musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorPoruka
Gamarus
Guide
Guide

Broj poruka : 1471
Godina : 44
Datum upisa : 03.10.2012

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Pet 16 Nov 2012, 08:50

Alp ::
Lijepo je sto se ogradjujes. Ali, nisi "lijepo" pricao samo o hrvatskim rijekama. Napisao si ako se, ne varam, da u cijeloj Ex-yu pa tako ni u mojoj zemlji nije bilo 30 ili 50 musicarskih stapova prije 80-tih, da su po Gackoj tada lovili samo Talijani... Sto je notorna, lako provjerljiva i uvredljiva neistina. Da hrvatski ribolovci ne znaju loviti ribe, ako sam pravilno shvatio? Da su ugledni ljudi pisali neistine i prepisivali, premda nisi precizirao ni koji su to ni sto su to "prepisivali"...? Jos uvijek sam znatizeljan po tom pitanju. Da je neki klub (necu mu spomenuti ime) "skoro" propao, da su trgovci i ducani losi i pa sada toboze moramo u Banja Luku... I slicne stvari, poprilicno udaljene i od istine i od uljudnog ponasanja.

Vidim da je dosta toga sada obrisano i umeksano pa tebi ili onom tko se u tom smjeru potrudio jos jednom zahvaljujem. Isto tako, nadam se da si Magdica i ostale decke pitao dopustenje za stavljanje njihovih slika po forumima. Jer mnogi ljudi ne zele da se o njihovim ulovima previse prica i za to imaju vrlo konkretene razloge. Opcenito, meni se cini da bi pisanje o trenutnim prilikama u Hrvatskoj mozda trebao prepustiti ljudima iz te zemlje, koji o tome od tebe malo vise znaju. I nece im to biti problem napisati kada i ako smatraju da treba. Bas kao sto se nitko s te strane ne nalazi pozvanim tebi tumaciti sto trenutno valja i ne valja na Uni, Uncu, Klokotu... Kako si se uhvatio "devastiranih hrvatskih voda", pomislt ce ljudi da kod tebe nema riba.
Opet ti ja Magdića nemoram ni pitat za slike a pogotovo Kostelića,a od kog sam ih dobio .Uzmi ti za shodno kad tako pričaš pa pitaj ko im ponekad daje muhe za takmičenje.A nadalje tvrdim ponovo da su dućani slabi što se tiče ribomaterijala.Ja nemoram reklamirati ni Unu ni Gacku ako su devastirane ,devastirane su.Još jednom tvrdim da u potpunosti stojim iza svog posta koji nije pobrisan jer sam ga sinoć istom Magdiću pokazao.Kad me već vučeš za jezik od mnogih tvojih zemljaka sam uvjeravan da s tobom ne ulazim u dialog.Stoga ti ponovo kažem niti si ti zaštitnik Hrvatskih voda niti tuđih fotografija,a ponajmanje čovjeka koji konstantno tu kod mene .Stoga te još jednom molim da se okaniš mene .Očigledno te muči dobrosusjedstvo i drugarstvo .Nevjerujem da se vi gospodine možete tim pohvaliti Eno ti Magdića po ga pitaj ustvari registrovao se na forum sinoć pa ako je belaj oko fotki on će da se buni a ti gledaj svog posla.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Alp
Guide
Guide

Broj poruka : 600
Godina : 56
Datum upisa : 18.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Pet 16 Nov 2012, 10:26

Pa ako je Gacka po tebi "devastirana", zasto dolazis tamo i ovdje pises kako "ima jako puno ogromnih riba"?
Zasto si ulazio u ovo sto zoves "dijalog", ako si cuo da ti to nije pametno? Inace, malo pises da si o meni "samo sve najbolje" cuo, malo obrnuto. Ne stima ti malo prica i fale imena. Od Magdica sigurno lose nisi cuo.
Zasto mislis da ja ili bilo tko drugi ne bih trebao brinuti o vodama svoje zemlje? To kod tebe nije obicaj?
Zasto mislis da je Magdic ne moze sam staviti svoje slike, ako to zeli, i cime si se nasao pozvanim ruzno pisati o Sluncici, koju usput govoreci tako "dobro" poznajes da je ne mozes razlikovati od Kupe?
Sto se tice dobrosusjedstva i drugarstva. Ni jedno ni drugo ne spada u stvari koje si ovdje pisao. A zadnje sto bih ja radio je pleo svoje prijatelje u raspravu s tobom.
Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Pet 16 Nov 2012, 10:47

Ne vjerujem da ih puno imaš što se tiče HR mušičarenja .A pojedini kad su te zamolli da reprezentaciji pomogneš rekao si da se to masno plaća.
S tobom ljudi tamo komuniciraju jedino kad moraju .Nije tvoja stvar kakve ću ja fotke i čije stavljati ,niti je tvoje da pričaš ko je čiji prijatelj.
Zašto dolazim na Gacku ko i svaki ribolovac da lovim dok domaći ne pohvataju.Magdić nije bio na forumu na moju zamolbu je došao.O tebi čuo sam
dobro jedino od Kekića a kad je ovo tvoje naguravanje počelo svašta od tvojih tamo.Ali neću ići u detalje jedino što ću reći da si ti samo teoretičar
koji kupi po novinama koje kakve članke šta si to učinio za HR ribolov da možeš da kažeš da si veličina .Hajde sad pokvari i ovu temu kao i ostale .

Prekini sa bolesnim prepucavanjima.
Nazad na vrh Ići dole
Alp
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Pet 16 Nov 2012, 11:36

Gdje si ti cuo ili procitao da za moju malenkost kazem da je velicina? Mozda si me pomjesao s necim sto su drugi pisali. Sto bi to po tebi bila velicina, vrlo sam znatizeljan?

Sto se tice pomaganja. Pomazem onima koji nemaju novce, bolesnima, djeci i svojim bliskim prijateljima besplatno. To radim cesto i redovito.
Drugima koji novce imaju za kupnju pribora, opreme i dozvola isto tako pomazem, ali po tarifi koju propisije EFFA, organizacija koja okuplja najbolje musicarske instruktore Europe. To je skupo, medjutim, kada to ne bih radio bio bi iskljucen iz te organizacije zbog neprofesionalnog ponasanja i omalovazavanja struke. Iako, riskiram krsenje tog propisa tako sto svojim studentima kazem da ne moraju platiti nista, ako nakon poduke misle da ono sto su naucili ne vrijedi te novece koje su platili. A novci nisu mali.

Sto se teoreticarstva tice, meni je to jako zabavno cuti. Samo nekako ti opet ne stima prica. Ovo, "malo sam teoreticar" - "malo preskupo naplacijem", ne pije vodu jedno s drugim. Ako zelis biti uvjerljiv moras se odluciti za jedno ili drugo.

Sto se tice toga sto sam ucinio za razvoj ribolova u mojoj zemlji, katkada i malo sire, nemoj zamjeriti, ali neotesanom anonimusu popust tebe to sigurno necu objasnjavati na forumu.

Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Pet 16 Nov 2012, 12:13

Možda za tebe jesam neotesani anonimus,za neke možda ne .Neka nisi ti anonimus i neka si položio taj ispit da možeš držati govore.Pusti se svojih novinarskih caka i udbaških izvlačenja podataka.Da bi nekog diskreditovao što ti svojim postovima na ovom forumu očito radiš,trebaš se više potruditi.U temi ponešto iz istorije mušičarenja si pokazao ko si .Došao si do tog da svakom loncu budeš poklopac da bi dokazao da si upravu.Nemožeš ljude javno vrijeđati već si opominjan za takve stvari.Ali to je stvar urednika i administracije ovog foruma.Da bi nekog izgurao moraš se malo više potruditi,meni je sad malo i zabavna ova tvoja provokacija ali vjerujem nije drugima.Ima jedna poučna priča koju mi je rahmetli otac ispričao,pa ću ti je prenijeti a ti razmisli o njoj.Kad ti pet ljudi kaže da si magarac kupuj samar vjerovatno znaš šta je samar.
E tako ti je kad svojim demagogijama čovjek navuče sebi ljude na glavu džabe je da govori sto istina.Stoga te ponovo opominjem da me ne zoveš neotesanim.Imaš privatnu poruku pa mi svašta napiši to drugi ne trebaju da čitaju.I nemoj se na ovoj temi vaditi da drugi bude kriv što si upropastio prvu .Presaberi se malo imam i previše strpljenja s tobom razmisli malo opet ti kažem nemoj me navlačit da ti javno kažem ,neke stvari.Eto pozdrav za instruktora načitanog i poznatog Hrvatskog mušičara od anonimusa.

Poslednji izmenio Gamarus dana Pet 16 Nov 2012, 14:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Alp
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Pet 16 Nov 2012, 13:12

Gamarus ::
...
....džabe je da govori sto istina.

Hvala na komplimentu! A o sebi si najvise sam ispricao.
Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava   Pet 16 Nov 2012, 13:38

To je tvoje viđenje a pusti neka ljudi na forumu sami prosude.
Meni se čini da na svakoj stranici i svakom si imao šta reći.

Ja nikog ni zašto ne moram uvjeravati, sjeti se samo šta si Mersadu, pa Mixu, pa meni i mnogima pisao.
Ali to je odraz te tvoje kulture kojom se ponosiš dragi moj Alpe.
Ja ne bih starom čovjeku rekao da je olinjao kao ti da si tolika inteligencija nebi ovoliko zalazio duboko,ali meni je to sad postalo interesantno,a vjerujem i tebi
dok se toliko trudiš da nametneš svoje mišljenje. Nastavimo možda ovo i zabavlja ljude,ali nevjerujem.Ja sam jednom iz provakcije planuo jedino na tebe ,
ali ti si očigledno labilniji od mene ti češće puta upućuješ uvrede.Pa čak i da sam nekom se zamjerio ima ovdje ko da mi na to skrene pažnju,a ti si zadnji od
koga to treba očekivati.Tako uhvati se onih kanala što loviš tamo pokaži nam koju ribu,koju muhu.Jer za razliku od tebe ja sam pokazao i svoje i ulove svojih prijatelja.Najmanje sam kritizirao i vrijeđao druge .tako se nemoj baš previše zanositi onim komplimentom jer ima još finih ljudi koji su položili ispit pa se ne ponašaju toliko arogantno.

Poštovani moj ALP-eživio ti meni ja sam ipak samo anonimus što se sa mnom opterećuješ.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

Slunjčica, Dobra Ogulin, Kamačnik Vrbovsko i kanal D. Dubrava
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 17 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 15, 16, 17
 Similar topics
-
» Postupak zastite i zavrsnog farbanja na novom limu
» LED H4 sijalice
» Slunjčica - Mala rijeka za prekrasne lipljane

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: FISHERIES & ENVIRONMENT :: RijEKE-