musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

Rijeke u blizini Sarajeva

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Clavis
Visitor
Visitor

Broj poruka : 474
Godina : 31
Datum upisa : 10.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Rijeke u blizini Sarajeva   Uto 10 Feb 2015, 11:31

Dobrodošao na forum kolega :)

Dok čekamo pouzdane informacije, odi tamo imaš rubriku za predstavljanje novih članova nek ti "uzmu mjeru"... znaš kako to ide sličica i osnovni podaci.

Ja ti mogu reći samo da se niko još nije hvalio ribolovom tamo. Na prvu djeluje izazovno i lijepo. E sad obzirom na gabarite ako je neko dobro prošao tamo neće se hvalititi jer tako je sa manjim vodama, ko ih provali ljubomorno ih čuva.

Ako budeš sam provjeravao OPREZ.

Sve i da ti neko kaže da nije minirano, proljetne poplave su mogle svašta iz šuma snijeti u korito!
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 25436
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeke u blizini Sarajeva   Uto 10 Feb 2015, 11:42

Imamo člana Senadin sa Ilidže, koji lovi na Željeznici, nadamo se da će se javiti i pomoći kolegi I lake it
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Senadin
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.12.2014

PočaljiNaslov: Re: Rijeke u blizini Sarajeva   Ned 15 Feb 2015, 16:45

Pozdrav, sto se dojneg toka Zeljeznice tice mrka kapa.Ima kljena,sape i skobalja pastrmka kad se uhvati, ko da si na lotu dobio.Gornji tok od brane kazu da je malo bolja sitacija.Miljacke sto se tice uglavnom je slicna situacija.Na Bembasi ima revir za musicarenje,a pored autoputa opstina Ilijas imas jezero Staraca gdje mozes kalifu lovit.Ako nekog put dovede u ove krajeve,neka se javi piva se moze uvijek popiti,a sto se tice Bijele nisam odmah vidio pitanje,ja licno nisam upoznat sa sitacijom na tom dijelu i nebih isao bez nekog ko poznaje teren.BISTRO
Nazad na vrh Ići dole
Clavis
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Rijeke u blizini Sarajeva   Ned 15 Feb 2015, 20:46

Kad spomenu Staraču....ljudi koji su od te barice napravili čudo na kojem se može mušičariti od štuke do kalife plus ina bijela riba, sad rade na drugom projektu, a kako su ozbiljno pristupli....Sarajevska regija će dobiti zavidnu Salmo destinaciju.
Nazad na vrh Ići dole
Senadin
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.12.2014

PočaljiNaslov: Re: Rijeke u blizini Sarajeva   Pon 16 Feb 2015, 12:02

Udruzenje BISTO je jedino koje radi konkretne stvari, ostali su aktivni pred otvor ubaci se 100 kg ribe uzme lova za godisnje i mirna bosna. Pa i moje maticno udruzenje, ja apelovo da se poribi sa mladji da se stave neka ogranicenja al nepije vode. Placko
Nazad na vrh Ići dole
Clavis
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Rijeke u blizini Sarajeva   Pon 16 Feb 2015, 14:10

Sa ono novca što se raspolaže gotovo da se od tih 100KG ni ne može dalje. E sad ubaciti ambicioznije i ljude SA VREMENOM, nije više stvar sposobnosti, sve aktivnosti traže uloženo vrijeme, moraš ko ciganka hodati moljakati za SVOJE pa i nešto preko toga. Pa malo nadzorni odbor da pogleda raspoređuju li se sredstva na pravi način. Da nema kakvih obračunatih dnvenica, privremenih poslova i ostalog što usisava pare. Ni jedno udruženje nema toliko viška da djeli eventualno da se čuvar adekvatno osigura a Boga mi i plati.
Nazad na vrh Ići dole

Rijeke u blizini Sarajeva
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Rijeke u blizini Sarajeva
» Pozdrav iz Rijeke
» Rijeka Banjica
» Rijeka Matica (Sitnica)
» Drina II - donji tok

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu