musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Sledeći
AutorPoruka
Goci
Guide
Guide

Broj poruka : 679
Datum upisa : 06.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj - 17:34

Ova reportaža je za mene nešto najzanimljivije što pročitah ikada na ijednom forumu!! dobar post

Sale, šta reći... cestitam

Moram da u skorije vreme posetim ovu reku i probam da i ja upišem meku. A probaću i glavaticu! skocko
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 26298
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj - 17:35

Ambasadore !!!

cestitam

P.S . Čestitam na volji , načinu , znanju , osećaju , adrenalinu i želji kojim si zaražen FF virusom ....

thanks you :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Ivica R.
Guide
Guide

Broj poruka : 1308
Godina : 33
Datum upisa : 24.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj - 19:38

Odlicni tereni,jos bolje fotografije....Sale bravo,prosto ti zavidim i svaka cast na ulovima...Postao si vrsni musicar,obilazis razne rijeke,lovis razne ribe...samo tako nastavi cool photos dobar post sampion 1 skocko cestitam
Nazad na vrh Ići dole
Goran R
Guide
Guide

Broj poruka : 1320
Godina : 51
Datum upisa : 07.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj - 20:18

Dašiću,

Čestitam vidi se da je bilo uzbudljivo. dobar post
Nazad na vrh Ići dole
Kolasin
VIP
VIP

Broj poruka : 1483
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj - 21:14

Svaka cast druze,svudje stizes i uvjek nas do detalja informises o svemu.

Bravooo Bravooo Bravooo cestitam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.net
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 5297
Godina : 39
Datum upisa : 07.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj - 21:24

Hvala Vam ljudi !!!
Stvarno sam se trudio da Vam docaram do detalja kako je bilo na Neretvi...
Svima bi preporucio da obidju Glavaticevo i predivnu rijeku koja nije kao klasicni reviri vec divlja i jako tajanstvena i teska za ribolov.
Meni su se taj dan sve kockice sklopile,ali da je ostala riba da radio mrtvo kao do 14h stekao bi utisak da nema ribe i da rijeka nije
vrijedna dolaska.

Veliki izazov za sve ljubitelje takvih voda...
Nazad na vrh Ići dole
MikiTenkara
Guide
Guide

Broj poruka : 2499
Godina : 43
Datum upisa : 09.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj - 22:20

Sasa,svaka cast... Izgleda da smo od tebe navikli da gledamo i citamo ovako lijepe reportaze. Uzivao sam u ovoj....
Sve pohvale i cestitke,jer ti to zasluzujes.... Bravo majstore sampion 1 cestitam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tenkarastream.blogspot.com
Ersin
Visitor
Visitor

Broj poruka : 318
Datum upisa : 16.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj - 22:23

Da... Saša složio bih se sa tobom i sa tvojim detaljnim zapažanjima ,slične doživljaje sam imao kao i ti . U to lijepo Glavatičevo sam prije 15-ak godina
prvi put kročio i uvjek mu se rado vraćam .Prirodu, rijeku, ljude toga kraja treba doživjeti, i još takve doživljaje kao ti....
Šta reći na sve tako nešto nego cestitam

Pozdrav i Bistro!!!
Nazad na vrh Ići dole
Aco Ivanovic
Guide
Guide

Broj poruka : 576
Godina : 48
Datum upisa : 24.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj - 22:31

Dašiću, baš mi je milo da ti se dopalo putešestvije po Neretvi! Ne znam da li si imao prilike da sediš i opustiš se malo sa ljudima toga kraja - ima pravih tipova! Seno lovočuvar je jako pošten čovek i stvarno voli to što radi a Neretva mu dođe kao čedo i član familije.

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.alexivanovic.com
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj - 23:00

Aco Ivanovic ::

Dašiću, baš mi je milo da ti se dopalo putešestvije po Neretvi! Ne znam da li si imao prilike da sediš i opustiš se malo sa ljudima toga kraja - ima pravih tipova! Seno lovočuvar je jako pošten čovek i stvarno voli to što radi a Neretva mu dođe kao čedo i član familije.

Pozdrav!

Pozdrav Ivanoviću !

Čim smo stigli dočekao nas je ljubazni Seno kome je kao što si rekao Neretva kao član porodice. Proveli smo sigurno sat vremena u razgovoru o rijeci i ribolovu. Ponudio nam je svu potrebnu pomoć i instrukcije oko ribolova na Neretvi. Upoznao sam i ostalu dvojicu ribočuvara koji su takodje bili jako
ljubazni. Na tako pitome i fine ljude odavno nisam naišao na nekom od revira na kojima sam bio. Ti ljudi su bukvalno stalno pored vode i vidi se da se
rijeka baš dobro čuva. Pozvali su me da obavezno dodjem na predstojeći miting koji se održava u Glavatičevu dana 06. i 07.juna 2009.g.
Obećao sam ima ako se mognem organizovati da ću doći...
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj - 23:14

Sale,
Ja sam sad stigao iz BG, i viđeh poruku koju si mi poslao kao i reportažu sa Neretve!

Nemam riječi osim da kažem , svaka ti čast za neumorno obilaženje rijeka u okruženju, kao i za lekcije iz mušičarenja!
Pozdrav i vidimo se u Plavu!
Nazad na vrh Ići dole
Renafly
Guide
Guide

Broj poruka : 1544
Datum upisa : 05.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj - 23:22

Dašiću, drago mi je da si posjetio Glavatičevo. Odlična reportaža Bravooo Bravooo ima te posvuda, šta je sledeće skocko
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9729
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Sre 27 Maj - 2:44

Bravo Saša,neumoran si skocko skocko
Kako ti se čine ove jadranske pastrmke?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Sre 27 Maj - 7:37

Opet hvala svima.
Sto se tice pastrmki iz Neretve ja sam odusevljen a pogotovo sa mekousnom.Ona je nesto posebno.
Nazad na vrh Ići dole
Omar
Guide
Guide

Broj poruka : 2294
Godina : 43
Datum upisa : 11.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Sre 27 Maj - 7:49

Nijesmo ni malo sumnjali u tebe, da ces se lijepo provesti, da ces steci nove prijatelje i prenijeti svoj vedar duh na njih i na njihove rijeke.
Uvjek uzivamo u tvoje reportaze sa kojima na na najljepsi nacin prestavljas svoje misije, jer ipak si ti i Ambasador ovog sajta.
cestitam

Predpostavljam da imas jos neku sliku za nase oci.
Nazad na vrh Ići dole

Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 31Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Sledeći
 Similar topics
-
» Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)
» Rijeka Bijela
» Rijeka Cijevna
» Rijeka UNA (jedna i jedina)
» Rijeka Bistrica (lijeva pritoka Drine)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: FISHERIES & ENVIRONMENT :: RijEKE-
Skoči na: