musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 
 

 Mušičarska liga Crne Gore 2015

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Murino
Admin
Admin
avatar

Broj poruka : 26600
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    Pon 17 Avg 2015, 23:14

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
avatar

Broj poruka : 26600
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    Pon 17 Avg 2015, 23:15

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
avatar

Broj poruka : 26600
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    Pon 17 Avg 2015, 23:16

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
avatar

Broj poruka : 26600
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    Pon 17 Avg 2015, 23:16

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
avatar

Broj poruka : 26600
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    Pon 17 Avg 2015, 23:18

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
avatar

Broj poruka : 26600
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    Pon 17 Avg 2015, 23:19

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
avatar

Broj poruka : 26600
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    Pon 17 Avg 2015, 23:20

Prvoplasirani posle održana IV kola Lige

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
avatar

Broj poruka : 26600
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    Pon 17 Avg 2015, 23:21

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
avatar

Broj poruka : 26600
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    Pon 21 Sep 2015, 11:08

Zadnja dva kola Mušičarske lige Crne Gore će se održati 26/27.septembra u Beranama.

Satnica:

7h Okuplјanje kod Eko-Krčme
7h I 20.min - žrijeb za I kolo
8h-10 h PRVO KOLO
10h i 30.min žrijeb za II kolo

11h-13 h DRUGO KOLO

14 h Ručak "Motel Buče"
15 h žrijeb za III kolo
16h i 30min-18 h i 30min TREĆE KOLO
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Mare035
Guide
Guide
avatar

Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    Pon 21 Sep 2015, 12:07

Jagodina navija za Kolasin....pozdrav i za sve ostale ucesnike... sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Bahus
Guide
Guide
avatar

Broj poruka : 997
Godina : 53
Lokacija : Zaječar
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    Pon 21 Sep 2015, 17:59

Ja navijam za sve limljane, napred Plav Berane Ufffff nekog sam sigurno izostavio sorry ovi su favoriti cestitam na pobedi :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
avatar

Broj poruka : 26600
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    Ned 27 Sep 2015, 17:24

Jučerašnji rezultati MLCG nakon V kola:

Pojedinačno:

1.Igor Bacanovic 42-29300
2.Ivica Rajkovic 44-26140
3.Radule Micovic 45-32440
4.Orhan Basic 60-17260
5.Radovan Zoric 61-14340
6.Vlatko Pekovic 64-15000
7.Bosko Vulevic 65-15020
8.Dragan Novakovic 66-18620
9.Bojan Pesic 66-12790
10.Nikola Trebjesanin 69-17760
11.Goran Djalovic 71-15220
12.Zeljko Bukilic 76-18900
13.Aleksandar Gasevic 80-15160
14.Boris Ilic 83-8940
15.Omar Basic 93-8940
16.Davor Sisevic 95-7840
17.Amer Ljuca 99-9840
18.Slavko Mihailovic 102-9320
19.Milorad Babovic 111-6140
20.Dino Ljuca 113-3940
21.Marko Blazevic 113-3020
22.Sladjo Guberinic-115-3400
23.Ivan Dasic 116-2340
24.Neno Lekic 119-3240
25.Kalic Sejo 125-1140
26.Damir Mehovic 125 R
27.Filip Vojvodic 1120 R
28.Petar Bozovic 620 R
29.Sabahudin Dzafic 560 R

Ekipno:

1.SRK Kolašin 177-58900
2.SRK Lim Berane 182-60450
3.SRK Plavsko Jezero 218-41220
4.SRK Maniro 243-3058
5.SRK Tara Mojkovac 257-31200
6.SRK Lim Andrijevica 262-39960
7.FFK Buducnost Podgorica 287
8.SRK Sinjevac Bijelo Polje 331
9.SRK Plasnica Kolasin 356
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
avatar

Broj poruka : 26600
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    Ned 27 Sep 2015, 22:47

Konacni rezultati MLCG 2015.

Pojedinacno:
1.Ivica Rajkovic 47-29860
2.Igor Bacanovic 49-31680
3.Radovan Zoric 67-16260

4.Bojan Pesic 69-17710
5.Bosko Vulevic 69-17600
6.Radule Micovic 72-32440
7.Vlatko Pekovic 72-16770
8.Orhan Basic 80-17860
9.Goran Djalovic 82-16920
10.Nikola Trebjesanin 90-18620
11.Dragan Novakovic 93-18620
12.Aleksandar Gasevic 101-15780
13.Zeljko Bukilic 103-18900
14.Amer Ljuca 111-12620
15.Boris Ilic 110-8940
16.Omar Basic 114-9820
17.Davor Sisevic 128
18.Slavko Mihailovic 129
19.Milorad Babovic138
20.Dino Ljuca 140-3940
21.Marko Blazevic 140-3020
22.Sladjo Guberinic 142-3400
23.Kalic Sejo 142-2360
24.Ivan Dasic 143
25.Neno Lekic 147
26.Sabahudin Dzafic 148
27.Damir Mehovic R
28.Filip VojvodicR
29.Petar BozovicR

Ekipno:
1.SRK Kolasin
2.SRK Lim Berane
3.SRK Plavsko Jezero Plav

4.SRK Maniro Kolasin
5.SRK Lim Andrijevica
6.SRK Tara Mojkovac
7.SRK Buducnost Podgorica
8.SRK Sinjevac Bijelo Polje
9.SRK Plasnica Kolasin
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
avatar

Broj poruka : 26600
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    Pon 28 Sep 2015, 13:49

Pehari i medalje za pobjednike - sezona 2015

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Murino
Admin
Admin
avatar

Broj poruka : 26600
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    Pon 28 Sep 2015, 15:04

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sponsored content




PočaljiNaslov: Re: Mušičarska liga Crne Gore 2015    

Nazad na vrh Ići dole
 
Mušičarska liga Crne Gore 2015
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Mušičarska liga Crne Gore (MLCG) 2012
» Mušičarska Liga Crne Gore 2017.
» Mušičarska liga Crne Gore 2016.
» Do Crne Gore preko Mokre gore , Visegrada i Trebinja
» Peugeot 206 sedan 1.4 NIVO2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: INFORMATIONS! :: OBAVjEŠTENJA-
Skoči na: