musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

11th International Experience the World of Fly Fishing on 9 and 10 April 2016

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Maki
Visitor
Visitor

Broj poruka : 299
Godina : 32
Datum upisa : 19.01.2011

PočaljiNaslov: 11th International Experience the World of Fly Fishing on 9 and 10 April 2016   Ned 10 Apr 2016, 07:25

Juce sam bio prisutan na ovoj manifestaciji i delu programa, pa bih malo podelio utiske...
Ovaj sajam je za nas musicare neverovarna manifestacija... povedoh kuma sa sobom koji nema pojma o musicarenju sem sto cuje od mene, al se i on iznenadi kad smo tamo dosli...

kao i vecina stvari u zapadnim zemljama nista nije jeftino pocev od ulaznica. 14e po osobi..

Nazad na vrh Ići dole
Maki
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: 11th International Experience the World of Fly Fishing on 9 and 10 April 2016   Ned 10 Apr 2016, 07:32

Neverovatan broj izlagaca iz mnogo zemalja. Poceo bih sa slikom sponzora našeg forumskog takmicenja a na dalje uzivajte...

Ovde zastadoh da potrazim nesto literature, kad za cudo sve bese na nemackom...

Nazad na vrh Ići dole
Maki
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: 11th International Experience the World of Fly Fishing on 9 and 10 April 2016   Ned 10 Apr 2016, 07:41

Stand na kome sam se najvise zadrzao... moji omiljeni alati za vezivanje mušica... Veliki inovator i prakticar...

ovaj covek je neverovatan... na njegovom standu je cesto bilo vise ljudi i gledalo ga kako veze nego kod sponzorisanih promotera vezaca... covek je doktor za ELK, koristi Petitjeanovu stegu ali je sam napravio mnostvo dodataka za nju koji mu pomazi u vezivanju... inace elk miseve pravi pomocu elektricne busilice i mini elektricnog brijaca...

Nazad na vrh Ići dole
Maki
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: 11th International Experience the World of Fly Fishing on 9 and 10 April 2016   Ned 10 Apr 2016, 07:48

Napolju su bila postavljena dva bazena... veliki broz instruktora prezentera, iskreno nista specijalno i fascinantno, gotovo u svakom gradu i mi imamo instruktore pa i kvalitetne bacace koje to zvanje nisu stekli... ali svakako su upotpunili sadrzaj

ovaj je služio za javne prezentacije uz mnostvo publike

ovde su instruktori ucili goste manifestacije zainteresovane da nesto nauce...

i naravno ko je hteo mogao je i ovde da zastane, vece krigle za pivo u zivotu nisam video... sreca pa ne pijem
Nazad na vrh Ići dole
Maki
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: 11th International Experience the World of Fly Fishing on 9 and 10 April 2016   Ned 10 Apr 2016, 07:55

Evo još par slika ostalih izlagača....

ovde bi mi se Maric prilicno zadrzao...

inace ubedljivo najskpuplji stand na sajmu...

Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide

Broj poruka : 2190
Godina : 38
Datum upisa : 13.04.2011

PočaljiNaslov: Re: 11th International Experience the World of Fly Fishing on 9 and 10 April 2016   Ned 10 Apr 2016, 10:06

Lepa i detalja reportaza, dobar post hvala!

PS. Bas deluje svetski.. prostor koji su izabral, ambijent, postavke, ma sve. Uzivo je verovatno utisak jos jaci!
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 26568
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: 11th International Experience the World of Fly Fishing on 9 and 10 April 2016   Ned 10 Apr 2016, 10:07

Maki hvala što si brzinom svjetlosti podijelio sa nama utiske (i fotke )sa ovog možda trenutno najvećeg
evropskog okupljanja proizvodjača i distributera mušičarske opreme.

thanks you
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Waterfall
Visitor
Visitor

Broj poruka : 476
Datum upisa : 26.10.2015

PočaljiNaslov: Re: 11th International Experience the World of Fly Fishing on 9 and 10 April 2016   Ned 10 Apr 2016, 10:13

Bravo Maki, odlicna reportaza. I lake it
A ja mogu samo Placko sto nisam bio tamo.
Nazad na vrh Ići dole
Pishta
Visitor
Visitor

Broj poruka : 240
Godina : 36
Datum upisa : 20.01.2014

PočaljiNaslov: Re: 11th International Experience the World of Fly Fishing on 9 and 10 April 2016   Ned 10 Apr 2016, 10:53

Hvala Maki,sto rece Milanovic ''ceo ambijent'' je uklopljen pa cena od 14€ je mala na ovako ozbiljnu manifestaciju i njihov standard.

Super sto ne pijes, ali si uskracen informacijom da i pivo je dzabe u odnosu na nase ,a kvalitet neuporediv. Kod nas je djubre u limenci 70 centi, a kod njih vrhunska su te cene pa do 1 €.
Samo sam hteo da kazem da smo mi najskuplji:Placko: Placko

Kao prvo dozvole su jeftinije,benzin itd,itd.
Nazad na vrh Ići dole

11th International Experience the World of Fly Fishing on 9 and 10 April 2016
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Fly Fishing only "Lim/Ljuča" - Plav
» 37th FIPS-Mouche World Fly Fishing Championship,Slovakia 2017
» RAY LOCKYER
» Fly Fishing only "Lim" - Berane
» Wet Fly & Nymph Fishing in the UK

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu