musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Prvi ispit za FC instruktore u Srbiji

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Sale
Guide
Guide

Broj poruka : 1431
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2008

PočaljiNaslov: Prvi ispit za FC instruktore u Srbiji    Ned 20 Maj 2012, 08:57

LINK

ZAsto o ovome nema nista na sajtu, zar je moguce da ovo niko nije video ili cuo bilo sta o ovome ???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Mixmaster
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9699
Godina : 47
Datum upisa : 05.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Prvi ispit za FC instruktore u Srbiji    Ned 20 Maj 2012, 09:46

Sale ::

ZAsto o ovome nema nista na sajtu , zar je moguce da ovo niko nije video ili cuo bilo sta o ovome ???

Mislim da organizatori ispita nisu poslali ovo obaveštenje za naš sajt. Čini mi se da među FFF aktivistima nema nijednog aktivnog člana ovog foruma.

Uostalom, obaveštenje o datumu ispita za FCI potpuno je nebitno za sve ostale mušičare osim nekolicine kandidata za taj sertifikat. Oni su zasigurno već obavešteni putem zvaničnog FFF sajta, tako da im obaveštenja na domaćim forumima apsolutno ništa ne bi značila.

Očigledno je da među ostalim članovima foruma nema nijednog koji misli da se radi o bitnom događaju. I na drugim forumima, gde stoji obaveštenje, ima vrlo malo onih kojih se ovo tiče. To je jednostavno objasniti: Polaganje ispita za instruktora zabacivanja mušičarima je jednako važno kao (npr) vozačima polaganje ispita za instruktora vožnje.

Jedino što je možda donekle zanimljivo je to što će se među kandidatima za FCI sertifikat pojaviti i jedan koji je mnogo puta javno osporio kvalitete FC instruktora i koji sa većinom njih ima veoma loše, hladne i neprijateljske odnose. Iako je pred svaki ispit preporučljivo biti poltron (uvek upali), u Bajinoj Bašti će se pojaviti jedan kandidat sa potpuno drugačijim nastupom i imidžom.
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Prvi ispit za FC instruktore u Srbiji    Ned 20 Maj 2012, 16:54

Mislim da je ipak trebalo biti reci o ovom dogadjaju , jer nije to samo polagnje kao za vozacki ispit rec je o jednom jedinstvenom dogadjaju koji zasigurno zavredjuje paznju
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9699
Godina : 47
Datum upisa : 05.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Prvi ispit za FC instruktore u Srbiji    Ned 20 Maj 2012, 22:28

Ne znam što se o tome ne piše. Nije zabranjeno. Ovde doskora nije bilo ni reči, a na ostalim forumima ima tek poneki vrlo štur post.

Verovatno zbog toga što je prošlo vreme kada je na Balkanu FCI ispit bio cirkus. Ko ne shvata da je to prošlost, čini mi se da silno greši. Sada je to stvar samo onih koji bi da ga polože, dok ostali nemaju tu šta da traže.

Moram ovo da uporedim sa vožnjom:

Publiku ne zanima kada instruktori vožnje polažu za sertifikat, nego kada najbolji vozači formule 1 organizuju trku.
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Prvi ispit za FC instruktore u Srbiji    Pon 21 Maj 2012, 18:13

KOLIKO SAM JA INFORMISAN - BICE OVDE I "PRVAK FORMULE 1 " DA BESPLATNO VOZI KRUGOVE ZA PUBLIKU
Nazad na vrh Ići dole

Prvi ispit za FC instruktore u Srbiji
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nezvanicni registar T1 u Srbiji
» Najstariji VW u Srbiji?
» VW Skupovi u Srbiji 2002-2006
» TEHNICKI USLOVI ZA VOZILA U ŠAMPIONATU SRBIJE ZA 2010. GODINU
» Mat ili Carbon folia