musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Veliki mušičarski miting u Plavu !!!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Sledeći
AutorPoruka
Oholi
Guide
Guide

Broj poruka : 2071
Godina : 35
Datum upisa : 13.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Sub 24 Jan 2009, 02:19

moze skocko
Nazad na vrh Ići dole
Goran R
Guide
Guide

Broj poruka : 1320
Godina : 51
Datum upisa : 07.09.2008

PočaljiNaslov: veliki musicarski miting u Plavu   Sre 28 Jan 2009, 14:34

Mozda zvuci malo sugestivno ali ajmo na neki nacin da pruzimo i mi dio male pomoci organizatoru tako da bi imao uvid i broj ljudi koji ce doci.Tako sto cemo se
upisati,a g.Vujosevic je clan foruma i tako bar moze imati donekle bar neku sliku broja musicara koji ce doci a sve radi uvida na broj ljudi konaka radi i svega ostalog. : :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide

Broj poruka : 578
Godina : 45
Datum upisa : 03.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Sre 28 Jan 2009, 16:45

.... a pod sve ostalo misliš na janjiće,jel ...
Nazad na vrh Ići dole
Prota "Pacer"
Visitor
Visitor

Broj poruka : 416
Datum upisa : 04.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Sre 28 Jan 2009, 17:42

GORANHardy ::
Mozda zvuci malo sugestivno ali ajmo na neki nacin da pruzimo i mi dio male pomoci organizatoru tako da bi imao uvid i broj ljudi koji ce doci.Tako sto cemo se
upisati,a g.Vujosevic je clan foruma i tako bar moze imati donekle bar neku sliku broja musicara koji ce doci a sve radi uvida na broj ljudi konaka radi i svega ostalog. :ziveli :

Da li si siguran 100% da ces moci za Plav u to vreme!!!!!Ovo namerno ovako,jel se vrlo ozbiljno organizujemo...nije to put od 100km i tu iza coska,mora se na sve misliti i nema zezanja!!!!
Materijalna strana nije predmet dalje price u ovom trenutku,a za jagnjice,pilice,prasice...........EJ,idemo da se druzimo,pecamo,upoznajemo-sve ostalo je kolateralna steta ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mušičarenje.forum3.biz
Oholi
Guide
Guide

Broj poruka : 2071
Godina : 35
Datum upisa : 13.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Sre 28 Jan 2009, 19:08

ja bih sad pristao da nista ne pojedem dok sam tamo ali da nam svima bude lepo, i da pre svega odem tamo :)
Nazad na vrh Ići dole
MikiTenkara
Guide
Guide

Broj poruka : 2499
Godina : 43
Datum upisa : 09.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Sre 28 Jan 2009, 21:27

Oholi ::
ja bih sad pristao da nista ne pojedem dok sam tamo ali da nam svima bude lepo, i da pre svega odem tamo :)
dobar post

Bravo OHOLI
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tenkarastream.blogspot.com
Sasa Ljumovic
Visitor
Visitor

Broj poruka : 339
Godina : 40
Datum upisa : 15.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Sre 28 Jan 2009, 23:22

Paceri braco nasa ,samo da se mi upoznamo i druzimo,razmjenimo iskustva pa ce sve bit ok.Sto se tice troskova na jednake cemo glave i da nam miting uspije i postane tradicionalan.Pozdrav za prijatelje
Nazad na vrh Ići dole
Goran R
Guide
Guide

Broj poruka : 1320
Godina : 51
Datum upisa : 07.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Čet 29 Jan 2009, 07:45

[quote="Prota71"]
GORANHardy ::
upisati,a g.Vujosevic je clan foruma i tako bar moze imati donekle bar neku sliku broja musicara koji ce doci a sve radi uvida na broj ljudi konaka radi i svega ostalog/quote]

Da li si siguran 100% da ces moci za Plav u to vreme!!!!!Ovo namerno ovako,jel se vrlo ozbiljno organizujemo...nije to put od 100km i tu iza coska,mora se na sve misliti i nema zezanja!!!!
Materijalna strana nije predmet dalje price u ovom trenutku,a za jagnjice,pilice,prasice...........EJ,idemo da se druzimo,pecamo,upoznajemo-sve ostalo je kolateralna steta
Dragi prijatelji po stapu i kanapu mi koji smo u ovom zaista lijepom hobiju,koji volimo vitesko nadmudrivanje sa potivnikom kakvi su pastrmka i lipljen, mi koji to radimo na krajnje sporski nacin, koji neznamo za daljine i poraze nego samo stremimo naprijed ka boljem i ovo nase druzenje na ovom forumu je samo rezultat toga.A kruna uspjeha su nasa okupljanja koja zeljno iscekujemo, tako i ovo koje se planira na obalama Plavskog jezera podno obronaka Prokletijskih
na izvoristu Lima -i u njedrima plodne limske doline.
Nazad na vrh Ići dole
Comi68
Visitor
Visitor

Broj poruka : 149
Godina : 49
Datum upisa : 28.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Sub 31 Jan 2009, 18:15

Prota71 ::

Da li si siguran 100% da ces moci za Plav u to vreme!!!!!Ovo namerno ovako,jel se vrlo ozbiljno organizujemo...
nije to put od 100km i tu iza coska,mora se na sve misliti i nema zezanja!!!!
Materijalna strana nije predmet dalje price u ovom trenutku,a za jagnjice,pilice,prasice...
EJ,idemo da se druzimo,pecamo,upoznajemo-sve ostalo je kolateralna steta

Pozdrav brate,

samo naoštrite udice i dolazite.
Samo opušteno, zajedno ćemo to napraviti da to bude VRH, da se priča a ako Bog da i ponavlja.

Hvala na podrsci i

dobro dosli WELCOME
Nazad na vrh Ići dole
VladisaNS
Visitor
Visitor

Broj poruka : 340
Datum upisa : 10.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Sub 31 Jan 2009, 18:34

Da li se zna tacan datum odrzavanja mitinga? Mozda bi bilo dobro
da se u skorije vreme precizira, kako bi smo se mogli bolje organizovati.

Bistro!

VladisaNS
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 26065
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Ned 01 Feb 2009, 03:04

VladisaNS ::
Da li se zna tacan datum odrzavanja mitinga? Mozda bi bilo dobro
da se u skorije vreme precizira, kako bi smo se mogli bolje organizovati.

Bistro!

VladisaNS

Vladiša,

U najskorije vreme bićeš obavešten kao i svi potencijalni učesnici , dokle se stiglo sa organizacijom i ostalim propratnim radnjama oko mušičarskog mitinga Plav 2009 !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 5297
Godina : 39
Datum upisa : 07.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Ned 08 Feb 2009, 16:52

Veliki pozdrav iz Brckog za mog brata Mica.Ovo ce izgleda biti skup musicara od Vardara pa do Triglava.Imas moju podrsku i svih musicara iz Andrijevice.Mozda dodjem krajem mjeseca pa da odemo pored Lima.
Nazad na vrh Ići dole
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 5297
Godina : 39
Datum upisa : 07.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Ned 08 Feb 2009, 22:45

lovio sa i na Limu,jezeru i Ljuci ali na Vruji nisam.Pitate se sigurno zsto?Ova rijeka je vec dugo godina pod strogim ribolovnim zabranom tako da vam to sve govori.Jako je pristupacna za lov i jedva cekam da zamasem na njoj.JJa i Mico smo 22.11.2008.god. bili u setnji pored Vruje u nadi .da vidimo pastrmke blatnjace koje se mrijeste ali uzalud jer su se vec izmrijestile i vratile u jezero.nismo se razocarali jer smo vidjeli nesto sto nije uobicajno za ovo doba godine a to je da pastrmke kao lude kupe muve na povrsini vode.to sam morao i snimiti.Svuda naokolo snijeg a pastrmka bije li bije.Eto toliko od mene za sad.Ako vas nesto interesuje slobodno pitajte.pozdrav svima.
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 26065
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Ned 08 Feb 2009, 22:52

Sasa D ::
lovio sa i na Limu, jezeru i Ljuci ali na Vruji nisam.Pitate se sigurno zasto? Ova rijeka je vec dugo godina pod strogim ribolovnim zabranom tako da vam to sve govori. Jako je pristupacna za lov i jedva cekam da zamasem na njoj. Ja i Mico smo 22.11.2008.god. bili u setnji pored Vruje u nadi ,da vidimo pastrmke blatnjace koje se mrijeste ali uzalud jer su se vec izmrijestile i vratile u jezero.Nismo se razocarali jer smo vidjeli nesto sto nije uobicajno za ovo doba godine a to je da pastrmke kao lude kupe muve na povrsini vode. To sam morao i snimiti. Svuda naokolo snijeg a pastrmka bije li bije.Eto toliko od mene za sad. Ako vas nesto interesuje slobodno pitajte.pozdrav svima.

Odlično Saša.... vesti iz prve ruke.... zbog trenutne privatne zauzetosti Mića Vujoševića ... to nam je i trebalo.... Bravooo Bravooo Bravooo
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9729
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki mušičarski miting u Plavu !!!   Pon 09 Feb 2009, 02:44

Sašad davaj te snimke sa Vruje skocko
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/

Veliki mušičarski miting u Plavu !!!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 6 od 26Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Sledeći
 Similar topics
-
» veliki servis xsara 2.0 hdi cena
» Veliki servis
» citroen c5 veliki servis
» veliki pozdrav iz batajnice