musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)   Ned 11 Sep 2011, 19:17

Ja sam mislio da je ovo bila reprezentacija Crne Gore, tj. da su se "nadmetali" državni timovi! Ufffff

Izgleda su se desila neke promjene u ovom kupu!!!

Kup, na kome je REPREZENTACIJA CG, nastupala prošli put, je održan 2009. godine.
Prošle godine nije, koliko se sjećam zbog Evropskog prvenstva!

Te 2009 godine, je bilo mnogo više timova, reprezentacija, iz više zemalja regiona!
Tada su momci iz CG zauzeli 6 mjesto a koliko se sjećam Mićo Vujošević takođe 6.mjestu u pojedinačnoj konkurenciji od preko 40 takmičara!
Obzirom da je tada bila mnogo veća konkurencija, više timova, reprezentacija, i pojedinačnih učesnika.....smatram da je to bio mnogo veći i zapaženiji uspjeh! Prije svega jer je uspjeh bio ispred državnog tima!

Mada, izgleda da je i kvalitet samog kupa opao u odnosu na tu 2009 godinu.

Onda čestitke FF klubu iz Kolašina na plasmanu, kao i svim učesnicima!

Nazad na vrh Ići dole
Omar
Guide
Guide

Broj poruka : 2292
Godina : 43
Datum upisa : 11.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)   Ned 11 Sep 2011, 22:52

dobar post cestitam

Da dodam da su tada nastupile dvije ekipe iz CG , i to S.R.K "Kolašin" i S.R.K "Plavsko jezero", kao najbolje plasirane dvije ekipe
na drzavnom prvenstvu 2008, te osvojile 6 i 7 kao ekipe, a što se tiče pojedinaca pored Mića Vujoševića koji je bio 6. Beli Krković. je
bio 7 a Fico D. 10. mjesto. Ostala tri takmicara su bili oko 20. mjesta od ukupno 42 takmicara i 14 ekipa.

S obzirom da je to bio prvi nastup CG momaka bio je i najbolji.

S tim sto su tada sve ekipe beljezene kod organizatora po drzavi i glavnom gradu ( npr. Montenegro - PG 1 i 2 ... )
za razliko od ove godine kada su bila puna imena klubova - ekipa i ime drzave.

Svakako trebao je biti slucaj i za ovu godinu te da predsatvnici budu klubovi iz Andrijevice i Berana kao prvo i drugo plasirani
u drzavnom prvenstvu 2010, sto je i poenta ucestvovanja ekipa na drzavnom prvenstvu CG.

Medjutim, komisija koja imenovala takmicare i ostale ucesnike nije imala k znanju , iskustvu i misljenju ovaj dio pravilnika
za Jad. pod. Asocijaciju ...

Toliko o boljem - gorem, kako treba i ne treba !

PS: no sve je to nebitno , najvažnije je učestvovati, vidjeti i naučiti !!!

Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 26065
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)   Uto 13 Sep 2011, 18:58

Zvanični rezultati

EKIPNO Fly Fishing klubovi !

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 26065
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)   Uto 13 Sep 2011, 19:00

Sledeći KUP Jadransko podunavskih zemalja održaće se u

Bosni i Hercegovini 2012. godine

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Oki
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 77
Datum upisa : 10.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)   Uto 13 Sep 2011, 20:46

Sasa Ljumovic:

Sve bolje i bolje...kad se radi kako treba i kad se problemima pridje na pravi način,rezultat je neizostavan.

Vazda Ljuma majstore, svidja mi se ovaj elan i optimizam u tvojim rijecima ( ako su tvoje). Što se tiče uspijeha objasnio ti je Nikola veci broj takmicara i ekipa a uspijeh neizostavan.Ako se ne slažeš a ti uporedi i prebroj. A što se tiče regularnosti i ispravnosti rada takmičarske komisije to ti je objasnio Omar a nadam se i drugima. Smijesna rabota umijesto da Idu ekipe otisli pojedinci hehe. Za koje imam samo rijeci hvale i čestitke, mislim na takmičare. Toliko kako se radi, kako treba prići problemu i sposobnosti, kako reče u ranijim postovima hehe stručnog štaba.

Ljuma ne zamijeri ništa lično. Samo neka teče a i kako reče sve bolje i bolje.
Nazad na vrh Ići dole
Ivica R.
Guide
Guide

Broj poruka : 1308
Godina : 32
Datum upisa : 24.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)   Sre 14 Sep 2011, 04:19

Evo upravo sam dosao iz Slovenije i vidim da ste vec usli u neke diskusije, sta,kako ...
Mogu vam reci da je sve bilo perfektno sto se nase ekipe tice. Trudili smo se najvise sto smo mogli i ostvarili jedan dobar rezultat.
Evo samo par informacija o nasem ucescu:
Niti jedno kolo ni jedan od nas nije "popio" nulu (bili smo izgrebani i pod upalom misica od klecanja, sunjanja i zavlacenja u grane, cak su nam se neki od kontrolora i smijali i cudili)
Enis Suntic je izvadio najvecu potocaru prvenstva 51 cm.
Svi trojica smo imali najvece mjere lipljana koji su izvadjeni na prvenstvu. Beli 44cm, Enis 46cm i ja 47,3cm i 48,8cm. Mislim da su ovo cetiri najveca lipa prvenstva.
Takodje smo imali isti broj bodova kao cetvoroplasirani, sto niko nije prokomentarisao.
Sa obzirom na sredstva i uslove mislim da je ovo sasvim solidan rezultat. Ne zelim da hvalim nasu ekipu vec samo da budem objektivan, kad nas vec neko pominje i komentarise.

Posebno bih pomenuo ekipu momaka koja je bila sa nama i pruzala nam svu potrebnu pomoc i podrsku.
Sasa Mitrovic, Slavko Draskovic, Tomo Iritano, Radule Micovic, Aleksandar Sukovic i Milan Bulatovic.

Sjutra cu ubaciti nesto slika sa svog aparata.
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide

Broj poruka : 1614
Datum upisa : 01.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)   Sre 14 Sep 2011, 06:59

Milo mi je vidjet` i cut` da su musicari iz CG nastavili sa ucescima na druzenjima/takmicenjima po regionu.

Ostavite momci "domacu kuhinju" po strani i razmjenjujte kontakte i isustva s kolegama iz drugih zemalja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Mixmaster
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9699
Godina : 47
Datum upisa : 05.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)   Sre 14 Sep 2011, 08:16

Čestitam momcima iz FFK Gorštak i Ivici na dobrom rezultatu. Navijam za njih. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Omar
Guide
Guide

Broj poruka : 2292
Godina : 43
Datum upisa : 11.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)   Sre 14 Sep 2011, 08:35

Ivica R. ::
Evo upravo sam dosao iz Slovenije i vidim da ste vec usli u neke diskusije, sta,kako ...
Mogu vam reci da je sve bilo perfektno sto se nase ekipe tice. Trudili smo se najvise sto smo mogli i ostvarili jedan dobar rezultat.
Niti jedno kolo ni jedan od nas nije "popio" nulu (bili smo izgrebani i pod upalom misica od klecanja, sunjanja i zavlacenja u grane, cak su nam se neki od kontrolora i smijali i cudili)

Sa obzirom na sredstva i uslove mislim da je ovo sasvim solidan rezultat. Ne zelim da hvalim nasu ekipu vec samo da budem objektivan, kad nas vec neko pominje i komentarise.

Niko ne sumnja u vasu pozrtvovanost, borbenost, znanje , umjece , uspjeh...
Sve cestitke vama koji ste zasluzni za ostvareni rezultat.
Takodje komentare o vasem uspjehu se nalaze na prvoj strani i to se ne dovodi u sumnju, te rezultat nije solidan nego je i dobar ,
s obzirom da ste se takmicili na " tudjem " terenu.

Ono o cemu se vodila odredjena diskusija je sasvim drugo , procitaj jos jednom , doci ces do zakljucka sam.

Kaci te slike da uzivamo malo u ljepoti Slovenije !!!
Nazad na vrh Ići dole
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 5297
Godina : 39
Datum upisa : 07.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)   Sre 14 Sep 2011, 08:36

Ivica R. ::
Enis Suntic je izvadio najvecu potocaru prvenstva 51 cm.
Svi trojica smo imali najvece mjere lipljana koji su izvadjeni na prvenstvu. Beli 44cm, Enis 46cm i ja 47,3cm i 48,8cm. Mislim da su ovo cetiri najveca lipa prvenstva.
Takodje smo imali isti broj bodova kao cetvoroplasirani, sto niko nije prokomentarisao.

Posebno bih pomenuo ekipu momaka koja je bila sa nama i pruzala nam svu potrebnu pomoc i podrsku.
Sasa Mitrovic, Slavko Draskovic, Tomo Iritano, Radule Micovic, Aleksandar Sukovic i Milan Bulatovic.

Zao mi je sto nisam mogao ici sa vama i pomoci vam na takmicenju da stignete do medalje do koje vam je malo falilo.
Cestitam vam na postignutim rezultatima,odlicnim ulovima i puno srece u nastavku CG lige. :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9729
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)   Sre 14 Sep 2011, 11:19

Ivice svaka čast sampion 1
Ovo je odličan rezultat !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Ranko
Guide
Guide

Broj poruka : 1045
Godina : 60
Datum upisa : 17.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)   Sre 14 Sep 2011, 11:26

Bravooo sampion 1 Svaka čast samo napred! :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide

Broj poruka : 1614
Datum upisa : 01.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)   Sre 14 Sep 2011, 14:01

Jada crnoga...

I, posle pizdite sto vam Loshi fino veli da su takicenja sra.e i da ih treba ukinuti.

Dekretom!

Koliko puta treba da napisem da nema korumpiranije ljudske aktivnosti od tog crnog sporta, i cemu jad & cemer unositi (i sve prljave stvari naseg mentaliteta) u jednu lijepu pricu zvanu ribolov?!

Sreca (nasa) sto nas u CG nema, recimo kao u Njemackoj 80 miliona, e se ni ovako mali (i nikakvi) niokocega ne mozemo ljudski dogovoriti.

Zato pravilo - sto dalje od ljudi, to bolje.

Priroda, suma, voda i ribe...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Tomo01
Visitor
Visitor

Broj poruka : 408
Datum upisa : 25.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)   Sre 14 Sep 2011, 15:05

Batalite se bolesne glave ovakvih komentara( mislim samo na negativce a oni ce se prepoznati u svemu) uzmite i Vi bar dio ucesca pa daj boze boljih rezutata. Molio bih Vas nemojte omalovazavat uspjeh momaka koji su izgarali i dali sve od sebe, sa koliko sredstava se poslo na zapad (Soveniju) na ucesce na kupu. Ivicu, Belog i Enisa sigurno bih pozeljeli mnogi u ekipu. Samo bih se zahvalio nasem kapitenu i vodji puta Sasi Mitrovic i Slavku Draskovic sto nijesu jednog momenta dozvolili da ekipa bude oskudna u bilo cemu, zamalo da zaboravim Radula Micovica koji je o svom trosku bio prisutan uz nase momke i uvelicao druzenje. Treba biti realan, od svih drugih koji su ukljuceni u savezu ovi momci imaju podrsku samo bolesnici i nerazumne osobe a pomalo da i kazem pakosne jer ovakvih uspjeha i druzenja im hvali jer su samotnjaci, pustite momke da napreduju pa se ukljucite i bice boljih rezultata. Momci, samo naprijed ne obracaj te paznju sta ci ja i drugi pricat. Jos jednom iskrene csetitke . sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)   Sre 14 Sep 2011, 15:27

Tomo01 ::
Batalite se bolesne glave ....... Molio bih Vas nemojte omalovazavat uspjeh momaka

Sa poštovanjem Čika Tomo, ne vidjeh ni ujednom postu omalovažavanje uspjeha momaka iz CG na ovom kupu! Iskreno! Dobro bi bilo da nam citiraš gdje si to pročitao!

Obzirom ja sam i ja komentarisao u ovoj temi, reći ću ti da se nimalo ne prepoznajem u tvojim "kvalifikacijama" niti imam jedan razlog za to!

Ako pažljivije pročitaš vidjećeš da je svaki član foruma koji je pisao u ovoj temi poželio sretan put i čestitao momcima na uspjehu po završetku takmičenja!

Osim jednog posta, u kojem su se pokušali omalovažiti svi pređašnji uspjesi reprezentacije i rada oko takmičenja iste. Samim tim i prijema CG u FIPS MOUCHE, uspjeha na prvom (mnogo ozbiljnijem) kupu, uspjeha i perfektnoj organizaciji oko Evropskog prvenstva i slično....koji je izazvao određene reakcije!

Tvoje "kvalifikacije" bi trebale biti upućene na drugu adresu!
Nazad na vrh Ići dole

Jadransko-podunavski kup u mušičarenju - Kranj (Slovenija)
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Sava Bohinjka (Slovenija)
» VW1300 = 1972 = SLOVENIJA = "BUG CUSTOMS"
» Rijeka Sopota [Slovenija]
» Rijeka Idrijca (Slovenija)
» Soča (Slovenija)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: INFORMATIONS! :: OBAVjEŠTENJA-
Skoči na: