musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

"Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Fićo
Guide
Guide

Broj poruka : 2183
Godina : 58
Datum upisa : 28.08.2009

PočaljiNaslov: Re: "Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina   Čet 03 Feb 2011, 16:11

Ja ne znam šta se ti prepoznaješ u svakoj priči ili postu koi ja napišem ,tebe niko nije imenovao i nemaš potrebe odma tako da reaguješ,
jer svakodnevna je priča kako je na Drini uništena mladica,kako vlada nezakonje i krivolov i da se nosi sve što se ufati a prodaju se ....
za bubrege kako je to sve okej,zato bi te zamolio da više ne nastupaš tako kako nastupaš u onom dijelu u kojem nijesi imenovan ili
pomenut a ja ću da izbjegnem od sad svaku polemiku sa tobom jer izgleda si ođe ti jedini da valja dok smo mi svi ostali budale i da
ništa ne znamo.
Nazad na vrh Ići dole
Cakan
Admin
Admin

Broj poruka : 1927
Godina : 45
Datum upisa : 28.05.2008

PočaljiNaslov: Re: "Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina   Čet 03 Feb 2011, 16:15

Momci!!

Zamolio bih vas o.k

da sve sto nije vezano za ovu temu resite na PM ili otvorite neku novu temu..

pozz Cakan
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide

Broj poruka : 1614
Datum upisa : 01.04.2009

PočaljiNaslov: Re: "Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina   Čet 03 Feb 2011, 17:35

Od "baba narikača" se ne može pročitati ništa pametnije nego da mladice u Drini nema, a koliki je to nonsens ne treba posebno "trositi pero". Fakat je da je ima, i to dovoljno. Nista manje nego li prije 15-tak godina, recimo. Fakat je da se takvim izjavama razmecu "mladicari u pokusaju" ili "boranija" koja tu ribu nikad u zivotu nije ni vidjela a kamo li ulovila.

Slazem se sa Cakanom da treba nastaviti na temu u finom, i pozitivnom tonu i ponavljam da ovdje navracam samo nekolicine prijatelja radi dok me "lovci s foto-aparatima" koji "zamaraju" mladuncad pastrmki i iipljena od 15cm i to u vrijeme mrijesta ne zanimaju. Tu cete se vas dostina, bez problema, prepoznati lako.

Evo jedne drinske, ulovljene u Vrelu, i naravno vracene u vodu. Pozdrav drugarima od Prpe i poziv da se opet druzimo u BiH/RS.

P.S.

Nije loshe da, za promjenu, bude i poneka ... riba "okacena" na forumu, zar ne?!

Poslednji izmenio Los_Pecaros dana Čet 03 Feb 2011, 17:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'

Broj poruka : 2557
Datum upisa : 25.06.2009

PočaljiNaslov: Re: "Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina   Čet 03 Feb 2011, 17:36

Moja štukaroška RST #9ka je ko izmiljena za ove Mladice ... mnogo lepe ribe !!!
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: "Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina   Čet 03 Feb 2011, 17:47

Naravno Sone.

Tim stapom je jedinstven merak imati ovakvu ribu za takmaca!

Steta je sto nema musicara koji ciljno love mladicu jer su tereni na nasim rijkama, a prije svih, i posebno, na Drini idealni za tu vrstu lova.

Prpa je ovu ljepoticu ulovio sa stapom Loop EVOTEC 590 ,# 5 line, 9'0" MF, i cekrkom LOOP opti creek CR 76. šnjura Loop distance.
Borba je trajala punih pola sata, riba je poslije fotografisanja vraćena u vodu.

To se zove ribolov!
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9729
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: "Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina   Čet 03 Feb 2011, 18:55

Loši,samo ti kači fotke i ne brini cool photos
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

PočaljiNaslov: Re: "Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina   Čet 03 Feb 2011, 19:05

Dobri ulovi!

sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: "Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina   Čet 03 Feb 2011, 19:57

Pozitivna tema, lijepe fotke lijepih riba, i sta ljudi imaju za motiv da srljaju nikad mi nije jasno?

Mladice ima, ali mladicara hvali. Mladica se jako uspjesno da loviti musicarcem ali ne vidim da ima/mo ribolovaca tog gabarita.
Kad je ja, koji imam veoma skromne musicarske mogucnosnoti mogu uloviti, i to na divljoj vodi, sta bi im tek mogli raditi jaki streamer-asi?

Stvar je to mentaliteta, i mentalne snage jer je ONA bitno mudrija riba od pastrmki i lipjjana i mentalno nespreman covjek moze
jedino na "lucky punch" da je dobije inace mu je nedostupna.
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko_72
Visitor
Visitor

Broj poruka : 192
Godina : 45
Datum upisa : 30.09.2010

PočaljiNaslov: Re: "Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina   Čet 03 Feb 2011, 20:56

Kada su dozvolili pecanje na Vrelu. Od letošnje katastrofe je bio zabranjen bilo kakav vid ribolova na Vrelu.
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide

Broj poruka : 1431
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2008

PočaljiNaslov: Re: "Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina   Čet 03 Feb 2011, 21:00

Caki na vrelu je zabranjen ribolov a za ovo vam sledi prijava cim se pojavite na Drini

jos da dodam da nijedna mladica koja je ulovljena nije vracena , sa izuzetkom Blafa kojije vratio sve cetiri a nije se takmicio
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Renafly
Guide
Guide

Broj poruka : 1544
Datum upisa : 05.12.2008

PočaljiNaslov: Re: "Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina   Čet 03 Feb 2011, 22:04

Ne znam gdje mi pobjeze post Placko
mada i nije neki...

samo sam se ismejao duhovitom kolegi koga sam citirao...
A za ulove sam znao, da ih je bilo, isto tako vjerujem da je i duhoviti kolega znao.

Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

PočaljiNaslov: Re: "Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina   Čet 03 Feb 2011, 22:45

Los_Pecaros ::
Fakat je da se takvim izjavama razmecu "boranija" koja tu ribu nikad u zivotu nije ni vidjela a kamo li ulovila.!

Nije fino one kojima je mladica nedostupna iz više razloga, nazivati "boranijom"! Ovo ne priliči nikome, a pogotovo ljudima koji snimaju emisije baš upravo o toj "boraniji" i pokušavaju da ostvare neki interes od toga! Zar ne? Čisto da budemo.........realno pošteni!

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide

Broj poruka : 1165
Godina : 43
Datum upisa : 05.10.2010

PočaljiNaslov: Re: "Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina   Čet 03 Feb 2011, 22:58

DA LI SADA SHVATATE ZASTO SE NISAM ODAZVAO VASEM POZIVU ???? Lovili ste mladice u Vrelu, nosili ste ribu, i sve to pod "pokroviteljstvom" tkz takmicenja ili vec cega...ako je ovo sve tacno (gde ima dima ima i vatrogasaca) ja bih vam zabranio bilo kakav ribolov na Drini i okolini...
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: "Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina   Čet 03 Feb 2011, 23:38

Na ovom forumu je zaista atmofera jako losha.

Moj nick bi se, izgleda, trebao klonirati. sampion 1

Cak i kada nema ozbiljnijeg povoda stvara se neki negativni naboj, a kamo li kad se "namirise" neki moguci razlog.

Prvo, jako je dobro kada ovako zasrljate jer vam za cas padnu maske i ogoli se negativnost koju jedva uzdrzavate.

Drugo, cudo je da se u taj "film" ubacuju i oni koje niko ne pominje. Nikola "brate mili", dje se ti nadje prozvanim?
Oces opet da ti pisem koliko se lepo zivi od svog rada? Opet da ti dokazem da od snimanja emisija nema niko u regionu
nijednu kintu, i ne moze nikad da je dobije? U "boraniju" se sam covjek svrstava. Ja te nijesam takvim smatrao.
Al` neka... neka si se markirao za tu kategoriju.

Trece, vidju da ce neki da mi brane dolazak na Drinu. Aa, jes` malo sjutra. Drina je za vukove ne za telad.

Cetvrto, druzenje je za drugare bilo izvanredno, a za negativce isti dan kao i svaki u njihovim (o)tuznim zivotima i ti
su virili preko plota, ili grickali nokte pred kompjuterom ("prijatno vam bilo").

Peto, svaka ulovlejna mladica je vracena tog dana.

Sesto, Prpa je doktor-profesor za sve vas odje, i bilo dje drugo i covjek je, vjerujem, bio pozvan od strane nekog da tamo zabaci i fotkom ispormovise pecanje na Balkanu zbog svog statusa.

Sedmo, covjek nije ni bio na Drini proslog vikenda, i riba nije tada ulovlejna i nije tada vracena.

Treba li vam decki i osmo, i deveto i deseto... ili ce vasa pakost, zavist i veoma ruzna navika da olajavte sve i svakoga, cak i kada nemate elemetarnih informacija, da vam bude dovoljan razlog da stisnete petlju i napisete onakve nesretne postove?

Mix je, najzad, opet "u sedlu" i pise mudro. Urednik tako i treba da nastupa. Smiri krdo Urednice. Povedi ga u pravom pravcu.
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 26043
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: "Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina   Čet 03 Feb 2011, 23:43

Los_Pecaros ::
Na ovom forumu je zaista atmofera jako losha.....

Mix je, najzad, opet "u sedlu" i pise mudro. Urednik tako i treba da nastupa. Smiri krdo Urednice. Povedi ga u pravom pravcu.

Ovo više nemoj da radiš jer nije dozvoljeno PRAVILNIKOM FORUMA !

Posle ovakvih riječi za ljude sa ovog foruma, mislim da nema nikakvog smisla da djeliš još i lekcije ili im ukazuješ na mogući pravac !

Poslednje upozorenje !

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net

"Zimsko takmičenje u lovu na mladicu" - Drina
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Čišćenje rđe elektrolizom
» Ventilator hladjenja - prinudno uključenje
» Drina.....
» Drina vs Morava