musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Drina.....

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 33 ... 63, 64, 65, 66, 67  Sledeći
AutorPoruka
St.Igor
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 5
Datum upisa : 12.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   Pon 26 Nov 2012, 15:39

Drina 0 danima,vreme idealno za ovo doba godine, riba aktivna ceo dan( mada rano jutro i zadnjih pola sata dana nema smisla pecati jer aktivnost naglo pada),doduse sitniji primerci do 35-37 cm ali moze lepo da se peca, nije mnogo probirljiv,ali generalno sitnije muve 14-16 i to u raznim formama tularasi, jednodnevke nisam ni bacao jer nije bilo potrebe,verovatno bi i njih uzimao.Mesta provereni penali mirnija voda i ne prevelika dubina, prelivi su takodje aktuelni ali ne i brzaci. Juce preko puta mene neki lik sa tirolom nije uhvatio nista a vidi se da nije naivan, za to vreme ja sam imao sigurno 10 riba, dosta promasaja i par spadanja od kojih je jedan mozda i imao oko 40cm . Inace mesto gde sam pecao je tzv ,,prvi camac'' i sto je zanimljivo na tom mestu ima i puno skobalja, lepo radi i kod ,,Odmora na Drini'' ali tu se dublje gazi pa sam preskocio to mesto, jos jedna stvar koja je zanimljiva je da je sav u jatima i da bukvalno kupi muvu u 5-10 kvadrata tako da kad mu udjete u sesnesterac zurka traje dok ih sve ne prebrojite.
pozz igor
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros3
Visitor
Visitor

Broj poruka : 238
Datum upisa : 24.06.2012

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   Pon 26 Nov 2012, 21:56

Probaj/te na Sulju, u onom kamenjaru na izlazu (prema Zivku). Kolonija njih ca. 50 i NIJEDAN ispod 40 cm !!!

Rade standardno i na Vojci i izlazu iz Djeda, kao i na Kozjackom potoku. sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Sumadinac
Guide
Guide

Broj poruka : 1114
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   Pon 26 Nov 2012, 22:03

Ja bih voleo da vidim tog koji mase na kozjackom potoku a da nije tirolac.
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros3
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   Pon 26 Nov 2012, 22:20

Je li?

A, bash bi (ono)... voleo?

For your eyes only. sampion 1

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide

Broj poruka : 1170
Godina : 43
Datum upisa : 05.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   Pon 26 Nov 2012, 23:05

Sa istim ucinkom moze da se mase i na stadionu....bilo kom.....
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros3
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   Uto 27 Nov 2012, 00:44

U`... e`o ga onaj lokalni. Bravooo

Da nej (slucajno) opet da se "osetis povredjenim" sto toponim (vidji pod T u rjecniku sto to znaci) nije napisan kako ga "vi" zovete? sampion 1

Ucinak?

Ti to, kao (odje), prosipas idiotsku pricu da je "ucinak" dokaz.. cega ?!

Moracu Blaju da zamolim kad zimus dodje (ako ga ledja "puste") da mi (is)pozira malo na onom kamenjaru, i pecne 2-3 lipca debela. Nekog od onih koje sam letos vracao u vodu. Bili preveliki za tiganj. Gr`ota.

Ili... jos bolje... Mix-a ce da zovem u goste u "Konake"... pa, mozete (svi koliko ve ima "sampiona" s Drine) odma` ... (i slobodno)... u penziju da odete. sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Sumadinac
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   Uto 27 Nov 2012, 08:36

Da....zimus odlicno radi na suvu, jednodnevku na 16...

Citat :
Ili... jos bolje... Mix-a ce da zovem u goste u "Konake"... pa, mozete (svi koliko ve ima "sampiona" s Drine) odma` ... (i slobodno)... u penziju da odete. sampion 1

Vidim zato drzis slike sampiona sa sampioninskim lipljenom na svom sajtu!

skocko

Nazad na vrh Ići dole
Zeljko_72
Visitor
Visitor

Broj poruka : 193
Godina : 45
Datum upisa : 30.09.2010

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   Uto 27 Nov 2012, 09:39

St.Igor ::
Drina 0 danima,vreme idealno za ovo doba godine, riba aktivna ceo dan( mada rano jutro i zadnjih pola sata dana nema smisla pecati jer aktivnost naglo pada),doduse sitniji primerci do 35-37 cm ali moze lepo da se peca, nije mnogo probirljiv,ali generalno sitnije muve 14-16 i to u raznim formama tularasi, jednodnevke nisam ni bacao jer nije bilo potrebe,verovatno bi i njih uzimao.Mesta provereni penali mirnija voda i ne prevelika dubina, prelivi su takodje aktuelni ali ne i brzaci. Juce preko puta mene neki lik sa tirolom nije uhvatio nista a vidi se da nije naivan, za to vreme ja sam imao sigurno 10 riba, dosta promasaja i par spadanja od kojih je jedan mozda i imao oko 40cm . Inace mesto gde sam pecao je tzv ,,prvi camac'' i sto je zanimljivo na tom mestu ima i puno skobalja, lepo radi i kod ,,Odmora na Drini'' ali tu se dublje gazi pa sam preskocio to mesto, jos jedna stvar koja je zanimljiva je da je sav u jatima i da bukvalno kupi muvu u 5-10 kvadrata tako da kad mu udjete u sesnesterac zurka traje dok ih sve ne prebrojite.
pozz igor

I u okolini Ljubovije, u nedelju, bilo aktivanosti, ali još sitniji primerci od 25-30cm.
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide

Broj poruka : 1437
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   Uto 27 Nov 2012, 12:26

Los_Pecaros2 ::
Probaj/te na Sulju, u onom kamenjaru na izlazu (prema Zivku). Kolonija njih ca. 50 i NIJEDAN ispod 40 cm !!!
Tesko da se proba na ovom mestu ,(koje je inace odlicno jesenje mesto) a sve zato sto je Mladjo napravio tarapanu ispred svoje kuce pa ne moze da se peca vise od ludaka.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Los_Pecaros3
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   Uto 27 Nov 2012, 12:33

Proveo sam skoro tri divna dana na Sulju... i nijedan-jedini ribar nije krocio tamo dok sam bio s ekipom. Bili su radni dani. Vikend je druga prica. Drina je (gotovo, sasvim) pusta i samo se vikendom pojave ribolovci. Mladjo sidje da pelcuje kojeg kapitalnog skobala ili ploticu (skoro i gigantskog bucova)... i inace danju slabo silazi. Kamenjar je sjajan i pun velikih lipaca. Iskreno preporucujem.

Za one kolege koji ne znaju, radi se o lokaciji ca. 100-nak metara nizvodno od ove stijene. Od mjesta gdje stoji treci ribar, nizvodno.

Bistro.

P.S.

Bude `vakih.

Nazad na vrh Ići dole
Lale
Guide
Guide

Broj poruka : 1622
Datum upisa : 21.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   Uto 27 Nov 2012, 16:26

cool photos Masala cheers pozzzzz..........
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sale
Guide
Guide

Broj poruka : 1437
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   Uto 27 Nov 2012, 16:28

Sumadinac ::
Radi na crva, takve informacije sam dobio.
Kad si ti video ili cuo da je neko namlatio lipljana na crva ili hleb ?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Sumadinac
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   Uto 27 Nov 2012, 16:33

Nisam primetio da sam pomenuo da je neko namlatio lipljena na crva, a hleb nisam pominjao. Citaj pazljivo!

Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide

Broj poruka : 1471
Godina : 44
Datum upisa : 03.10.2012

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   Uto 27 Nov 2012, 16:39

Bogami nisi toliko loš pecaroš svaka ti čast dobarrrrr.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros3
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   Uto 27 Nov 2012, 17:32

Hey Edine,

tek te sad skontah, ej! Bravooo

Mora da previse vremena provodim "ubosni". sampion 1

Da, ovakvih grmalja je bilo ljetos. Kao i svakog ljeta. Obicno ih pelcujem na povrsini, zorom, iz cistog meraka. Kad se vracam iz ozbiljnog ribolova... taj mi je gust nevidjen. sampion 1

90% prilika nema nikog-zivog na vodi, a ovi starci (iako su, dabome, mudri) niesu precerano selektivni. Crni mravic (nr. 16 - 20) "zavrsi posa" - "bez da te glava puno boli". Bravooo Onda "voznja" (po)trae i-ha-ha. I merak, bog`me. Bravooo

A, to sto sam "losh"... vidish... ja znam da jesam (pomalo). Iskustvo me uci da sam, ipak, i prije svega.. covjek. Nesavrsen, gresan i po-malo... onako... "losh". Zato kroz zivot idem la-ga-ni-ca i cool. Bez problema.

S problemom se cio vijek bore oni koje su mame naucile da su "dobri" a zivot ih nauci da... nijesu. dobar post

Vidimo se druze "nauni" brzija dana.

Bistro.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Drina.....   

Nazad na vrh Ići dole

Drina.....
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 64 od 67Idi na stranu : Prethodni  1 ... 33 ... 63, 64, 65, 66, 67  Sledeći
 Similar topics
-
» Drina.....
» Drina vs Morava
» Drina.....
» Reka Drina (Ljubovija)
» Drina II - donji tok

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: FISHERIES & ENVIRONMENT :: RijEKE-
Skoči na: