musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Veliki mušičarski miting u Plavu !!!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Sledeći
AutorPoruka
Comi68
Visitor
Visitor

Broj poruka : 149
Godina : 49
Datum upisa : 28.07.2008

PočaljiNaslov: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Pon 22 Dec 2008, 19:00

Zdravo braćo po mušici, gdje god bili!

Nastojim da sa ekipom iz SRK *PLAVSKO JEZERO* Plav, napravim jedno veliko mušičarsko druženje ovdje kod nas u Plavu.
Da mušičarimo na izvorištu Lima, Ljuči, Vruji i Plavskom Jezeru. Da peckamo lipljena, blatnjacu, potocaru, skobalja, klena, štuku....., pa me živo interesuje misljenje svih Vas.
Bilo bi tu i prezentacije muva, opreme, ribolovnih casopisa....
Bice mi potrebna pomoc svih vas, makar da podrzite ovu ideju.

POZDRAV IZ PLAVA
Mićo
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 26065
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Pon 22 Dec 2008, 19:40

Comi68 ::
Nastojim da sa ekipom iz SRK *PLAVSKO JEZERO* Plav, napravim jedno veliko mušičarsko druženje ovdje kod nas u Plavu.
Da mušičarimo na izvorištu Lima, Ljuči, Vruji i Plavskom Jezeru. Da peckamo lipljena, blatnjacu, potocaru, skobalja, klena, štuku....., pa me živo interesuje misljenje svih Vas.
POZDRAV IZ PLAVA
Mićo

G'dine Vujoševiću,

Najpre iskren i prijateljski pozdrav !!!

Šta reći vezano za samu zamisao o organizovanju jednog takvog FESTIVALA MUŠIČARENJA nego SVAKA ČAST i sve čestitke.

Koliko bi ja lično voleo da sam dogadjaj uspe, ne treba trošiti reči jer je poznata moja privrženost tom kraju i klubu čiji sam dugogodišnji član.
Takodjer znajući ljude koji će da vode samu organizaciju i njihovu ljubav prema ribolovu i prirodi i predanost u obavljanju poslova u samom SRK "Plavsko Jezero", ni najmanje
ne sumnjam u sam uspeh samog dogadjaja.

U svoje lično ime, ali i u ime administracije sajta www.musicarenje.net , želim ovom prilikom da Vam pružim uveravanje da će te sa naše strane imati apsolutnu i neograničenu pomoć u svim aspektima vezanih za organizaciju i sam dogadjaj.

B I S T R O !!!

www.musicarenje.net
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sasa Ljumovic
Visitor
Visitor

Broj poruka : 339
Godina : 40
Datum upisa : 15.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Pon 22 Dec 2008, 20:18

Bravo Mico svaka ti cast posebno me raduje sto ce miting biti na jednom biseru kakav je Plavsko jezero i sto ce ovako veliki miting sigurno privuci sve ljubitelje musicarenja i sve clanove ovoga sajta.Svaka cast Vujosevicu i za rad vase ribocuvarske sluzbe jer ste krivolovce smirili i dosta prijava napisali,bravo vam ga i svaka cast za ideju za miting koji ce stvarno bit jedna vrhunska sportska manifestacija.Pozdrav za sve clanove SRD*Plavsko jezero*
Nazad na vrh Ići dole
VladisaNS
Visitor
Visitor

Broj poruka : 340
Datum upisa : 10.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Pon 22 Dec 2008, 21:38

POZDRAV IZ PLAVA
Mićo

Mico,

Ideja je fantasticna.
Nesto sam vec nacuo da ce se tako nesto odrzati u maju mesecu, ako se ne varam i ako je to ta ista manifestacija. Ideja je sjajna bez obzira cija je. Bice to dobra prilika da se skupimo iz svih krajeva, da se mnogi upoznamo i licno, druzimo, pecamo,...
Iz licnog iskustva, znam da ce vam trebati dosta vremena i rada, kako bi tako jedan skup i organizovali. Siguran sam da ce ova Vasa ideja naici na potpuni odaziv i prihvatanje.
Apsolutno podrzavam takvu ideju i bilo bio dobro kada bi takav skup prerastao u tradiciju.
Ukoliko ja iz N. Sada mogu na bilo koji nacin pomoci da se ta ideja sprovede u delo molim da me kontaktirate.
Naravno rad na promociji takvog jednog skuopa pocinjem vec sutra ujutro.

Do vidjenja na skupu, svako dobro i Bistro!

Vladimir
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Pon 22 Dec 2008, 21:51

ja mislim da je većina članova sa ovog foruma spremna da podrži ne samo glasom nego i prisustvom na takvom jednom skupu, zamisao je odlična nadam se da će se u potpunosti sprovesti u delo...........
Nazad na vrh Ići dole
Saležupa
Guide
Guide

Broj poruka : 2198
Godina : 46
Datum upisa : 05.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Pon 22 Dec 2008, 21:52

Ideja je odlična i treba je maksimalno podržati.U svoje ime mogu da obećam dolazak sa još trojicom kolega na druženje.Ukoliko je potrebna bilo kakva druga pomoć,a u mogućnosti sam da učinim,vrlo rado.

Veliki pozdrav,pa se vidimo

Sale
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide

Broj poruka : 1552
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Pon 22 Dec 2008, 23:16

Kućo od mene svakako imate APSOLUTNU PODRŠKU I POMOĆ SVAKE VRSTE!!!! Znajući entuzijazam mojih tamošnjih drugara i prijatelja ne sumnjam da će to biti nesvakidašnji događaj!!!! :hello 1: Bravooo Bravooo Ajmo na dodelu zadataka pa da se radi za taj dan! :skocko:
Nazad na vrh Ići dole
Comi68
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Uto 23 Dec 2008, 10:30

VLADISANS ::

POZDRAV IZ PLAVA
Mićo

Mico,

Ideja je fantasticna.
Nesto sam vec nacuo da ce se tako nesto odrzati u maju mesecu, ako se ne varam i ako je to ta ista manifestacija. Ideja je sjajna bez obzira cija je. Bice to dobra prilika da se skupimo iz svih krajeva, da se mnogi upoznamo i licno, druzimo, pecamo,...
Iz licnog iskustva, znam da ce vam trebati dosta vremena i rada, kako bi tako jedan skup i organizovali. Siguran sam da ce ova Vasa ideja naici na potpuni odaziv i prihvatanje.
Apsolutno podrzavam takvu ideju i bilo bio dobro kada bi takav skup prerastao u tradiciju.
Ukoliko ja iz N. Sada mogu na bilo koji nacin pomoci da se ta ideja sprovede u delo molim da me kontaktirate.
Naravno rad na promociji takvog jednog skuopa pocinjem vec sutra ujutro.

Do vidjenja na skupu, svako dobro i Bistro!

Vladimir

Hvala na podrsci brate To bi bio dvodnevni miting. Tacno ste culi, bice to krajem maja iduce godine.
To je moja ideja i zelja a tu mi je i rade-pop, cicko, miki, sasa .....
bice to vrh.
pozdrav iz plava
Nazad na vrh Ići dole
Comi68
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Uto 23 Dec 2008, 10:33

Radojica-pop ::
Kućo od mene svakako imate APSOLUTNU PODRŠKU I POMOĆ SVAKE VRSTE!!!! Znajući entuzijazam mojih tamošnjih drugara i prijatelja ne sumnjam da će to biti nesvakidašnji događaj!!!! :hello 1: Bravooo Bravooo Ajmo na dodelu zadataka pa da se radi za taj dan! :skocko:

ne sjekiraj se pope, ti si u ekipi za organizaciju.
nadam se da ce nas se skupiti bar 70tak ljudi.
Pola troskova cu snositi ja a za ostalo cemo se dogovoriti.
Bice piva, sokova, jagnjetine, rostilja, i naravno riblje corbe.
ma bice to vrh brate
Nazad na vrh Ići dole
Comi68
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Uto 23 Dec 2008, 10:35

Saležupa ::
Ideja je odlična i treba je maksimalno podržati.U svoje ime mogu da obećam dolazak sa još trojicom kolega na druženje.Ukoliko je potrebna bilo kakva druga pomoć,a u mogućnosti sam da učinim,vrlo rado.

Veliki pozdrav,pa se vidimo

Sale

Hvala sele na podrsci,
ko jednom vode popije iz Plava, taj se uvijek vraca.
Plav ima dusu
Dobro mi dosli braco po musici
Nazad na vrh Ići dole
Comi68
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Uto 23 Dec 2008, 10:37

Bogi ::
ja mislim da je većina članova sa ovog foruma spremna da podrži ne samo glasom nego i prisustvom na takvom jednom skupu, zamisao je odlična nadam se da će se u potpunosti sprovesti u delo...........

Hvala na javljnju i podrsci Bogi,
daj mi neko misljenje kako bi to sve mogli da funkcionise, svaka ideja je dobrodosla
pozzzz iz plava
Nazad na vrh Ići dole
Comi68
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Uto 23 Dec 2008, 10:39

Sasa Ljumovic ::
Bravo Mico svaka ti cast posebno me raduje sto ce miting biti na jednom biseru kakav je Plavsko jezero i sto ce ovako veliki miting sigurno privuci sve ljubitelje musicarenja i sve clanove ovoga sajta.Svaka cast Vujosevicu i za rad vase ribocuvarske sluzbe jer ste krivolovce smirili i dosta prijava napisali,bravo vam ga i svaka cast za ideju za miting koji ce stvarno bit jedna vrhunska sportska manifestacija.Pozdrav za sve clanove SRD*Plavsko jezero*

Ljumovicu reči kumu da se prikaci ovdje, samo malo da vode padnu pa vas zovem,
Nazad na vrh Ići dole
Ranko
Guide
Guide

Broj poruka : 1045
Godina : 60
Datum upisa : 17.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Uto 23 Dec 2008, 12:46

Poštovanje svima ovoga sajta raduje me pozivnica gospodina Mića i divan miting mušičara još u Plavu i Lim i Ledenoj LJuči đe sam najljepšu mladost proveo to nesmijem propustiti nadam se da će to biti divna manifestacija sa kolegama iz Srbije i Crne Gore hvala na pozivu i u nad BOGA u Maju eto mene u Brezojevicu bistro, Ranko.
Nazad na vrh Ići dole
Djole
Guide
Guide

Broj poruka : 611
Datum upisa : 04.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Uto 23 Dec 2008, 13:29

:skocko: :skocko: :skocko:

A jel mislite da ce ovo da prodje bez moje malenkosti.

:skocko: :skocko: :skocko:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.FlyCastingNation.com
Saležupa
Guide
Guide

Broj poruka : 2198
Godina : 46
Datum upisa : 05.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Uto 23 Dec 2008, 13:41

Nismo ni sumnjali,bata Đole.Može li da pođe još koji nišlija sa tobom,jer je Niš jedan od najjačih mušičarskih gradova?
Nazad na vrh Ići dole

Veliki mušičarski miting u Plavu !!!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 26Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Sledeći
 Similar topics
-
» veliki servis xsara 2.0 hdi cena
» Veliki servis
» citroen c5 veliki servis
» veliki pozdrav iz batajnice
» veliki pozdrav iz pule!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu