musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći
AutorPoruka
Bogi
Guide
Guide

Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

PočaljiNaslov: Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)   Pon 16 Jun 2008, 00:36

Plašnica

Zbog lošeg vremena u Kolašinu i okolini i zamućenosti reke Tare, moj prijatelj Nikola me je odveo na ovu prelepu reku
koja me veoma podseća na reku Studenicu iste je veličine stim što je reka Plašnica veoma, veoma bistra pa je stoga i
teže se prikrasti većim kapitalcima........s obzirom na hladno vreme i kišu riba je ekstra kupila na površini, temperatura
vode je bila 10 stepeni............evo par slika sa ove predivne reke prebogate ribom, a inače je ova reka i prirodno
mrestilište i kako Nikola kaže ne može se zamutiti ni posle velikih i obilnih kiša uvek ostaje bistra...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)   Pon 16 Jun 2008, 00:39

Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)   Pon 16 Jun 2008, 00:45

njeni stanovnici........

Lipljan

Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)   Pon 16 Jun 2008, 00:50

Pastrmka......

Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)   Pon 16 Jun 2008, 00:53

Nikola u akciji........

Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)   Pon 16 Jun 2008, 00:55

Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)   Pon 16 Jun 2008, 01:00

Uglavnom manji primerci iako ih ima i mnogo većih.........

Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)   Pon 16 Jun 2008, 01:10

Nikola je bio i više nego fer igrač na reci puštajući mene da lovim na svim izglednijim delovima reke,
jedno pedesetak metara pecajući na nimfe polako sam dolazio do zaključka da ću loše proći u ribolovu kad odjednom affraid

Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)   Pon 16 Jun 2008, 01:13

Pastrmka......

Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)   Pon 16 Jun 2008, 01:16

pa Lipljan........

Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)   Pon 16 Jun 2008, 15:57

Za one koji se nađu na proputovanju kroz Kolašin ova reka može biti zanimljiva destinacija, ako kao što se i meni desilo
zbog obilnih padavina Tara se zamuti uvek je tu Plašnica koja pleni svojom lepotom i koja je baš uvek i više nego bistra........
FF revir je od uliva u Taru pa jedno 3 km uzvodno......... reka je prebogata ribom.....

Nazad na vrh Ići dole
Ilew
Visitor
Visitor

Broj poruka : 269
Godina : 34
Datum upisa : 29.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)   Ned 06 Jul 2008, 23:36

kako dobar primjerak lipljena ;),slike su strasne...nego,izgleda mi kao da je odje strogi ribolovni zabran,a?
Nazad na vrh Ići dole
Kolasin
VIP
VIP

Broj poruka : 1476
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)   Pon 07 Jul 2008, 00:33

ILEW ::
kako dobar primjerak lipljena ;),slike su strasne...nego,izgleda mi kao da je odje strogi ribolovni zabran,a?

ILEW,

tu je totalni zabran vise od 10 godina i ta je rijeka najvece mresteliste od svih rijeka koje se ulivaju u Taru.
Ove godine smo dozvolili jedan dio,oko 2 km,iskljucivo na Fly fishing,tako da bi morao poceti MUSICARITI da bi osjetio drazi ove rijeke,
a i mnogih drugih rijeka dje je dozvoljen samo Fly fishing,a vjeruj mi da bih to bas volio,jer si aktivan clan naseg foruma a i trebao bi
probati,pa ako ti se ne svidi ti odustani U ŠTA SUMNJAM.

Mi smo tu da te uputimo u sve sto ti ne bude jasno.

Pozdrav i razmisli o ovom predlogu.

Neces se pokajati,to ti obecavam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.net
Ilew
Visitor
Visitor

Broj poruka : 269
Godina : 34
Datum upisa : 29.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)   Pon 07 Jul 2008, 13:31

Vjeruj mi da mi je pred oči često zelena struna i karakteristični zabacaji svojstveni f.f.idem ubrzo u varošicu Murino
(po adminu foruma pretpostavi sa kim cu se vidjet gore :) ),pa dako me on uputi, makar malo u tajne ovoga lijepog
zanata :) ,i teško da bih odustao! :)
Nazad na vrh Ići dole
MikiTenkara
Guide
Guide

Broj poruka : 2499
Godina : 42
Datum upisa : 09.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)   Ned 23 Nov 2008, 21:41

Nino, volio bih da jedan dan provedem na ovoj rijeci. Vjeruj mi da ne znam ni gdje je Ufffff
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tenkarastream.blogspot.com

Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 15Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći
 Similar topics
-
» Fly fishing zona Plašnica (pritoka Tare kod Kolašina)
» FLY FISHING TARA (Plašnica, Mrtvica) - KOLAŠIN (accommodation)
» Ravnjak....prva pritoka Tare
» Reka Katušnica
» Reka Bukovica (leva pritoka I.Moravice)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: FISHERIES & ENVIRONMENT :: RijEKE-
Skoči na: