musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Mixmaster
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9764
Godina : 48
Datum upisa : 05.08.2008

PočaljiNaslov: 15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.   Pet 25 Jan 2013, 18:31

Dobrodošli na veliki niški sajam, mušičarima poznat po bogatom mušičarskom programu.

Ove godine će biti održan u sportskoj hali Čair, od 10. do 14. aprila.
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: 15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.   Sre 13 Mar 2013, 23:57

Na ovogodišnjem jubilarnom Sajmu lova i ribolova ‘NIŠ 2013.’ koji se po 15. put održava u hali ‘Čair’ u Nišu od 10. do 14. aprila, učešće će uzeti preko 40 izlagača, proizvođača, uvoznika i distributera lovačke i ribolovačke opreme kao i opreme za boravak na vodi i u prirodi, koji će na oko 1300 kvadrata po sajamskim cenama ponuditi novitete pred nastupajuću sezonu.

Iz oblasti lova biće prisutni: CAPRIOLO B.Topola, CANONA Leskovac, GROF MBM Petrovac na Mlavi, SUPER TANE S.Kamenica, PROIZVODNJA MILE DRAGIC Zrenjanin, KARALIC Kruševac, HUNTERS Kruševac, JELKOMERC Niš, RITAM PLUS Niš, KUMAN konfekcija, ARMY SHOP Beograd…

A iz oblasti ribolova, na sajmu će se predstaviti: TRAVAR N.Sad, SPORT FISHING Niš, BISTRO Niš, EUROFISH Čačak, GOLDEN MASTER Subotica, ALAS Niš, PLOVAK Niš, kao i mnogobrojni proizvođači plovaka, varalica, mušica,džigova…

Biće tu i čamaca, motora, kao i opreme za boravak u prirodi, prepariranih životinja, prezentacije ribolovnih resursa Vojvodine, okoline Zaječara, Niša…

Stalna prateća manifestacija sajma je izložba likovnih radova učenika Osnovnih škola Niša i okoline na temu LOV I RIBOLOV i još mnogo izneneđenja.

Već treću godinu je cena ulaznice nepromenjena, 100 din, a s obzirom da su animirana gotovo sva Udruženja lovaca i ribolovaca iz čitave Srbije kao i Bugarske, Makedonije, Bosne i Hercegovine, očekuje se veliki broj posetilaca.

Radno vreme sajma je od 10:00 do 19:30, a otvaranje je 10. aprila u 13:00h.

Lovci i ribolovci, DOBAR POGLED I BISTRO!
Organizator Sajma SC ČAIR NIŠ vas očekuje.
Vidimo se na 15. SAJMU LOVA I RIBOLOVA ‘NIŠ 2013.’

Nazad na vrh Ići dole
SnikS
Visitor
Visitor

Broj poruka : 499
Datum upisa : 10.04.2011

PočaljiNaslov: Re: 15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.   Čet 14 Mar 2013, 01:33

Dolazimo naravno kao i svake godine :)
Nazad na vrh Ići dole
Ducka
Visitor
Visitor

Broj poruka : 317
Datum upisa : 21.02.2012

PočaljiNaslov: Re: 15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.   Ned 24 Mar 2013, 18:54

Kod Travara će biti dosta noviteta od Vision-a.
Ova mi strimeraska skalameria zapala za oko http://www.travarfishing.com/index.php/proizvodi/stapovi/vision/jednorucni-mahaci/852-silver.
Verovatno u ponudi neće biti sedmice, koja bi po mom skromnom mišljenju bila prava alatka za boj sa nišavskim velikim pegavim.
Ovo bi trebalo da su jako pristojni štapovi za smešne pare http://www.travarfishing.com/index.php/proizvodi/stapovi/vision/jednorucni-mahaci/851-keeper.
Nazad na vrh Ići dole
Mackey
Guide
Guide

Broj poruka : 712
Godina : 31
Datum upisa : 11.10.2011

PočaljiNaslov: Re: 15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.   Ned 24 Mar 2013, 20:17

ovaj silver bi mi čučnuo samo tako za mladicu štuku a i za adu bojanu. jel ima neko iskustva sa njim?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegrofishing.com/
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'

Broj poruka : 2557
Datum upisa : 25.06.2009

PočaljiNaslov: Re: 15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.   Sre 27 Mar 2013, 07:35

Vidimo se na otvaranju :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: 15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.   Sre 27 Mar 2013, 08:44

Mušičarska sekcija Niša je opet dobila najbolji štand na Sajmu. Kao i svake godine, svaki mušičar koji poseti Sajam, svejedno iz kog dela sveta dolazi, na našem štandu će imati svoj kutak u kome će moći da se opusti i razmeni iskustva sa niškim i ostalim mušičarima.

Adresa je "Čim uđeš - desno", nema šanse da nas bilo ko promaši. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: 15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.   Uto 09 Apr 2013, 16:12

Nije slučajnost što je štand Mušičarske sekcije Niša prvi na koji naiđeš kad uđeš na niški sajam.

Svratite da pravimo muve, zabacujemo, pričamo mušičarske priče...Čim uđete, odmah desno.
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: 15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.   Sre 10 Apr 2013, 22:37

Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: 15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.   Čet 11 Apr 2013, 07:25

Glavni štand:

Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: 15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.   Čet 11 Apr 2013, 07:33

Juče je gradska televizija NTV direktno prenosila dešavanja sa štanda Mušičarske sekcije Niša.
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 26562
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: 15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.   Čet 11 Apr 2013, 18:44

Mix !

Kako je prošlo otvaranje. Kakvi su tvoji utisci ?
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Mixmaster
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: 15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.   Čet 11 Apr 2013, 20:08

Uh. Tek sad sam stigao sa sajma. Tamo sam od jutra do mraka, kao i svake godine.

Sajam je pun izlagača i robe. Ima ponešto za svakoga, a posebno je dobra mušičarska ponuda.
Osim nekoliko sitnih preprodavaca i proizvođača, tu je i par ozbiljnih trgovaca i uvoznika.
Ovi ozbiljniji drže Sage, Vision, Scienific Anglers, Redington, Rio itd.

Ima vezača muva, a na štandu pored Mušičarske sekcije Niša je i solidna ponuda muva Sava Martinovića i njegovih dabinga.

Kad nas je vrlo zabavno. Imamo igračku (Micro Practice Rod), pa privlačimo pažnju i fly castingom unutar svog velikog štanda.

Oprezno sa komentarima, jer je ova devojka - pravi mušičar, ćerka jednog od naših takmičara iz Lige mušičara Srbije.
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: 15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.   Ned 14 Apr 2013, 20:42

U nekim momentima bilo je vrlo teško provući se kroz štand MSN-a. Najmlađima smo bili posebno zanimljivi. Deca su slabo zainteresovana za trgovce. Njih zanimaju slike reka, ulova i čudne čike-mušičari:

Takođe, ženski svet je primamilo zabacivanje Micro Practice Rod-om. Objašnjavali smo im da mušičarenje nije "monoseksualni" sport, kako ga većina prikazuje. Nema razloga da žene i devojke ne uživaju u lovu ribe mušicama. Naravno, pravo mesto da ih upoznamo sa tim je sajam i štand MSN:

Iako su mnogi došli na Sajam samo da kupe nešto FT materijala od vašarskih preprodavaca, neki su svratili i na našu FT radionicu i saznali za FT i FF sastanke koji održavaju svakog četvrtka u OSR "Nišava".

Nazad na vrh Ići dole
NemaNja95
Visitor
Visitor

Broj poruka : 276
Godina : 22
Datum upisa : 17.04.2012

PočaljiNaslov: Re: 15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.   Ned 14 Apr 2013, 22:58

Ove godine sam prvi put bio na sajmu u Nisu.Kad sam dolazio mislio sam da ce to biti:"Dobro odem tamo,vidim ko sta nudi,nesto kupim,i kuci".Ne!
Cim sam usao u halu,odmah sam naisao na musicarsku sekciju.Ulazim u njihovu prostoriju,zaticem Mixa kako pokazuje razne zabacaje,vidjam ljude koje sam znao samo preko forumu.Upoznajem se sa njima,posmatram i upijam reci koje Mix izgovara dok pokazuje kako treba da se dobro uradi zabacaj.Obradovao sam se kad sam video ljude iz raznih krajeva,a pogotovo Ducka i Okija koji su izvaredni i saljivog karaktera. sampion 1

Nazad na vrh Ići dole

15. Sajam lova i ribolova, Niš 2013.
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» LORIST - Novi Sad - 44. međunarodni sajam lova, ribolova i sporta!
» 41. Međunarodni sajam lova, ribolova i sporta (LORIST) - Novi Sad
» Zatamnjivanje stakla
» I veliko okupljanje u VALJEVU / 21. april 2013
» North Side Tuning Show 22.09.2013

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: INFORMATIONS! :: OBAVjEŠTENJA-
Skoči na: