musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Sledeći
AutorPoruka
Goci
Guide
Guide

Broj poruka : 679
Datum upisa : 06.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj 2009, 17:34

Ova reportaža je za mene nešto najzanimljivije što pročitah ikada na ijednom forumu!! dobar post

Sale, šta reći... cestitam

Moram da u skorije vreme posetim ovu reku i probam da i ja upišem meku. A probaću i glavaticu! skocko
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 26772
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj 2009, 17:35

Ambasadore !!!

cestitam

P.S . Čestitam na volji , načinu , znanju , osećaju , adrenalinu i želji kojim si zaražen FF virusom ....

thanks you :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Ivica R.
Guide
Guide

Broj poruka : 1308
Godina : 33
Datum upisa : 24.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj 2009, 19:38

Odlicni tereni,jos bolje fotografije....Sale bravo,prosto ti zavidim i svaka cast na ulovima...Postao si vrsni musicar,obilazis razne rijeke,lovis razne ribe...samo tako nastavi cool photos dobar post sampion 1 skocko cestitam
Nazad na vrh Ići dole
Goran R
Guide
Guide

Broj poruka : 1320
Godina : 52
Datum upisa : 07.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj 2009, 20:18

Dašiću,

Čestitam vidi se da je bilo uzbudljivo. dobar post
Nazad na vrh Ići dole
Kolasin
VIP
VIP

Broj poruka : 1483
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj 2009, 21:14

Svaka cast druze,svudje stizes i uvjek nas do detalja informises o svemu.

Bravooo Bravooo Bravooo cestitam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.net
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 5297
Godina : 39
Datum upisa : 07.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj 2009, 21:24

Hvala Vam ljudi !!!
Stvarno sam se trudio da Vam docaram do detalja kako je bilo na Neretvi...
Svima bi preporucio da obidju Glavaticevo i predivnu rijeku koja nije kao klasicni reviri vec divlja i jako tajanstvena i teska za ribolov.
Meni su se taj dan sve kockice sklopile,ali da je ostala riba da radio mrtvo kao do 14h stekao bi utisak da nema ribe i da rijeka nije
vrijedna dolaska.

Veliki izazov za sve ljubitelje takvih voda...
Nazad na vrh Ići dole
MikiTenkara
Guide
Guide

Broj poruka : 2499
Godina : 43
Datum upisa : 09.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj 2009, 22:20

Sasa,svaka cast... Izgleda da smo od tebe navikli da gledamo i citamo ovako lijepe reportaze. Uzivao sam u ovoj....
Sve pohvale i cestitke,jer ti to zasluzujes.... Bravo majstore sampion 1 cestitam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tenkarastream.blogspot.com
Ersin
Visitor
Visitor

Broj poruka : 318
Datum upisa : 16.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj 2009, 22:23

Da... Saša složio bih se sa tobom i sa tvojim detaljnim zapažanjima ,slične doživljaje sam imao kao i ti . U to lijepo Glavatičevo sam prije 15-ak godina
prvi put kročio i uvjek mu se rado vraćam .Prirodu, rijeku, ljude toga kraja treba doživjeti, i još takve doživljaje kao ti....
Šta reći na sve tako nešto nego cestitam

Pozdrav i Bistro!!!
Nazad na vrh Ići dole
Aco Ivanovic
Guide
Guide

Broj poruka : 576
Godina : 48
Datum upisa : 24.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj 2009, 22:31

Dašiću, baš mi je milo da ti se dopalo putešestvije po Neretvi! Ne znam da li si imao prilike da sediš i opustiš se malo sa ljudima toga kraja - ima pravih tipova! Seno lovočuvar je jako pošten čovek i stvarno voli to što radi a Neretva mu dođe kao čedo i član familije.

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.alexivanovic.com
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj 2009, 23:00

Aco Ivanovic ::

Dašiću, baš mi je milo da ti se dopalo putešestvije po Neretvi! Ne znam da li si imao prilike da sediš i opustiš se malo sa ljudima toga kraja - ima pravih tipova! Seno lovočuvar je jako pošten čovek i stvarno voli to što radi a Neretva mu dođe kao čedo i član familije.

Pozdrav!

Pozdrav Ivanoviću !

Čim smo stigli dočekao nas je ljubazni Seno kome je kao što si rekao Neretva kao član porodice. Proveli smo sigurno sat vremena u razgovoru o rijeci i ribolovu. Ponudio nam je svu potrebnu pomoć i instrukcije oko ribolova na Neretvi. Upoznao sam i ostalu dvojicu ribočuvara koji su takodje bili jako
ljubazni. Na tako pitome i fine ljude odavno nisam naišao na nekom od revira na kojima sam bio. Ti ljudi su bukvalno stalno pored vode i vidi se da se
rijeka baš dobro čuva. Pozvali su me da obavezno dodjem na predstojeći miting koji se održava u Glavatičevu dana 06. i 07.juna 2009.g.
Obećao sam ima ako se mognem organizovati da ću doći...
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj 2009, 23:14

Sale,
Ja sam sad stigao iz BG, i viđeh poruku koju si mi poslao kao i reportažu sa Neretve!

Nemam riječi osim da kažem , svaka ti čast za neumorno obilaženje rijeka u okruženju, kao i za lekcije iz mušičarenja!
Pozdrav i vidimo se u Plavu!
Nazad na vrh Ići dole
Renafly
Guide
Guide

Broj poruka : 1544
Datum upisa : 05.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Pon 25 Maj 2009, 23:22

Dašiću, drago mi je da si posjetio Glavatičevo. Odlična reportaža Bravooo Bravooo ima te posvuda, šta je sledeće skocko
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9732
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Sre 27 Maj 2009, 02:44

Bravo Saša,neumoran si skocko skocko
Kako ti se čine ove jadranske pastrmke?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Sre 27 Maj 2009, 07:37

Opet hvala svima.
Sto se tice pastrmki iz Neretve ja sam odusevljen a pogotovo sa mekousnom.Ona je nesto posebno.
Nazad na vrh Ići dole
Omar
Guide
Guide

Broj poruka : 2295
Godina : 43
Datum upisa : 11.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   Sre 27 Maj 2009, 07:49

Nijesmo ni malo sumnjali u tebe, da ces se lijepo provesti, da ces steci nove prijatelje i prenijeti svoj vedar duh na njih i na njihove rijeke.
Uvjek uzivamo u tvoje reportaze sa kojima na na najljepsi nacin prestavljas svoje misije, jer ipak si ti i Ambasador ovog sajta.
cestitam

Predpostavljam da imas jos neku sliku za nase oci.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)   

Nazad na vrh Ići dole

Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 31Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Sledeći
 Similar topics
-
» Rijeka Neretva (Glavatičevo, Konjic itd.)
» Rijeka Bijela
» Rijeka Cijevna
» Rijeka UNA (jedna i jedina)
» Rijeka Bistrica (lijeva pritoka Drine)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: FISHERIES & ENVIRONMENT :: RijEKE-
Skoči na: