musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sledeći
AutorPoruka
Alp
Guide
Guide

Broj poruka : 600
Godina : 57
Datum upisa : 18.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Čet 15 Nov 2012, 22:37

Ne moras ga ni pitati. Sve te vode poznajem kao svoj dzep. Isto tako u naslovu pise ime nepostojece vode. Ne postoji kanal D.Vrbovo, vec kanal Donja Dubrava na rijeci Dravi.
Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide

Broj poruka : 1471
Godina : 45
Datum upisa : 03.10.2012

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Čet 15 Nov 2012, 22:44

Evo ga Alp zamijenjeno sad će mi Ivica poslati slike još ovogodišnjih lipljana.
Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Čet 15 Nov 2012, 22:46

Alp ::
Ne moras ga ni pitati. Sve te vode poznajem kao svoj dzep. Isto tako u naslovu pise ime nepostojece vode. Ne postoji kanal D.Vrbovo, vec kanal Donja Dubrava na rijeci Dravi.
Nisam ja postavio naslov bio sam s njim dosta puta pa sam pa automatizmu redao slike.A naslov su drugi postavili ja samo dopunjavam ,vjeruj da sam tržio Slunjčicu nisam ni obratio pažnju.
Nazad na vrh Ići dole
Alp
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Čet 15 Nov 2012, 22:48

To je inace ona voda za koju si prije neki dan bio napisao da nema riba. Plus razlicite "lijepe" komentar na racun hrvatskih voda i ribolovaca. Drago mi je da si promijenio misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Čet 15 Nov 2012, 22:56

Ivica Magdić
Lipljan 54 cm ulovljen
na rijeci Slunjčici

Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Čet 15 Nov 2012, 22:59

Ivica Magdić
Lipljan 53cm
ulovljen na rijeci Slunjčici

Nazad na vrh Ići dole
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 5297
Godina : 40
Datum upisa : 07.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Čet 15 Nov 2012, 23:02

Ogromni lipljeni! sampion 1
Mora da rijeka obiluje velikom kolicinom hrane,cim su ovako debele i velike ribe!
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide

Broj poruka : 2767
Datum upisa : 23.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Čet 15 Nov 2012, 23:02

Bozeeee,kakav krasan lipljen. Pa ovo je u klasi najjacih Evropskih ulova ove ribe sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Čet 15 Nov 2012, 23:04

To je inace ona voda za koju si prije neki dan bio napisao da nema riba. Plus razlicite "lijepe" komentar na racun hrvatskih voda i ribolovaca. Drago mi je da si promijenio misljenje.
Nisam promijenio mišljenje i pusti me na miru Ivica je meni ko brat,a tamo je ostalo malo lipljana ,i jedino neko kao on koji se
tamo rodio može da ih isčeprka.Mani se ti huškačkih metoda rekao sam ti da imam tamo prijatelje,stoga me popusti malo .
Komentariši šta hoćeš ,a sve što sam rekao stojim iza toga.
Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Čet 15 Nov 2012, 23:06

Mafke ::

Bozeeee,kakav krasan lipljen. Pa ovo je u klasi najjacih Evropskih ulova ove ribe
Ima još Deda sad mi je Ivica poslao 4 slike sve orijaši neki su ulovljeni 2006 te.
Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Čet 15 Nov 2012, 23:17

Ivica Magdić
Lipljan55 cm

Ulovljen na Slunjčici
Na slice se vidi datum

Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Čet 15 Nov 2012, 23:33

Ivica Magdić
Lipljan53 cm
Rijeka Slunjčica

Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 28227
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Čet 15 Nov 2012, 23:51

Isto tako u naslovu pise ime nepostojece vode. Ne postoji kanal D.Vrbovo, vec kanal Donja Dubrava na rijeci Dravi.

Ispravljen naslov teme !

Sjećam je kao da je to bilo juče ... temu nije otvorio član Rista, već član foruma Musulin Marko nik Musa !

Zamjerka ide na njegov račun, a zahvalanost na ispravci Alpu !

P.S.

Ulovi novog člana foruma Karabaje su fantastični i zaslužuju apsolutni respect sampion 1

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Gamarus
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Pet 16 Nov 2012, 00:04

Kad sam rekao da su Hrvatske vode dosta devastirane u jednoj od tema,ostajem pri tome. Jer nekolicinu ovakvih lipljena može uloviti onaj koji je tamo i dan i noć.A isti gosp.Magdić moj dobar prijatelj mi je potvrdio da ih je ostalo malo te da ima krivolova.Kao i na ostalim vodama.Ni Bosanske vode nisu isključene od devastiranja.A ja ne pljujem po nijednoj rijeci ,pogotovo možda na tim rijekama lovim više od nekih koji se tobože prestvljaju zaštitnicima istih.Ne znam od čega ih štite jer,ne znaju više kako biti na visini pa se služe metodima,tipa reko si reću.Slike sebe i svojih prijatelja stavljam isključivo da se vide ulovi.A koliko je koja rijeka devastirana i ko su mušičarske elite to me neopterećuje toliko kao neke. Stoga je ružno da se pretenzira ovo Hrvatske, Bosanske da ne nabrajam dalje .Ovakve stvari su osjetljive, a vidjeli smo kroz prošle teme koliko ljudi daleko spremni ići,da bi nametali svoje mišljenje.Stoga se izričito ograđujem od nekakvih pljuvanja po bilo čijim rijekama.

A reći da su devastirane nije pljuvanje i pričanje gluposti.
Nazad na vrh Ići dole
Alp
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Pet 16 Nov 2012, 01:54

Lijepo je sto se ogradjujes. Ali, nisi "lijepo" pricao samo o hrvatskim rijekama. Napisao si ako se, ne varam, da u cijeloj Ex-yu pa tako ni u mojoj zemlji nije bilo 30 ili 50 musicarskih stapova prije 80-tih, da su po Gackoj tada lovili samo Talijani... Sto je notorna, lako provjerljiva i uvredljiva neistina. Da hrvatski ribolovci ne znaju loviti ribe, ako sam pravilno shvatio? Da su ugledni ljudi pisali neistine i prepisivali, premda nisi precizirao ni koji su to ni sto su to "prepisivali"...? Jos uvijek sam znatizeljan po tom pitanju. Da je neki klub (necu mu spomenuti ime) "skoro" propao, da su trgovci i ducani losi i pa sada toboze moramo u Banja Luku... I slicne stvari, poprilicno udaljene i od istine i od uljudnog ponasanja.

Vidim da je dosta toga sada obrisano i umeksano pa tebi ili onom tko se u tom smjeru potrudio jos jednom zahvaljujem. Isto tako, nadam se da si Magdica i ostale decke pitao dopustenje za stavljanje njihovih slika po forumima. Jer mnogi ljudi ne zele da se o njihovim ulovima previse prica i za to imaju vrlo konkretene razloge. Opcenito, meni se cini da bi pisanje o trenutnim prilikama u Hrvatskoj mozda trebao prepustiti ljudima iz te zemlje, koji o tome od tebe malo vise znaju. I nece im to biti problem napisati kada i ako smatraju da treba. Bas kao sto se nitko s te strane ne nalazi pozvanim tebi tumaciti sto trenutno valja i ne valja na Uni, Uncu, Klokotu... Kako si se uhvatio "devastiranih hrvatskih voda", pomislt ce ljudi da kod tebe nema riba.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   

Nazad na vrh Ići dole

Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava
Nazad na vrh 
Strana 16 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sledeći
 Similar topics
-
» Slunjčica - Mala rijeka za prekrasne lipljane

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: FISHERIES & ENVIRONMENT :: RijEKE-
Skoči na: