musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Da se podsetimo...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9729
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Da se podsetimo...   Uto 08 Dec 2009, 14:37

Ivandrago ::

Ton zavisti, sebicnosti i hiper ega odjekuje svakim tvojim postom. Kilometri pisanih reci i toliko potrosene energije ni za sta. Konstantno banovanje, prazne polemike, samopromocija, ti si buntovnik danasnjice koji na srecu nije nista uspeo da promeni.

Blago rečeno ovo nije istina .....Obrati pažnju na rječnik Dragojloviću o.k
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Ekoljuba
Visitor
Visitor

Broj poruka : 161
Godina : 35
Datum upisa : 07.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Da se podsetimo...   Uto 08 Dec 2009, 14:39

Mixmaster ::

To zvuči kao rezultat jedne male sekcije mušičara iz malog mesta pored lepe reke.

Lepo upakovano omalovažavanje!
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide

Broj poruka : 1431
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Da se podsetimo...   Uto 08 Dec 2009, 14:41

Madjoni ::

Ton zavisti, sebicnosti i hiper ega odjekuje svakim tvojim postom. Kilometri pisanih reci i toliko potrosene energije ni za sta. Konstantno banovanje, prazne polemike, samopromocija, ti si buntovnik danasnjice koji na srecu nije nista uspeo da promeni.

Blago rečeno ovo nije istina .....Obrati pažnju na rječnik Dragojloviću

Nisam siguran da si dovoljno upućen, da ovako nešto izjavljuješ ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Madjoni
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Da se podsetimo...   Uto 08 Dec 2009, 14:43

Sale ::

Nisam siguran da si dovoljno upucen ,da ovako nesto izjavljujes
Ma neka....... Laughing Laughing Laughing
Pa šta treba,da dopustim da se vrijeđa jedan urednik koji u dosadašnjoj raspravi nije uvrijedio nikoga?
Nazad na vrh Ići dole
Ivandrago
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 21.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Da se podsetimo...   Uto 08 Dec 2009, 14:51

Citat :
Blago rečeno ovo nije istina .....Obrati pažnju na rječnik Dragojloviću

Madjoni, samo polako, nisi upućen... U svakom slučaju izvinjavam se i odjavljujem...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingmania.com
Madjoni
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Da se podsetimo...   Uto 08 Dec 2009, 14:55

Madjoni, samo polako, nisi upucen... U svakom slucaju izvinjavam se i odjavljujem...
Upućen ili ne...bilo kakva rasprava se može voditi samo uz bar minimalno uvažavanje sagovornika...mislim da je to jasno
Nazad na vrh Ići dole
Cakan
Admin
Admin

Broj poruka : 1927
Godina : 45
Datum upisa : 28.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Da se podsetimo...   Uto 08 Dec 2009, 15:01

Brankoogi ::
Pa dopustili ste da tamo neki lik iz nemačke vređa sve moguće ribolovce Srbije, a i celu državu i narod.

Branko, mislim da je Administrator Murino vec napisao zbog cega je pustio tu temu da ide do neke granice a posle je ... i zatvorio ...
Pročitaj i sam! Mi smo ovde jako tolerantni, ali veruj da nije lako svima ugoditi...

poz Cakan
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Da se podsetimo...   Uto 08 Dec 2009, 15:01

Mix, opet se vracamo na staru pricu, pricu da si ti najbolji sudija tudjeg rada. ....... samo si osudjivao, zapitkivao, sugerisao,

Izvinjavam se što "upadam" u raspravu u koju nisam upućen....ali kako me interesuje, moram!

Ovo gore citirano, može da se ispostavi kao, VRLO KORISTNO....u bilo kojoj priči! Možda je to slučaj i ovdje....zar ne ? scratch
Nazad na vrh Ići dole
Brankoogi
Guide
Guide

Broj poruka : 754
Datum upisa : 06.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Da se podsetimo...   Uto 08 Dec 2009, 15:04

Cakan ::
Pa dopustili ste da tamo neki lik iz nemačke vređa sve moguće ribolovce Srbije, a i celu državu i narod.

Branko, mislim da je Administrator Murino vec napisao zbog cega je pustio tu temu da ide do neke granice a posle je ... i zatvorio tu temu..procitaj i sam!!! mi smo ovde jako tolerantni ali veruj da nije lako svima ugoditi...

poz Cakan

Evo meni je ovaj kritički post odmah obrisan a ono njegovo neznam ni šta je to bilo je trajalo jedno 8-9 stranica.
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Da se podsetimo...   Uto 08 Dec 2009, 15:05

Evo meni je ovaj kritički post odmah obrisan a ono njegovo neznam ni šta je to bilo je trajalo jedno 8-9 stranica.

Ja sam ga obrisao zato što nema veze sa ovom temom...ako ti nešto nije jasno u vezi pomenutog gospodina imaš PM pa raspravi o.k
Nazad na vrh Ići dole
Ivandrago
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 21.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Da se podsetimo...   Uto 08 Dec 2009, 15:08

Naravno, u pravu si da se radi o bilo kome drugom ili nekome ko aktivno ucestvuje u radu.

Ovde se radi samo o onome što si izostavio iz quota, o neumornom miniranju i podmetanju noge.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingmania.com
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Da se podsetimo...   Uto 08 Dec 2009, 15:12

Naravno, u pravu si da se radi o bilo kome drugom ili nekome ko aktivno ucestvuje u radu. Ovde se radi samo o onome sto si izosavio iz quota, o neumornom miniranju i podmetanju noge.

Ne ulazim u to....jer neznam! Znam da svaka kritika, osuđivanje i zapitkivanje ima korist!

Treba da gledate opšti ,zajednički interes....interes za sve....ne da "pržite" ko je i koliko uradio....ako je jedna strana više ili mnogo više, a druga malo,
ali makar nešto uradila.....onda su obadvije strane ispravne! Neznam čemu onda osuđivanje jedne i druge kad obadvije strane rade u ime istog cilja?

A to je popularizacija FF I zaštita voda...ma u kojoj količini da je riječ!

Toliko od mene!

Sorry!
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Da se podsetimo...   Uto 08 Dec 2009, 15:15

Drugari, ovdje je tema šta je uradila MFS i samo molim da održite raspravu na konstruktivnom nivou o.k

Imamo temu o MOSSRS !

MOSSRS

Pa naravno možete i tamo nastaviti ako treba...
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9699
Godina : 47
Datum upisa : 05.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Da se podsetimo...   Uto 08 Dec 2009, 15:40

Ivan nije izneo činjenice u prvom postu i omalovažio je mušičare i mušičarske organizacije koji i koje su zaslužne za nabrojane "uspehe".

Ovo je forum na kome se taj njegov postupak može sasvim slobodno kritikovati. To je poželjno, jer su brojni problemi i još brojnije ideje naših
mušičara koje treba rešiti i realizovati, pa bi bilo nekorektno ostaviti iznešene poluistine bez replike.

AKo se neko predstavlja kao predvodnik fantomske Mušičarske Federacije Srbije, on mora da pazi šta će da piše o svom zalaganju i radu. Ne može
da se ljuti kada ga jedan od osnivača MFS, MOSSRS i predsednik najaktivnije mušičarske sekcije u zemlji malo priupita za neka objašnjenja.
Ne može ga zbog toga prozvati "levim smetalom", jer to je besmislica, koja ne priliči ozbiljnom čoveku.

Na kraju ovog posta, molim učesnike ovog zanimljivog razgovora da se ne raspamećuju dok razmenjujemo mišljenja i argumente.

Treba shvatiti da je ovo klasična forumska atmosfera koja nikome ne škodi, a dovodi do otkrivanja mnogo detalja koji sasvim sigurno interesuju
mušičare Srbije.
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4222
Godina : 44
Datum upisa : 04.01.2009

PočaljiNaslov: Re: Da se podsetimo...   Uto 08 Dec 2009, 17:36

Primarni ciljevi na kojima je radila MFS su....

1.Formiranje repro-centra za mrest ugroženih salmonidnih i genetski čistih vrsta – mladice, lipljana i potočne pastrmke
2.Problem hiperpopulacije kormorana
3.Regulisanje eksploatacije šljunka
4.Popularizacija mušičarenja kao načina ribolova
5.Formiranje novih mušičarskih sekcija
6.Edukacija članova
7.Popularizacija pokreta »Uhvati i pusti«
8.Organizacija takmičenja u mušičarenju i vezivanju veštačkih mušica
9.Razvoj ribolovnog turizma
10. ......

Odličan program i ciljevi koje u potpunosti podržavam Bravooo Bravooo ali......imam par pitanja i molio bi odgovore na njih...
Sve ovo što ću napisati pišem potpuno iskreno jer nisam član nijedne organizacije mušičara ...

Meni je nejasno šta je uopšte MFS?

Ko su ljudi koji je vode ?

Koliko ima članova?

Gde se nalaze prostorije organizacije?

Kako se finansira?

Ostvarivanje ciljeva za koje se organizacija zalaže zahtevaju ogromnu količinu novca. Za izgradnju mrestilišta ,za lobiranje ljudi u aktuelnoj vlasti i slično
...kako organizacija to obezbedjuje ako nije deo saveza sportskih ribolovaca Srbije (što pročitah u protekloj diskusiji)...ko onda stoji iza organizacije?
Gde se organizacija oglašava ? Evo već više od godine sam po raznim forumima i nevideh nijedan izveštaj sa nekog sastanka ili saopštenje povodom
neke odluke ili akcije?

Da li je organizacija prisutna u medijima, jer dobro znamo da je to najbolji način za ostvarivanje ciljeva?
Imam još gomilu pitanja, ali ću se zadovoljiti odgovorima na ovih nekoliko...

BISTRO thanks you
Nazad na vrh Ići dole

Da se podsetimo...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: INFORMATIONS! :: OBAVjEŠTENJA-
Skoči na: