musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Nagradno takmičenje u organizaciji web sajta Roka Fly

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Crni
Guide
Guide

Broj poruka : 1996
Godina : 39
Datum upisa : 07.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Nagradno takmičenje u organizaciji web sajta Roka Fly   Ned 20 Nov 2011, 18:04

Druze ne trebas meni nista da objasnjavas jer mi je sve jasno samo nemoj da uporedjujes takmicenje gde 800 ljudi ima priliku da oceni ono sto si prezentovao i ono sa cime se takmicis sa nekim takmicenjem koje funkcionise po principu "ciji je veci".

Evo ako mene pitas to takmicenje uopste nije popularizacija musicarenja kao sporta vec nesto sasvim drugo...uostalom nije ni vazno.

:ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'

Broj poruka : 2557
Datum upisa : 25.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Nagradno takmičenje u organizaciji web sajta Roka Fly   Ned 20 Nov 2011, 18:21

Pa moram druže da ti objasnim ako me već pitaš za moje mišljenje ,nije uopšte poenta u uporedjivanju nego u tom kako i sam kažeš da su neregularnosti moguće faktički u svakom vidu takmičenja (svako lično odgovara za svoje postupke) takodje ne sporim ti da ti se ne dopadaju takvi fotokonkursi pošto ne učestvuješ u njima i imaš pravo da napišeš svoje mišljenje a i takodje da zadržiš pravo da napišeš žalbu,sumnju i šta sve već organizatoru pomenutog konkursa ,samo sumnjam da će on to da pročita na forumu ...

:ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Crni
Guide
Guide

Broj poruka : 1996
Godina : 39
Datum upisa : 07.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Nagradno takmičenje u organizaciji web sajta Roka Fly   Ned 20 Nov 2011, 19:25

Nemam ja nista protiv takmicenja,fotokonkursa kako god ih zvali jer kao sto meni nisu interesantni svestan sam da neko voli takve stvari i to postujem,zaista.

A sto se tice zalbe ha ha ha ha daj ne zezaj,nisi valjda ozbiljan?

Nazad na vrh Ići dole
Fly Daddy
Guide
Guide

Broj poruka : 874
Godina : 47
Datum upisa : 02.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Nagradno takmičenje u organizaciji web sajta Roka Fly   Ned 20 Nov 2011, 20:43

Fly Daddy ::
Cestitam . Samo ne razumem da li su ocinjivali fotografije ili duzinu ulovljene ribe ???

Pitao sam samo zato sto sam primetio da je I mesto 44, II 43 i trece 42 cm. Zar ne izgleda da je ocenjivano po velicini ribe ???
Opet naj iskrenije cestitke Bravooo
Nazad na vrh Ići dole
http://zagubica.blogspot.com/
Milance
Visitor
Visitor

Broj poruka : 191
Godina : 55
Datum upisa : 08.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Nagradno takmičenje u organizaciji web sajta Roka Fly   Pon 21 Nov 2011, 07:46

Prozivka ;)
Evo šta mi nije jasno - ne vidim razlog zašto Roka nije ovaj konkurs objavio na svim mušičarskim sajtovima u okruženju!!! Tako bi dobio sigurno više lepih slika koje može koristiti na svom sajtu, imao bi više posetilaca na sajtu a sigurno i nekog novog u konaku!
Inače Roku znam više od 10 godina, redovno svratim kod njega u konak kada sam na Gradcu i popijem rakijicu. Nisam ni od koga čuo za konkurs iako sam "visio" cele sezone na Gradcu. I ove godine (inače oskudne sa ogromnim pastrmkama) sam imao i jednu 52-ku na Gradcu, prošle 63,...
P.S. Pitaću ga ja prvom prilikom Shocked
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly

Broj poruka : 2557
Datum upisa : 25.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Nagradno takmičenje u organizaciji web sajta Roka Fly   Pon 21 Nov 2011, 07:53

Ma kakva prozivka .Slažem se Milanče i ja bi na njegovom mestu objavio foto konkurs upravo iz tih razloga da bude što više lepih fotki ,valjda ne posećuje čovek forume ,otkud znam ,možemo da nagadjamo ili da ga pitamo.I EKOD Gradac je imao sličan konkurs sa fotkama na svojoj web stranici isto nigde nisu objavili na forumima .Mislim da se završio konkurs a ja sam isto postavio fotografije ..

P.S Ufffff E stvarno sam blesav što sam se izlanuo za ovaj fotokonkurs da sazna Milanče ,sad se već zna unapred pobednik za 2012 sampion 1 jbga svemu dodje kraj :(

Nazad na vrh Ići dole

Nagradno takmičenje u organizaciji web sajta Roka Fly
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Čišćenje rđe elektrolizom
» Ventilator hladjenja - prinudno uključenje
» Buđenje (ranog) proljeća
» NAGRADNI FOND I SPONZORI TAKMIČENJA !
» 10-dnevni izlet po Evropi u čast 25 godina 205GTI u organizaciji vodećeg 205GTI foruma.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: INFORMATIONS! :: OBAVjEŠTENJA-
Skoči na: