musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

20. Sajam lova i ribolova, Niš 2018.

Ići dole 
AutorPoruka
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 28700
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: 20. Sajam lova i ribolova, Niš 2018.    Pet 16 Mar - 8:03

Od 25.04. – 29.04.2018.godine, održaće se 20. Jubilarni Sajam lova i ribolova u Nišu,
na kome će učestvovati distributeri i proizvođači lovačke i ribolovačke opreme i opreme za boravak u prirodi,
kao i brojne organizacije i udruženja iz ove oblasti. Na preko 500 m˛ izložbenog prostora u Hali „Čair“ u Nišu,
moći ćete da se snabdete opremom i upoznate sa novinama, a mnogi izlagači najavljuju i niže cene svojih proizvoda.
Cene ulaznica su nepromenjene, tj. 150 RSD – individualna, 100 RSD – grupna (za 10 i više osoba),
dok će poslednjeg dana Sajma ulaz za sve posetioce biti besplatan.

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Milantaa
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 50
Godina : 43
Datum upisa : 06.05.2009

PočaljiNaslov: Re: 20. Sajam lova i ribolova, Niš 2018.    Sre 25 Apr - 19:52

Da li bio neko u Nisu mozda danas? Da li vredi otici?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.novozelandskibeli.cjb.net
Mixmaster
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9869
Godina : 48
Datum upisa : 05.08.2008

PočaljiNaslov: Re: 20. Sajam lova i ribolova, Niš 2018.    Čet 26 Apr - 9:39

Ja sam, naravno, prisutan na ovom sajmu. Zezam se promovišući svoje mušičarske uspehe i bambulu kao trademark i svoj maestralni izum, ne očekujući nikakvu korist osim zabave. Pored mene je legendarni Savo Martinović, koji uživa pričajući mušičarske dogodovštine, ali je doneo i fly tying materijale na prodaju (Whiting perje, dabinge, cdc, sintetiku...dosta toga). Tu je negde i Vanja za koga sam čuo da ima jeftin tungsten, osnovne konce...Od mušičarskih štapova, čekrka, kombinezona...jedinu ponudu ima Travar, mada pod firmom Balzer i slično. Nema Fly casting takmičenja, nema štanda Mušičarske sekcije Niša i mnogih drugih stvari koje sam batalio da organizujem, nakon 20 prilično uspešnih godina (dosadilo mi), a neće (ili bolje rečeno nema ko) drugi.

Meni ovaj jubilarni 20. sajam izgleda kao da je poslednji.

Izlagača je malo, a posetilaca još manje. Face su svima blede i mrke, a jedino se ja smejem i zabavljam (jer sam zbog toga tu), pa se plašim da me neko od ovih, koji su se nadali nekom profitu, ne izudara uz napomenu "Kad svi kukamo, da nam se i ti pridružiš". Laughing

Eto, nije Bog-zna-šta, ali ako ne znate šta ćete sa sobom ili bi da malo prošetate i upoznate Savu, čujete od mene kako je nastala bambula, štrpnete nešto jeftino kod Vanje ili pogledate odlične Sasame udice kod Travara (ja ih danas kupujem "na kilo"), onda dođite...
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9869
Godina : 48
Datum upisa : 05.08.2008

PočaljiNaslov: Re: 20. Sajam lova i ribolova, Niš 2018.    Ned 29 Apr - 10:49

Još malo slika iz mog ugla:

"Kako su Vam lepe ove slike, gospodine. Moje drugarice baš traže vodiča za ovakve kanjončiće...."

Niš-Beograd-Sarajevo

"Bambulu da poneseš na Sanu!"......"Ma jok, bolan, na Vrbas!" - nikako da se usaglase Savo Matinović i Ranko Travar gde treba da desetkujem klenove i bucove u Bosni.

"Proredio si ribu tom bambulom na Zapadnoj Moravi!" - kažu braća Knežević - EUROFISH

...i tako dalje. Sajam služi za ovakve susrete i zezanja. Nije to vašar, pa samo "trange-frange" i "drž' ne daj" Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Maricfly
Guide
Guide

Broj poruka : 956
Godina : 37
Datum upisa : 08.05.2013

PočaljiNaslov: Re: 20. Sajam lova i ribolova, Niš 2018.    Pon 30 Apr - 8:08

Cuo sam od drugara koji je posetio Sajam u Nisu da je bas lose. Da li sve odlazi u klinac nazalost izgleda da je tako. Sve vise ribolovaca a sajmovi su nam iz godine u godinu sve losiji i sto ti kazes Mix cini mi se da ce da se u narednih par godina ugase totalno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 20. Sajam lova i ribolova, Niš 2018.    

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» LORIST - Novi Sad - 44. međunarodni sajam lova, ribolova i sporta!
» 41. Međunarodni sajam lova, ribolova i sporta (LORIST) - Novi Sad
» Rijeka Dabar - B i H
» Stare slike iz ribolova
» Početak sezone lova pastrmke !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: INFORMATIONS! :: OBAVjEŠTENJA-
Skoči na: