musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Sledeći
AutorPoruka
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'

Broj poruka : 2557
Datum upisa : 25.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !   Čet 07 Feb 2013, 20:28

BOJKOT crew ! :)

Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide

Broj poruka : 1431
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !   Pet 08 Feb 2013, 00:14

Haris ::
Sale ::
Evo exkluzivne info , puko bojkot
Nije bilo sluha u drzavi za probleme ribolovaca

Tebi kao da je drago sto sve to nije uspjelo.
Kako to zakljuci majke ti ? Pa ja jedino ako mrzim sebe pa da mi je drago , meeni najmanje to odgovara.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Mixmaster
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9699
Godina : 47
Datum upisa : 05.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !   Pet 08 Feb 2013, 11:36

Ja davno napisah da je bojkot sa ovolikim spiskom unapred bio osuđen na propast. Jedino što ne znam je da li su autori ovog spiska zlonamerni ili jednostavno glupi. Još samo tu nedoumicu treba da rešim. Laughing

Uostalom, niko ne brani da "lideri" ovog sumnjivog pokreta nastave da bojkotuju dozvole i ribolov, sve dok im se ne ispune ovi brojni zahtevi. Laughing

Evo, ja predlažem (prenesite im to) da nastave da bojkotuju, sve dok Srbija ne postane zemlja iz ribolovačkih snova (po ovom spisku). Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Saleja
Guide
Guide

Broj poruka : 703
Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !   Pet 08 Feb 2013, 12:54

Upravo uplatio dozvolu.... OtisAo tamo direktora na zalost nisam zatekao... pa sam morao da iskalim svoje NEZADOVOLJSTVO na tajnicu.... RG Jagodina nema sluha za nijednu vodu sem Morave ja cu da se potrudim da dokumentujem svaki krivolov i nemarnost moje ribocuvarske sluzbe, takodje to isto da obelodanim na svim ribolovackim forumima, novinama i td... to ce biti moj bojkot i ako steta nacinjena Resavi, Grzi i Crnici krivolovom je nepopravljiva bar neki duzi niz godina potrudicu se da se to nekom debelo obije o glavu.. A materijala bice PUNO!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide

Broj poruka : 2767
Godina : 44
Datum upisa : 23.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !   Pet 08 Feb 2013, 13:15

S obzirom na fizicki izgled ''tajnice'' ili ti sekretarice,mogo si konkretno da se ''iskalis'' i umiris ,sto cena dozvole i opravdava ha ha ha ha

Treba da zaposle 300 onakvih sekretarica da se iskale nezadovoljni ribolovci iz JA ahhaha

U zdravlje da je koristis i debelih riba da se navatas :ziveli : zete!
Nazad na vrh Ići dole
Del Piero
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 28
Datum upisa : 16.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !   Pet 08 Feb 2013, 16:24

Gledao sam malo varalicaske forume i steko sam utisak da ce bitiu nekih rezultata bojkota.
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide

Broj poruka : 1165
Godina : 43
Datum upisa : 05.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !   Pet 08 Feb 2013, 16:33

Rezultati ne mogu doci odmah......mozda ne ove godine...bitno je da su se ljudi opametili..i da razmisljaju svojom glavom....
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !   Pet 08 Feb 2013, 16:41

Sasats ::
Predrag ::
ili te je cak mozda i sasats prijavio ....
i tebe cu da prijavim sampion 1

stvarno ha ha ja to i zelim...pecacu bez dozvole...i nosicu ribu...menjam ime u PEXMASTER........

ciao
Nazad na vrh Ići dole
Del Piero
Fly fisherman
Fly fisherman

PočaljiNaslov: Re: Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !   Pet 08 Feb 2013, 16:42

Naravno, vode su nam u ocajnom stanju, nemoze se to preko noci promeniti. Ne zelim da pecam bez dozvole Crying or Very sad ali necu vise da budem ni ovca za sisanje stop
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !   Pet 08 Feb 2013, 16:47

2000. i najveci pesimisti su bili iznenadjeni voljom ljudi koji su 100 dana setali, zvizdali, tukli u serpe...njima je trebalo 3 meseca...mozda ce nama 3 godine...ali koj ga beje....ne dam pare.....a tako se dobro krijem....

P.S. da li se pise NEDAM ili NE DAM... skocko

Mada, i najjaci nekad posustanu...mozda i ja na kraju kupim dozvolu...nikada se ne zna....ali do tada....pecam i nosim...rizikujem....
Nazad na vrh Ići dole
MarkoTimokRiver
Visitor
Visitor

Broj poruka : 410
Godina : 31
Datum upisa : 21.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !   Pet 08 Feb 2013, 16:59

A sad ce kao da bolje cuvaju a? Pa koj moj da cuvaju kad nema vise riba,sta su radeli zadnjih 36 godina,olosh.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/selectivechub
Bahus
Guide
Guide

Broj poruka : 997
Godina : 53
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !   Sub 09 Feb 2013, 08:38

Kakva ironija,sarkazam,besmislena dusevna lutanja,pomesana osecanja kao na slici nekog ekspesioniste,neindetifikovani bol i zaprepascenje groteska, izvaljena stena balkanskog mesetara na nejako dete.Zilavi Homobalkanikus na tropolju ljudske civilizacije sa jednom nogom u kulturnoj Firenci i drugom nabijenom na kolac orijentalnog rostilja pomesan ukusnim zacinima,opijen neodoljivim zeljom uz brektanje ,nabreklih nozdrva i misicavom zadnjicom uz zadnji grc seje svoje semenje ,da dragi moji oni su Glebajevi,svi ovi likovi mogu slobodno preuzeti ulogu u Idiotu a krv,krv je necista, Kostana ce vam to vec reci.
Zasto sam ovo napisao stvarno neznam,admin moze slobodno da izbrise ako misli da je neumesno.
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide

Broj poruka : 1431
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !   Sub 09 Feb 2013, 09:14

Del Piero ::
Gledao sam malo varalicaske forume i steko sam utisak da ce bitiu nekih rezultata bojkota.
Konkretno nekih rezultata ima i sada , a to je da si Srbijasume pocwle da kontrolisu na Dunavu .
Medjutim , bojkot kupovine dozvola je aktuelan iskljucivo u mestima gde nema ni ribolova i trajace dok se ne steknu uslovi za ribolov.
Cim pocne riba da radi bojkotasi krecu na pecanje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
ShoneFly

Broj poruka : 2557
Datum upisa : 25.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !   Sub 09 Feb 2013, 09:15

Mene sve podseća na ovo ,prevedite je i u ribolovačku priču ,poruka je jasna ;-)

Nazad na vrh Ići dole
Del Piero
Fly fisherman
Fly fisherman

PočaljiNaslov: Re: Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !   Sub 09 Feb 2013, 10:26

Sale ::
Del Piero ::
Konkretno nekih rezultata ima i sada , a to je da si Srbijasume pocwle da kontrolisu na Dunavu .
Medjutim , bojkot kupovine dozvola je aktuelan iskljucivo u mestima gde nema ni ribolova i trajace dok se ne steknu uslovi za ribolov.
Cim pocne riba da radi bojkotasi krecu na pecanje
Mislis da ce da krenu da kupuju dozvole ili da izlaze bez dozvole?
Nazad na vrh Ići dole

Bojkot upozorenja - STOP Bezakonju 2013 - Srbija !
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 17 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Sledeći
 Similar topics
-
» Off road bagi Made in Srbija bre!
» Project 205 by PEUGEOTKLUB SRBIJA ;)
» Obrve i maska izmedju stop svetala
» Problem sa stop i pozicijom na yugu 55
» Nissan Klub Srbija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: INFORMATIONS! :: OBAVjEŠTENJA-
Skoči na: