musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Novosti sa sjevera CG [FF priča bez kraja]

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Bosko Vulevic
Guide
Guide

Broj poruka : 738
Datum upisa : 11.04.2011

PočaljiNaslov: Novosti sa sjevera CG [FF priča bez kraja]   Pet 08 Feb 2013, 15:24

Novosti sa sjevera CG
[FF prica bez kraja]

Na obostranu inicijativu 05.02.2013 godine odrzan je sastanak u Beranama u prostorijama Regionalne Razvojne
Agencije Bjelasica, Komovi & Prokletije (RRA) i predstavnika sportsko ribolovnih klubova iz Bijelog Polja, Berana, Andrijevice
i Plava. Predstavnici iz Kolasina i Mojkovca nisu prisustvovali iz opravdanih razloga, pa ce sa njima biti naknadno odrzan
sastanak. Ljudi iz RRA Jelena Krivcevic i Snezana Maslovaric Zecevic su pruzili sansu inicijativi o unapredjenju postojecih
i stvaranju novih FF lovista [revira]. Naime, u saradnji sa klubovima iz regije koja obuhvata opstine djelovanja RRA
[Kolasin, Mojkovac, Bijelo Polje, Berane, Andrijevica i Plav] pruza se sansa za razvoj i podspjesivanje Fly Fishing-a u zonama
koje nisu u gradskim sredinama. Svako od predstavnika klubova je iznio svoje planove i viziju dalje price. Ono sto je mozda
i najzanimljivije za posjetioce sajta je formiranje FF revira u Bijelom Polju [bjelopoljska Bistrica] u Beranama [beranska
Bistrica] i najvjerovatnije na podruciju opstine Mojkovac na Tari u zoni sela Kaludra. RRA ce po rijecima Krivceviceve pomoci
citav projekat u smislu poribljavanja, nabavke mobilijara, uniformi, izrade tabli i oznaka, angazovanja agencije za
marketing i svega ostalog u cilju pomoci klubovima oko osposobljavanja predlozenih FF zona. U dugorocnom planu je i
izgradja mrijestilista.

Prica ide dalje, kao sto rekoh u topic-u nema kraja, ali sudeci po ozbiljnosti RRA i ostalih ljudi na tom sastanku nece biti
samo prica!!

link sajta RRA

http://www.bjelasica-komovi.me/rda/
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 26065
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Novosti sa sjevera CG [FF priča bez kraja]   Pet 08 Feb 2013, 15:49

Lijepo je kada se mušičarenje ovako značajno kotira i kada se za tako nešto ima sluha :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Predrag
Guide
Guide

Broj poruka : 1165
Godina : 43
Datum upisa : 05.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Novosti sa sjevera CG [FF priča bez kraja]   Pet 08 Feb 2013, 16:04

Svaka cast...primer kako treba ulagati u vodu i napraviti pristojan ribolovni turizam...a ne dati vode privatnim preduzecima i imati dozvole od xxxx dinara i isto cetvorocifrene doplate za svaku reku i recicu posebno.....

Matematika je jasna...dodju ribolovci sa svih strana, moraju da sipaju gorivo, moraju iznajmiti da spavaju negde, mozda ne svi neki ce i pod sator...moraju jesti piti bar vode ako nece nista drugo u kafani......uzeti dozvole, kupiti koju lokalnu muvu od vezaca sa tih prostora....sve u svemu zarada na sve strane.....na kraju drzava uzme svoj deo kroz porez i to je to....

Ako ne znas kako treba vidi kako to rade komsije..... sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Novosti sa sjevera CG [FF priča bez kraja]   Pet 08 Feb 2013, 20:04

Odlične vijesti sa sjevera!

cestitam
Nazad na vrh Ići dole
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 5297
Godina : 39
Datum upisa : 07.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Novosti sa sjevera CG [FF priča bez kraja]   Pet 08 Feb 2013, 20:43

Odlicne vijesti! skocko
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9729
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Novosti sa sjevera CG [FF priča bez kraja]   Sub 09 Feb 2013, 01:32

E dobre novosti cestitam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Omar
Guide
Guide

Broj poruka : 2292
Datum upisa : 11.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Novosti sa sjevera CG [FF priča bez kraja]   Sub 09 Feb 2013, 09:49

... da ozbiljnu priču vode i ozbiljni ljudi evo i dokaza od ranije :

4 projekta za opštinu Plav

Radna grupa za razvoj zajednice Plav, koju su činili predstavnici najvažnijih sektora ove opštine, je predložila 4 projekta koji će se finansirati iz komponente za razvoj zajednice Plav. Projekti “Unapređenje ribolovnog turizma” i “Nabavka opreme za izradu suvenira” će poboljšati turističku ponudu dok će se kroz projekat opremanja restorana stvoriti veći kapaciteti za praktičnu nastavu učenika u Srednjoj mješovitoj školi “Bećo Bašić”. Radna grupa opštine Plav je pored ovih projekata podršku dala i realizaciji projekta “Ograđivanje igrališta tri osnovne škole –Plav, Murino, Gusinje”. Regionalna Razvojna Agencija je završila projekat opremanja restorana, dok će ostala tri projekta biti realizovana početkom naredne godine. Ukupna vrijednost projekata je 40.000€.

http://www.bjelasica-komovi.me/rda/?p=2582
Projekati je u fazi realizacije .
Nazad na vrh Ići dole
Keno
Guide
Guide

Broj poruka : 552
Godina : 54
Datum upisa : 16.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Novosti sa sjevera CG [FF priča bez kraja]   Sub 09 Feb 2013, 16:27

Svaka čast momci . cestitam
Nazad na vrh Ići dole
Omar
Guide
Guide

Broj poruka : 2292
Datum upisa : 11.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Novosti sa sjevera CG [FF priča bez kraja]   Sub 09 Feb 2013, 19:49

Hvala dragi prijatelji koji podrzavate ove nase aktivnosti na promociji i razvoju musicarenja i ribolovnog turizma.

Novost ( jos nezvanicna ) je ta da ce Bijelo Polje kao klub koji prvi put startuje sa pricom o musicarskim revirima ima cak tri revira.
Reviri ce biti : jedan na Limu u dijelu oko uliva BP Bistrice i njihovog ribarskog doma , BP Bistrici i rijeci Ljubovidj.

Odluka ce biti konacna , po usvajnjau predloga od strane UO kluba iz BP.
Prenijecu i ovu koncanu odluku.
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 5168
Godina : 32
Datum upisa : 09.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Novosti sa sjevera CG [FF priča bez kraja]   Sub 09 Feb 2013, 20:03

Bijelo Polje mi je samo "preko brda", ovi revirima posebno se radujem.... skocko
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9729
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Novosti sa sjevera CG [FF priča bez kraja]   Ned 10 Feb 2013, 00:53

Ervin-Eko ::
Bijelo Polje mi je samo "preko brda", ovi revirima posebno se radujem....
A ni meni nije daleko cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Predrag
Guide
Guide

Broj poruka : 1165
Datum upisa : 05.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Novosti sa sjevera CG [FF priča bez kraja]   Ned 10 Feb 2013, 09:37

Gledacemo se.....Uzice-B.Polje 140km
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 5168
Godina : 32
Datum upisa : 09.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Novosti sa sjevera CG [FF priča bez kraja]   Ned 10 Feb 2013, 12:11

Sjenica-B. Polje 100 km, s tim sto bi ja radije isao alternativnim putem i za svega sat vremena tamo sam.
Oko 45 km imam.... skocko
Nazad na vrh Ići dole

Novosti sa sjevera CG [FF priča bez kraja]
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rucna kocnica ne hvata
» (106) CRNJA XSI 1.4 95 HP
» Brisaci
» Podizanje zadnjeg kraja bube
» Potrosnja benzina,sipka za merenje ulja i jos po nesto...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: INFORMATIONS! :: OBAVjEŠTENJA-
Skoči na: