musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Serbian open - FC, Gradac !

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 26517
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Serbian open - FC, Gradac !   Uto 09 Sep 2014, 10:41

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Mixmaster
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9763
Godina : 48
Datum upisa : 05.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Serbian open - FC, Gradac !   Uto 09 Sep 2014, 14:21

Ne znam kako je ovo "treće srpsko" takmičenje, kada je samo u Nišu održano tri:

Prvo FC takmičenje u istoriji Srbije, Niš 2010.

Drugo FC takmičenje u Nišu 2013.

Treće FC takmičenje u Nišu, 2014.

Izgleda da organizator ovih "srpskih" takmičenja, iako je iz Niša, ne zna da u ovom gradu postoji čuveni mušičarski klub, da se taj grad nalazi u Srbiji i da godinama organizuje odlično FC takmičenje čiji su takmičari uglavnom Srbi. Laughing Izgleda da on ne računa za stvarnost ono što mi radimo. Ne sviđamo mu se, pa se trudi da nas izbriše.
Ovo mogu da uvažim samo ako se Srbija raspala, Niš pripao Bugarskoj, Valjevo i Podrinje ostali u njoj, a ja to nisam saznao jer sam prezauzet ribolovom. Laughing  U suprotnom, ovde se radi o običnoj i veoma providnoj prevari, koja se već po treći put ponavlja. Zapravo, ovaj naslov je uvreda kako za niške mušičare tako i za ostatak mušičara sa zdravim razumom koji ovo čitaju.
Nazad na vrh Ići dole
Silvio
Guide
Guide

Broj poruka : 1444
Godina : 39
Datum upisa : 28.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Serbian open - FC, Gradac !   Uto 09 Sep 2014, 16:00

Dobro Mix mislim da je bitnija poenta ovog takmičenja, a ne ko je prvi a tko drugi ili treći Ufffff
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9763
Godina : 48
Datum upisa : 05.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Serbian open - FC, Gradac !   Uto 09 Sep 2014, 21:10

Da nije bitno, ne bi organizator ove manifestacije u prve dve reči to istakao. Podsećam, uvek to istakne u prvi plan. Ovog puta su prve dve reči "treće srpsko", a ranije je bilo "prvo", "drugo". To je obična i providna laž. Radi se o očiglednoj i namernoj provokaciji i omalovažavanju.

Naravno, organizator ovoga iskusno zna da posetioce (ili ljude poput Silvia) ne zanima koje je FC takmičenje u Srbiji prvo, drugo ili treće, pa im prefrigano podmeće ovu podvalu, verujući (pretpostavljam) da će ga baš to proslaviti. Čak, tu ima i posetilaca koji su, iako znaju da je to neistina, spremni da potvrde da je upravo to jedino FC takmičenje u Srbiji. Igrom slučaja sam učestvovao na njihovom tobože 1. srpskom FC takmičenju, održanom čitave 2 godine nakon prvog, većeg, bolje organizovanog, posećenijeg FC takmičenja, održanog na velikom stadionu Radničkog usred Niša, usred Srbije. Svi tamo su bili spremni da potvrde da su na prvom FC takmičenju, iako su svi znali da to nije istina!?  Laughing

Žalim ako nekoga ovo smara, ali imate tu (ne)sreću da je član ovog foruma i aktuelni moderator čovek koji je inicirao mnoge stvari u mušičarenju u Srbiji, između ostalog i FC takmičenja. Nažalost, ljudi u ovom delu sveta su skloni izvrtanju činjenica, istorije i prevarama. Ja je ovde spazih, pa čitajte. Ako vam se ne sviđa, imate čitav sajt organizatora ovog takmičenja na kome nema nijedne reči ni o Mušičarskoj sekciji Niša, ni o našim brojnim aktivnostima, niti o mnogim bitnim mušičarskim događajima koji se odigravaju pred njihovim nosom, usred grada u kome i oni žive (!?).

Ovo ne znači da onaj ko ovo čita ne treba da učestvuje čak i na takvim FC manifestacijama. Ako ste natreniran bacač idite i pokupite im nagrade. Ali, na kraju im recite da nije tačno da je to "jedino srpsko", "prvo", "treće"...FC takmičenje i da je to obična laž koja se može veoma lako razotkriti. Racite im da je ružno to što pokušavaju da se proglase jedinima i da nije moguće da im tako glupa zamisao uspe.
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Serbian open - FC, Gradac !   Sre 01 Okt 2014, 17:46

На традиционалном затварању риболовне сезоне на реци Градац одржано је
"Треће Српско отворено такмичење у мушичарским забачајима". У прелепом амбијенту
на Шареном платну, није изостало задовољство такмичара, гостију и вредних домаћина.
Уз чувени пасуљ и најлепше принцес крофне, сви присутни су доказали своју љубав
према природи и мушичарењу. За домаћине у паузи пуно посла, за све госте видимо
се 1.03.2015. на отварању нове риболовне сезоне.

Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Serbian open - FC, Gradac !   Sre 01 Okt 2014, 17:48

Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin