musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Cori143
Visitor
Visitor

Broj poruka : 366
Godina : 62
Datum upisa : 09.12.2008

PočaljiNaslov: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   Pon 18 Jun 2012, 18:16

Takmičenja u disciplini lov ribe mušicom - Srbija 2012
Mušičarska liga Srbije 2012

U dogovoru sa predsednikom Saveza sportskih ribolovaca Srbije, gdinom Boškovićem, planirana su takmičenja u disciplini lov ribe mušicom. Odrađen je pravilnik takmičenja i usvojen kalendar istih. Prva dva kola su bila na Gradcu, treće i četvrto na Đetinji, peto i šesto na Rzavu.

U međuvremenu, sudije su položile ispite i izvršeno je licenciranje.

Na žalost,teška ekonomska situacija u zemlji kao i nemanje volje za takmičenja, uslovilo je to da je prijavljen realno mali broj takmičara - samo 9 (devet).
Plan za ovu godinu je odlazak šest takmičara na jadransko - podunavski kup u BiH, na reku Krušnicu, Bosanska Krupa.

Za narednu godinu, nadam se većem broju takmičara, kao i odlazak na neko od većih evropskih ili svetskih takmičenja.

Nakon prva dva kola: Prvi je Marković, drugi, Mitić, a treći Aleksandar Vučković …

Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicar.rs
Cori143
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   Pon 18 Jun 2012, 18:17

Spisak takmičara

Nazad na vrh Ići dole
Cori143
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   Pon 18 Jun 2012, 18:19

Sudijski kolegij i Aleksandar Vučković

Nazad na vrh Ići dole
Saležupa
Guide
Guide

Broj poruka : 2198
Godina : 46
Datum upisa : 05.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   Pon 18 Jun 2012, 20:47

Prvo i drugo kolo mušičarske lige Srbije
(MLS)

Reka Gradac - Valjevo
( nedelja 17.06.2012.godine)

Po zakazanom kalendaru, održana su prva dva kola lige za 2012.godinu.

Rezultati prvog kola:

1.Marković Vladimir
2.Stojnev Miroslav
3.Vučković Aleksandar

4.Nikolić Miljan
5.Martić Milan
6.Milić Slađan
7.Agarević Ashar
8.Popović Radojica
9.Ivanović Slobodan

Rezultati drugog kola:

1.Marković Vladimir
2.Popović Radojica
3.Martić Milan

4.Ivanović Slobodan
5.Vučković Aleksandar
6.Milić Slađan
7.Stojnev Miroslav
9.Agarević Ashar
9.Nikolić Miljan

Posle dva kola u ukupnom plasmanu,poredak prvih pet je sledeći:

1.Marković Vladimir 2np
2.Martić Milan 8np
3.Vučković Aleksandar 8np
4.Stojnev Miroslav 9np
5.Popović Radojica 10np
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 26600
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   Pon 18 Jun 2012, 20:49

Posle dužeg vremena krenulo se sa mušičarskom ligom i u Srbiji (konačno) !

Sve čestitke i organizatorima i takmičarima :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Omar
Guide
Guide

Broj poruka : 2295
Godina : 43
Datum upisa : 11.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   Pon 18 Jun 2012, 21:21

Takodje, cestitke organizatorima i takmicarima.

Zelim sviam uspjeha u daljem radu i takmicenju.

cestitam

Nazad na vrh Ići dole
Saležupa
Guide
Guide

Broj poruka : 2198
Godina : 46
Datum upisa : 05.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   Pon 25 Jun 2012, 08:49

Treće i četvrto kolo održani su na Đetinji,po već utvrđenom kalendaru takmičenja.

Rezultati trećeg kola:
1.Ivanović Slobodan
2.Popović Radojica
3.Vučković Aleksandar
4.Nikolić Miljan
5.Marković Vladimir
6.Martić Milan
7.Milić Slađan
9.Agarević Ashar
9.Stojnev Miroslav

Rezultati četvrtog kola:
1.Ivanović Slobodan
2.Vučković Aleksandar
3.Milić Slađan
4.Popović Radojica
5.Nikolić Miljan
6.Marković Vladimir
7.Martić Milan
9.Agarević Ashar
9.Stvojnev Miroslav

U ukupnom plasmanu trenutni poredak je sledeći:

1.Marković Vladimir 13 np
2.Vučković Aleksandar 13 np
3.Ivanović Slobodan 15 np
4.Popović Radojica 16 np
5.Martić Milan 21 np

Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide

Broj poruka : 1169
Datum upisa : 05.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   Pon 25 Jun 2012, 13:59

Juce sam na Djetinji bio iznenadjen ...ali malo neprijatno....otisao sam da malo musicarim, i naisao sam na veeeeliku guzvu....ne znajuci o cemu se radi (!?) nastavio sam uzvodno do stare Staparske stanice i sisao u kanjon maltene coveku na kanap....

Ispostovao sam coveka (ne znam o kome se radi) i otisao ponovo uzvodno....i vise nje bilo musicara, tada sam i naleteo na jednog momka koji mi je saopstio (na vreme) vesti da je u toku takmicenje ????

Sve je super, ko voli takmicenja, nemam nista protiv ali bih voleo da negde postoji kalendar ili da naletim na nekim od pristupnih puteva (u ovom slucaju jedan jedini) na tablu na kojoj pise DANA TOG I TOG NA RECI TOJ I TOJ OD MESTA TOG DO MESTA TOG JE TAKMICENJE U ORGANIZACIJI NECIJOJ I U SVRHU NEKU.... unapred hvala organizatorima za ubuduce......

Da i posle toga se moze reci da sam proveo lep ostatak dana i lovio sam sasvim dobro sa najvecom ribom od oko 35cm......
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide

Broj poruka : 1562
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   Uto 26 Jun 2012, 23:45

Predrag ::
Juce sam na Djetinji bio iznenadjen ...ali malo neprijatno....otisao sam da malo musicarim, i naisao sam na veeeeliku guzvu....ne znajuci o cemu se radi (!?) nastavio sam uzvodno do stare Staparske stanice i sisao u kanjon maltene coveku na kanap....

Ispostovao sam coveka (ne znam o kome se radi) i otisao ponovo uzvodno....i vise nje bilo musicara, tada sam i naleteo na jednog momka koji mi je saopstio (na vreme) vesti da je u toku takmicenje ????

Sve je super, ko voli takmicenja, nemam nista protiv ali bih voleo da negde postoji kalendar ili da naletim na nekim od pristupnih puteva (u ovom slucaju jedan jedini) na tablu na kojoj pise DANA TOG I TOG NA RECI TOJ I TOJ OD MESTA TOG DO MESTA TOG JE TAKMICENJE U ORGANIZACIJI NECIJOJ I U SVRHU NEKU.... unapred hvala organizatorima za ubuduce......

Da i posle toga se moze reci da sam proveo lep ostatak dana i lovio sam sasvim dobro sa najvecom ribom od oko 35cm......
Evo Predraze ima u nedelju da iskritikujem Djerica sto te nije licno obavestio o takmicenju, sram da ga bude! Sto nisi stao da pitas o cemu se radi, da pozdravis kolege MUSICARE, da pitas trebali kakva pomoc kao sto rade pravi domacini, i bilo bi ti sve jasno a ne sad ovde da nesto kritikujes sto se neko tamo pojavio na "tvojoj" reci i omeo te u nedeljnom uzivanju. A kome mi da se zalimo a niko i nema nameru na to, sto je bilo gomila kupaca, kampera, rostiljdzija, pa i musicara kao sto si ti koji su upali recimo coveku u stazu, zbog toga sto nisu obavesteni!? Kome da se zalimo sto nema dovoljno kolegijalnih musicara da eto odvoje jednu nedelju i pomognu makar kao meraci dok se mi " budale" tamo nesto takmicimo da bi smo i Srbiju ukljucili u tu "sramnu" rabotu u kojoj ucestvuje po cedrdesetak svetskih zemalja. Evo predraze obavestavam te JA da ce u nedelju biti ponovo takmicenje nas "cirkuzanata" ali ovaj put na Rzavu u Drezniku pa nemoj ponovo da budes neprijatno iznenadjen a ako te put nanese svrati makar na rakiju jer od nas uvek neko ima neku pljoskicu da nazdravi sa prijateljima i putnicima namernicima! :ziveli :
E da evo ti i kalendar http://musicarenje.top-forum.net/t651p300-musiearska-organizacija-saveza-sportskih-ribolovaca-srbije
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   Sre 27 Jun 2012, 07:30

Ne moras da budes tako sarkastican....usput sam saznao da je takmicenje u pitanju, a nisam se zadrzao iz licnih razloga, a stao sam i javio se Djeri i Draganu....nemam nista protiv takmicenja, ni protiv vas takmicara, zao mi je ako sam upao coveku u stazu (sto sumnjam) ali sledeci put cu paziti da se tako nesto ne desi....mozda dodjem u u Dreznik da vas pozdravim ali sa takvim "startom" sa tvoje strane i prozivanjem mozda nema ni potrebe.....

Da li mozda mislis da sam ja bitan pa mora Djera ili neko posebno mene da informise ili mislis da ima jos musicara u Uzicu koji bi voleli da znaju kada je takmicenje na "nasoj" reci da ne bi dolazili bez veze i gubili vreme a smetali takmicarima....sto nikome ne ide u prilog.....
Nazad na vrh Ići dole
Fandjolfc
Visitor
Visitor

Broj poruka : 197
Godina : 37
Datum upisa : 02.05.2012

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   Sre 27 Jun 2012, 11:22

Vidimo se u Drezniku :ziveli :

Samo imacete jedan veeeeliki problem, ne znam gde tacno se takmicite ali od mosta u drezniku pa sve do 2 km iznad Pristavice (tu put koji ide kraj rzava ode u brdo) na svakom brzaku viricu itd je napadnuto od strane kupaca, rostiljdzija i oceva koji sa decom pecaju na plovak i ceku help 1 tako da zelim vam ogromno BITRO :D
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   Sre 27 Jun 2012, 11:35

Predrag ::
Ne moras da budes tako sarkastican....usput sam saznao da je takmicenje u pitanju, a nisam se zadrzao iz licnih razloga, a stao sam i javio se Djeri i Draganu....nemam nista protiv takmicenja, ni protiv vas takmicara, zao mi je ako sam upao coveku u stazu (sto sumnjam) ali sledeci put cu paziti da se tako nesto ne desi....mozda dodjem u u Dreznik da vas pozdravim ali sa takvim "startom" sa tvoje strane i prozivanjem mozda nema ni potrebe.....

Da li mozda mislis da sam ja bitan pa mora Djera ili neko posebno mene da informise ili mislis da ima jos musicara u Uzicu koji bi voleli da znaju kada je takmicenje na "nasoj" reci da ne bi dolazili bez veze i gubili vreme a smetali takmicarima....sto nikome ne ide u prilog.....
Pedja na tvoj "ton" samo sam nastavio u istom taktu. Obavestenje o kalendaru takmicenja kao sto vidis postoje vec odavno postavljena na forumu, obavestena je ribocuvarska sluzba takodje nedelju dana pre takmicenja, zvao sam i mnoge musicare iz Uzica kojima sam imao telefone trazeci pomoc vezanu za merenje ko je mogao dosao je. E sad da kazemo nesto i ljudski bar sa moje strane, da sam ja naisao na nekoj "mojoj" reci na situaciju na koju si naisao ti ili bilo ko svakako bi stao i ponudio moju pomoc ako je potrebna. Nemam stav za svadju a ti ako mozes nadji jos par drugara i dodjite da se makar druzimo ako nemate kad da nam pomognete oko merenja! :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   Sre 27 Jun 2012, 17:46

Fandjolfc ::
Vidimo se u Drezniku :ziveli :

Samo imacete jedan veeeeliki problem, ne znam gde tacno se takmicite ali od mosta u drezniku pa sve do 2 km iznad Pristavice (tu put koji ide kraj rzava ode u brdo) na svakom brzaku viricu itd je napadnuto od strane kupaca, rostiljdzija i oceva koji sa decom pecaju na plovak i ceku help 1 tako da zelim vam ogromno BITRO :D
Druze odlicna i veoma korisna informacija. Imas li mozda neki predlog gde bi mogli da organizujemo to 5 i 6 kolo, ne treba nam puno reke nekih kilometar najvise.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadinac
Guide
Guide

Broj poruka : 1108
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   Sre 27 Jun 2012, 19:28

Ko se upise pobedice! skocko
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   Sre 27 Jun 2012, 22:44

[/quote] Pedja na tvoj "ton" samo sam nastavio u istom taktu. Obavestenje o kalendaru takmicenja kao sto vidis postoje vec odavno postavljena na forumu, obavestena je ribocuvarska sluzba takodje nedelju dana pre takmicenja, zvao sam i mnoge musicare iz Uzica kojima sam imao telefone trazeci pomoc vezanu za merenje ko je mogao dosao je. E sad da kazemo nesto i ljudski bar sa moje strane, da sam ja naisao na nekoj "mojoj" reci na situaciju na koju si naisao ti ili bilo ko svakako bi stao i ponudio moju pomoc ako je potrebna. Nemam stav za svadju a ti ako mozes nadji jos par drugara i dodjite da se makar druzimo ako nemate kad da nam pomognete oko merenja! :ziveli : [/quote]

Naravno da bih pomogao kada bih mogao, ali bi trebalo da znam par dana ranije kada je takmicenje i gde da bih se ja organizovao...pomoc ne mogu da ponudim kada sa porodicom krenem kuci predvece a kada sam dolazio nisam ni znao zasto je tolika guzva na reci....nije to "moja" reka niti je ja dozivljavam kao moju ali svakako drugacije od ljudi koji su sa strane i dodju tu prvi put....nema nista lose u tome sto bi trebalo znati i postaviti neke table kada je takmicenje i gde, nemaju svi comp i nisu svi clanovi foruma a i zasto je pod moranje da se neko raspituje o takmicarskom kalendaru (jedan broj musicara i ne zna da takmicenje uopste postoji)...table resavaju problem....

Sto se Rzava tice evo nudim pomoc za merenje i sudjenje samo ako ne budem imao nekih obaveza ili budem morao da radim taj dan..... :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012   

Nazad na vrh Ići dole

Mušičarska liga Srbije (MLS) 2012
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Mušičarska liga Crne Gore (MLCG) 2012
» Mušičarska Liga Crne Gore 2017.
» Mušičarska liga Crne Gore 2016.