musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
LaBobo
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2014'

Broj poruka : 81
Datum upisa : 15.05.2012

PočaljiNaslov: Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović   Ned 22 Mar 2015, 16:02

Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek)

"Fly Fhishing Art-La Bobo.Watercolour 24x32 cm.,,Autoportret "

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dragi moji prijatelji sa ovim mojim Autoportretom najavljujem svoju izlozbu Akvarela pod nazivom
MUSICARI IZ EX JUGOSLAVIJE- XX-XXI VEKA.

Cilj mi je da ovu izlozbu prezentujem prvo u BIH. za vreme odrzavanja Svetskog prvenstva a vecini vama je sigurno vec poznato da je BIH ove godine domacin ove manifestacije.Cilj ove izlozbe bio bi da svetu prezentujemo da na nasem podrucju od davnina postoje ljudi koji vole i gaje ovu disciplinu Kraljevskog
sporta .Katalog nece biti samo katalog sa reprodukcijama portreta nego i kao vasa licna monografija,sto znaci da sve vas koje budem naslikao molim da mi na A4 formatu dostavite vasu kratku biografiju koja je vezana za vas u vezi ovog sporta ,ali kao da drugo lice govori - pise ovama dakle na pola strane A4 formata na srpskom a na drugoj polovini istog prevedeno na Engleski. [Znaci kompletan tekst srpski i engleski na jednoj stranici A4 formata} Tako da ce ljudi koji dolaze iz cjelog sveta i odneti po jedan katalog a o nama samima ce tada vise biti upoznati da nas pojedini nedozivljavaju kao neke Varvare nego dase zna da na naseim podrucjima od veka i pantiveka postoje i KULTURA I SPORT. Naravno sada cu slikati neke od meni dragih ljudi za koje me vezu lepi trenutci i neke koji zaista zasluzuju da budu u ovom prvom katalogu.Ima tu sigurno i mnogih koje cu preskociti ali iz samo jednog razloga a to je da nemogu da postignem toliki broj radova za ovo kratko vreme pa se tim ljudima unapred izvinjavam.Medjutim ako bi neko bas izrazio zelju da se nadje medju nama slobodno neka me kontaktira ali bi ipak bilu pozeljno da takva osoba ima malo duzeg staza u ovom sportu i siguransam da bi se nasao tada medju nama [ kazem ako ima takvih koji bi to zeleli ] Sve koje budem naslikao imace ako to zele pravo na odkup svoje slike po vrlo pristupacnoj ceni .Planiram da iz Srbije.Cne Gore ,Bosne Hrvatske, Slovenije ,Makedonije naslikam po desetak Musicara sa njihovim ulovom.Za sad od mene toliko za sve dodatne informacije mozete me kontaktirati i namoj tel. +381 62 464 332 .Svima zelim uspesnu sezonu uz nas drugarski pozdrav BISTRO !!! Ps.Za tehniku Akvarela sam se opredelio zato sto je ona vezana za vodu a i mi ribari takodje,stim da je i tehnika Akvarela jedna od najtezih Slikarskih disciplina a izazov mi je svakako bio i taj sto portrete u ovoj tehnici malo ko i u svetu radi a pogotovo neznam da je igde ovakva izlozba do sada zabelezena...."

Bobo Ivanović

Nazad na vrh Ići dole
RadeZamora
Visitor
Visitor

Broj poruka : 241
Godina : 64
Datum upisa : 06.02.2011

PočaljiNaslov: Re: Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović   Ned 22 Mar 2015, 18:58

Лепо. то  здушно подржавам поштовани колега, само напред!
Nazad na vrh Ići dole
Lale
Guide
Guide

Broj poruka : 1623
Datum upisa : 21.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović   Ned 22 Mar 2015, 22:08

Bravooo dobar post cestitam
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
NMilanovic
Guide
Guide

Broj poruka : 2202
Godina : 38
Datum upisa : 13.04.2011

PočaljiNaslov: Re: Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović   Pon 23 Mar 2015, 15:32

Bravo!!
Nazad na vrh Ići dole
Pex
Visitor
Visitor

Broj poruka : 466
Godina : 41
Datum upisa : 13.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović   Uto 24 Mar 2015, 14:30

Super je ova priča bravo za aktera cestitam
Nazad na vrh Ići dole
LaBobo

PočaljiNaslov: Re: Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović   Uto 09 Jun 2015, 17:42

Ovo je poklon (moj i BiH rib.saveza) takmičaru koji osvoji prvo mesto na svetskom prvenstvu u Bosni 2015

Nazad na vrh Ići dole
LaBobo

PočaljiNaslov: Re: Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović   Uto 09 Jun 2015, 17:43

Fly Fishing Art- La Bobo .Hiperealizam- tehnika,ulje na platnu-
"Potočna pastrmka sa Krke" dimenzija 80 x60ncm.

Nazad na vrh Ići dole
Stars Member
Visitor
Visitor

Broj poruka : 468
Godina : 40
Datum upisa : 30.10.2014

PočaljiNaslov: Re: Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović   Uto 09 Jun 2015, 17:45

Divno! Ne razlikuje se od fotografije
jel ispod cekrka lastika za kosu?
Nazad na vrh Ići dole
LaBobo

PočaljiNaslov: Re: Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović   Uto 09 Jun 2015, 17:51

Hvala :ziveli :

Jeste , lastika je u pitanju !
Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide

Broj poruka : 2202
Godina : 38
Datum upisa : 13.04.2011

PočaljiNaslov: Re: Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović   Uto 09 Jun 2015, 21:55

Verujem da je jos lepse uzivo sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Pex
Visitor
Visitor

Broj poruka : 466
Godina : 41
Datum upisa : 13.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović   Uto 09 Jun 2015, 22:07

Prelepo!!! sve čestitke
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9797
Godina : 48
Datum upisa : 05.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović   Uto 09 Jun 2015, 22:47

Majstorski!
Nazad na vrh Ići dole
Lale
Guide
Guide

Broj poruka : 1623
Datum upisa : 21.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović   Sre 10 Jun 2015, 11:48

I lake it
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović   

Nazad na vrh Ići dole

Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Izložba mušičari EX YU (XX - XXI vek) by Bobo Ivanović
» SLOBODAN IVANOVIĆ - LaBobo
» SLOBODAN IVANOVIĆ - Labobo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: FISHERIES & ENVIRONMENT :: FOTOGRAFIJA (C & R, izbor foto aparata i dr. )-
Skoči na: