musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorPoruka
Maricfly
Guide
Guide

Broj poruka : 966
Godina : 37
Datum upisa : 08.05.2013

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   Pon 14 Maj 2018, 14:35

Cestitke I od mene Saletu, Bojanu i Filipu. Zao mi je sto moj klub No1 ove godine nije ucestvovao ali visa sila. Nadam se da cemo ukrstiti stapove uskoro negde :)
Nazad na vrh Ići dole
PetarVucinic
Guide
Guide

Broj poruka : 582
Datum upisa : 10.12.2016

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   Pon 14 Maj 2018, 15:55

Eto sledece prilike vec na Gradcu :)
Nazad na vrh Ići dole
http://flyfishing-boris.me/
Haris
Guide
Guide

Broj poruka : 519
Datum upisa : 06.09.2008

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   Pon 14 Maj 2018, 19:09

Maricu ti mozes ukrstiti stapove jedino na zidu kad ih okacis. Drugacije ti ne prilici.
Nazad na vrh Ići dole
http://flyfishingdrina.blogspot.com/
Maricfly
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   Pon 14 Maj 2018, 21:13

Ocekivao sam tebe Harise da se javis 😂😂😂 kako god ja ukrstam stapove vec cini mi se 2 juna na Openu. Ali dobicete svi mail tj pozivnicu.
Nazad na vrh Ići dole
Maricfly
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   Pon 14 Maj 2018, 21:14

Na tebe se Harise ne odnosi ti ne pecas ;)
Nazad na vrh Ići dole
Maki
Visitor
Visitor

Broj poruka : 306
Godina : 32
Datum upisa : 19.01.2011

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   Uto 15 Maj 2018, 09:15

Честитам свим учесницима а посебно освајачима медаља!
Заборавио сам да се посебно захвалим и браћи из ЦГ за подршку и помоћ у сваком смислу!
Nazad na vrh Ići dole
Tihi83
Visitor
Visitor

Broj poruka : 112
Godina : 35
Datum upisa : 09.06.2012

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   Uto 15 Maj 2018, 11:30

Cestitam svim osvajacima medalje na JPK Djetinja 2018 a posebno najuspesnim! cestitam

Zelim i da se zahvalim svim ucesnicima u svoje licno ime na pomoci, razumevanju, podrsci i sto su verovali u nas da i pored svega mozemo odraditi ovaj posao, srecan sam sto su svi sa Djetinje otisli zadovoljni!!!

Puno hvala svima jos jednom! thanks you

Uskoro opsirni tekst od mene, samo malo da se odmorim... umoran

Nazad na vrh Ići dole
Maki
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   Čet 17 Maj 2018, 20:29

Pozdrav svima! Prenosim Vam pismo Predsednika Zajednice mušičarskih klubova u celosti.

"Posto se javno sire neistine o “nekim mojim izjavama” datim u telefonskim razgovorima, osecam odgovornost da obrazlozim par stvari i iznesem informacije oko desavanja i problema nastalih u realizaciji JPK Gradac 2018.

Nikom nisam preneo da je komunikacija sa SSRS isla preko Tihomira Lukica, a ne preko mene, ni direktno ni indirektno.

Do 3.4. i izbijanja problema, svu komunikaciju sa SSRS vodio sam iskljucivo ja!

To sto clanovima EKOD-a koji u tom periodu vrse pritisak na mene, u datom momentu ne prenosim informacije, ne znaci da ja stvarno ne znam sta se desava i sta se radi, a sve zbog situacije u koju su me doveli! Posle ogromnog ulozenog truda da na njihovu reku dovedem jedno tako veliko takmicenje, spali smo na to da oni preko noci promene neke odluke i pocnu da ucenjuju nacionalni savez ciji sam i sam clan!

Njihov pokusaj skidanja odgovornosti sa sebe i prebacivanja na Tihimira Lukica koji je do tog trenutka radio i borio se za interese EKOD-a, ZMKS i razvoj musicarenja u Srbiji, krajnje je neozbiljan i nezreo, a vidim da mu oni tu podrsku i zalaganje vracaju na bas lep i primeren nacin, pretnjama, olajavanjem, itd. Tihomir Lukic je posle sastanka u Krusevcu 10.3.2018. gde se niko od predstavnika No1 i EKOD-a nije pojavio, a gde je jedna od glavnih tema bila organizacija JPK Gradac 2018, naslutio sta ce se desiti i da ce na kraju svu odgovornost EKOD pokusati da prebaci na njega (postoji poruka upucena predsedniku EKOD-a i meni). Iskreno nisam verovao da do toga moze doci i da nesto ovako moze da se desi, ali pokazalo se da je apsolutno bio u pravu!

Hteli vi sebi da priznate ili ne, do prebacivanja JPK sa reke Gradac na reku Djetinju je doslo iskljucivo zbog vasih jednostranih odluka da ucenjujete nacionalni savez (SSRS), koji je najzasluzni za dolazak jednog takvog velikog takmicenja na reku Gradac! Niste videli velicinu jedne takve manifestacije koja bi se odrzala na vasoj reci, vec ste se bavili samo novcem, oko koga ste sami napravili problem. Kao neko ko je bio spona izmedju vas i SSRS tvrdim da bi sve dogovorene transakcije bile ispostovane i da nikakvih problema ne bi bilo da ih vi sami niste napravili! Iz svog dugogodisnjeg iskustva i saradnje sa SSRS, mogu potvrditi da su do sada svi dogovori ispostovani maksimalno i bez ikakvih problema. Savez je ulozio ogroman trud za razvoj musicarskog sporta i dao ogromnu podrsku ZMKS! Svojim nepromisljenim odlukama doveli ste u pitanje ZMKS i reprezentaciju Srbije, doveli ste u pitanje nas mukotrpan dugogodisnji  rad da podignemo musicarski sport na visi nivo. Drago mi je da se pokazalo da u ZMKS postoji sloga i da nam je jedini cilj razvoj ovog sporta u Srbiji! Ovim putem se i javno zahvaljujem svim klubovima koji su nesebicno dali podrsku SSRS i ZMKS.

Posle vasih dopisa upucenih SSRS 3.4. i 4.4, a koje je SSRS protumacio kao ucenu, postojale su samo dve opcije - otkazivanje JPK ili njegovo prebacivanje na neku drugu reku. Kao predsednik ZMKS apsolutno se slazem sa ovakvom odlukom SSRS i smatram je ispravnom.

Kljucni momenat nakon kog je sve krenulo naopako je trenutak kada se kod EKOD-a stvorilo nepoverenje da ce biti prevareni od strane SSRS. Ko im je plasirao tu pricu - ne znam i zasto je doslo do tolikog straha. Ali znam da je to kljucni momenat i da za takav stav nije bilo osnova, bar ne da sam ja upoznat sa njima. Nakon obracanja na drustvenim mrezama nije se moglo nazad. A hajka na Tihomira Lukica krece kao odbrana za nastalu situaciju. Pojedinci se uplicu i dolivaju ulje na vatru, prenose neproverene informacije i situaciju pogorsavaju iz trena u tren, koja je eskalirala brojnim lazima iznesenim na vise medija.

Zbog mog odlaska van zemlje i brzine kojom se moralo naci resenje za novu lokaciju odrzavanja JPK, od 3.4. komunikaciju sa SSRS preuzimaju na sebe Tihomir Lukic i Marko Milacic koji me redovno obavestavaju o svemu.

To sto su Tihomir Lukic i Marko Milacic, u kordinaciji sa SSRS nasli drugu destinaciju, nije izdaja vas, kako vi to tumacite, vec poslednja sansa da spasu obraz musicarskog sporta u Srbiji. Da nije bilo njihovog pozrtvovanja oko organizacije JKP Djetinja 2018, musicari Srbije bi pretrpeli ogromnu bruku i sramotu za koji ste odgovorni vi.

Moj poslednji razgovor sa predsednikom EKOD-a naveo me je na ostavku. U toku razgovora mi je rekao da ce biti onako kako oni kazu ili nece ni biti takmicenja. Tada sam mu rekao ako je to njihov konacan stav da se i ja povlacim, na sta mi je on jos jednom potvrdio recima: “ili ce biti kako mi kazemo il kupa nece biti”. Upoznat je i sa mojim neslaganjem vezanim za dopis koj su objavili na drustvenim mrezama i da to nije nacin za resavanje problema.

Vas rad i angazovanje oko reke Gradac su neosporivi i niko nikad to nije potcenjivao i umanjivao, niti ce to u buducnosti raditi! Kao sto ste vi javno umanjili rad i trud svih drugih, ne samo u Srbiji vec i u regionu! Zao mi je sto niste prepoznali kolika vam je cast ukazana dovodjenjem ovako prestiznog takmicenja na reku Gradac!

Na kraju bih se jos jednom zahvalio SSRS na ogromnom razumevanju, radu i trudu ulozenom na razvoju musicarskog sporta i veliko hvala celoj ZMKS na podrsci i pokazivanju jedinstva kad je to najpotrebnije! Isto tako jos jednom puno hvala i USR ALASI SA DJETINJE na velikom angazovanju i pomoci oko realizacije takmicenja JPK u nasoj zemlji."

Vladislav Todorovic
Predsednik ZMKS
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin

Broj poruka : 29002
Datum upisa : 26.04.2008

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   Čet 17 Maj 2018, 22:49

Poštujem namjeru da se čuje riječ Predsednika Zajednice mušičarskih klubova Srbije Vlade Todorovića, u ostavci, koliko se nameće zaključak iz teksta.

Ako je navedeno saopštenje namjenjeno kompletnoj mušičarskoj javnosti, pa između ostalog i forumu musicarenje.net legitimno je i ispravno
da se to radi, jer je veoma malo medija koji se bave isključivo mušičarenjem - fly fishing disciplinom .

Međutim, po meni je bilo poštenije da kao član ovog foruma saopštenje i situaciju nam Vlada Todorović sam lično obrazloži jer se pominje i "druga" strana.

Ja nisam bio direktni učesnik navedene mušičarske manifestacije i nekulturno je da u ovoj situaciju branim ili napadam bilo koga iz ove priče.
To se mora rešiti na nekom zvaničnijem mjestu i na civilizovan i ljudski način svih učesnika zajedno i za dobrobit i budućnost  takmičarskog mušičarenja u Srbiji!

Medjutim, medijski je musicarenje.net  jako relevatan i samo oni neupućeni ili zlonamjerni neće priznati kvalitet i posjećenost ovog mjesta i FB profila
Ja sam isključivo uz drugarsku pomoć i dobru volju par prijatelja ipak ispratio ovaj dogadjaj, prvo najavom na FB stranici gdje su za ovo takmičenje
mogli da saznaju i mnogi musičari iz Evrope i svijeta.

Čitav marketing oko takmičenja sam odradio sam,  bez pomoći bar jedne fotografije čak i od nekoliko članova ovog foruma iz Užica, a šta tek da pričam
o bilo kakavoj pomoći nekog iz Saveza ili mušičarske organizacije takmičenja iz Srbije.

Veliki broj mušičara je isključivo preko mušičarenje net foruma dobijalo informacije o ovom dogadjaju, a zašto je ovaj forum zaobilažen prilikom
promocija i jednog i drugog mjesta održavanja ...ili nekih drugih važnih objava neka ostane na obraz ljudima koji su o tome trebali da brinu, naravno
ovo nije jedino mjesto za tako nešto i nije najvažnije da me neko pogrešno ne razumije, ali mislim da je moglo da se dostavljaju bar osnovne informacije.

Ja zato ovom prilikom javnu zahvalnicu dodjeljujem svakom ko je imao želju da potpuno bez interesa, pomogne ovo mjesto da ispratimo dogadjaj najbrže u regionu .
Izdvojio bih Bojana Pešića, kojem to nije smetalo da zauzme 2. mjesto na KUP-u, Omara Bašića, Petra Vućinića, Filipa Serfimovica i dr.

Hvala drugari I lake it

Ovdje nas spajaju isključivo ideje koje tako ljubomorno čuva mušičarenja kao najviteškija ribolovna disciplina...
pa tako neka i ostane , sjetite se da je ovaj forum napravio "imena" mnogih "faca" po FB i da je takmičarski dio mušičarenja
...samo mali sportski dio viteške vještine koju tako volimo!

ziveli
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Maricfly
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   Pet 18 Maj 2018, 07:21

Ne vidim razlog da se ovaj da ga nazovem " Demant" predsednika MZS objavi ovde jer ga niko nije prozivao niti pitao za objasnjenje. Moslim da su forumi zamenjeni. Kao i to da ovo ako je pisao Vlada Todorovic ja sam Alen Delon Maric ali ajde da ne duzimo procu niti cu vise komentarisati.
Murino svaka cast za svaku rec koju si napisao. Ne bih nista vise dodao.
Nazad na vrh Ići dole
Maki
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   Pet 18 Maj 2018, 08:27

Ja ne vidim razlog da se ti brineš gde će bilo šta biti objavljeno... Ne valja ti kad ništa ne govori, ne valja ti kada govori... Dal je pisao, ili nije ne znam...
U svakom slučaju u koliko administracija foruma smatra da je ovo pismo po bilo kom osnovu neprimereno, neka ga odmah obriše ili ću ja... nikad mi nije bio problem da se pridržavam pravila.
Nazad na vrh Ići dole
Maricfly
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   Pet 18 Maj 2018, 08:36

Meni nema sta da ne valja ili valja. Iskreno zaboli me za MSZ jer je ta organizacija izgubila svaki smisao i sluzi samo za pokrice i proguravanje licnih interesa. Savezu svaka cast. Nervira me sto covek nije za shodno mogao svo ovo vreme da se javi ili napise nesto pa onda trazi advokate da objave nesto u njegovo ime i opet na kraju ne isprica kako je bilo i izostavi neke stvari.
Sto se mene tice prica je zavrsena i ovaj forum nije mesto gde cemo ulaziti u raspravu niti treba. Pisite sta god hocete postao sam imun na gluposti.
Nazad na vrh Ići dole
Maki
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   Pet 18 Maj 2018, 08:50

Drago mi je da izneseš javno šta tačno misliš. ZMKS nije izgubila svoj smisao niti će, i ove gorine je koliko znam i najbrojnija! Što se tiče ličnih interesa onog trenutka kada mi interes bude bio mazohizam prema ličnom budžetu tad će moj lični interesi biti ispunjeni koji su vezani za ligu... to kako je bilo znaju samo njih trojica pa neka izvole naprave sastanak u Savezu... Nadam se za rad svih nas da će se to desiti, prevazići i nastaviti dalje...
Nazad na vrh Ići dole
Maricfly
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   Pet 18 Maj 2018, 08:54

Maki ::
... to kako je bilo znaju samo njih trojica pa neka izvole naprave sastanak u Savezu... Nadam se za rad svih nas da će se to desiti, prevazići i nastaviti dalje...

Slazem se
Nazad na vrh Ići dole
Tihi83
Visitor
Visitor

Broj poruka : 112
Godina : 35
Datum upisa : 09.06.2012

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   Pon 21 Maj 2018, 23:01

Za takmicare detaljno po sektorima i sektorskim mestima. Mislim da mnoge zanima!

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"   

Nazad na vrh Ići dole

9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"
Nazad na vrh 
Strana 13 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» 9. KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Đetinja, Užice 2018"
» VII KUP Jadransko podunavskih zemalja Tara - Kolašin
» KUP Jadransko-Podunavskih zemalja - "Gradac , Valjevo 2018"
» Djetinja...
» "DAN PASTRMKE 2018." i otvaranje mušičarskog revira "Toponička reka"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu