotorua - New Zealand
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» 37th FIPS-Mouche World Fly Fishing Championship,Slovakia 2017
» Zastava 101 (2008)..Gasenje u voznji
» Fly Fishing only "Lim/Ljuča" - Plav
» Citroen C3 1.4 HDI 2008 god
» VW Scene */2008