musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Fly fishing revir "Tara - Kolašin"

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29 ... 54  Sledeći
AutorPoruka
Zox
Visitor
Visitor

Broj poruka : 449
Godina : 59
Datum upisa : 06.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   Ned 22 Jun 2008, 23:26

Vidi ti manekena u belim bermudama ha ha ha ha ha ha ha ha
Ma hajde bermude kako tako ali pogledajte mu taj zadovoljni osmeh na licu Bravooo
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide

Broj poruka : 578
Godina : 46
Datum upisa : 03.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   Pon 23 Jun 2008, 16:24

Maneken je došao da se malko druži i da pokaže Nikoli koju pametnu,ali...Kad ono i Pop tamo.EH,kako sad da odem a da ne podivanim...
Tara i kolašin,čista desetka.Posebno mi je drago što sam upoznao takve domaćine kao Nikola i njegovo društvo.A ribe....A uveče kafa kod Nidže.Ljepšu nisam popio nigdje do sada.

Drugari,hvala na druženju i super danu.Čuvajte to što imate i pogotovo onog "međeda",jer takvih što više treba na vodi i onda ste sigurni i u vodu i u sebe.Teška je to borba,ali idite dalje...
Nazad na vrh Ići dole
Ilew
Visitor
Visitor

Broj poruka : 269
Godina : 36
Datum upisa : 29.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   Uto 24 Jun 2008, 02:50

Kolasin,pitanje za tebe...komsija je je prije dva dana bio u tvoje krajeve i rece mi da pored Tare vrvi od zmija!ali ne vodenih koje sam i ja zatekao u zavidnom broju prije mjesec dana,nego sarke i pockoci,i to bas u dosta njih!jeli to istina ili covjek preuvelicava-sto nerijetko i cini (evo ga ogovaram preko foruma :) ) ,posto cu brzo gore da se malo nadisem svjezeg vazduha pored Tare? ;)
Nazad na vrh Ići dole
Ilew
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   Uto 24 Jun 2008, 15:13

ne znam na kojem je dijelu bio,mora ih imat svakako,ali poskoci i sarke!? help 1 ...ja sam bio put mojkovca taj put,vidio si slike,i stvarno je vodenih bilo bukvalno na svakom koraku,ali zanemari se sve to kasnije ;) . hvala na odgovoru!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Visitor
Visitor

Broj poruka : 156
Godina : 35
Datum upisa : 04.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   Uto 01 Jul 2008, 03:13

Žao mi je što nisam snimio Zeku u petak kada nam je opisivao jednu "manju" pastrmku kako je skupljala sa površine.
Zvuk je bio otprilike ovako "bloauuu" ili već nešto slično!
Aj Zeko sam ćeš ti to bolje opisati ;)
Nazad na vrh Ići dole
Ilew
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   Čet 03 Jul 2008, 01:56

sjutra cu nakacit slike sa tare za vikend i sa morace juce-tereni blizu manastira moraca,uglavnom:na tari sam jako lose prosao,par dobrih primjeraka lipljena i jedna bas krupna pjegava ;) ,ali sitne sto rade...znaci lovio sam po dvije u jednom zabacaju!?od 7 pa do 9,dje bacis uzima...i da Kolasin,ne da je uzimala lila muvu nego mi je ostecena te moram novu pravit ovih dana,zelena takodje,trula visnja i mrav da ne pricam.juce na moraci od 8 je kidisala kao luda!preko 20 komada srednje i sitne pastrmke sam izvadio i vratio naravno,krupne stidljive prilicno... Ufffff pozdrav svima a slike cu nakazit u rar fajl! :) cim nafatam vremena.
Nazad na vrh Ići dole
Ilew
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   Čet 03 Jul 2008, 12:39

hvala na cestitkama i lijepim zeljama ;) !!!slike su odlicne ali i prevelike pa cu vidjet da kompresujem i bacim odje,ima ih bas dosta pa cu imat posla.
Nazad na vrh Ići dole
Saležupa
Guide
Guide

Broj poruka : 2198
Datum upisa : 05.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   Čet 03 Jul 2008, 12:54

ILEW,daj po dve-tri slike.Ne mora odjednom po veći broj broj.I molim te,zbog rada računara na mreži i "otvaranja" fotografija neka budu do 100KB u formatu 800x600.Pozdrav i daj slike što pre
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide

Broj poruka : 1570
Godina : 43
Datum upisa : 30.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   Čet 03 Jul 2008, 17:10

ILEW ::
,ali sitne sto rade...znaci lovio sam po dvije u jednom zabacaju!?
Kako si to izveo????? scratch
Nazad na vrh Ići dole
Ilew
Visitor
Visitor

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   Čet 03 Jul 2008, 17:29

he,he...znam foru ;) ,salim se nije fly fishing bio u pitanju vec niz muva ;) ,5 u mom slucaju...a zbog ogromne koncentracije sitne i srednje ribe bukvalno svaki zabacaj je bio pogodak!
Sale neke slike cu nocas postavit,jer nemam bas puno vremena ovih dana,ali ne brini stari,nijesam slikao samo za sebe ;)
edit:
evo sad nadjoh neke sto sam kompresovao:

Nazad na vrh Ići dole
Saležupa
Guide
Guide

Broj poruka : 2198
Datum upisa : 05.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   Čet 03 Jul 2008, 21:13

Ivice,od Popa sam čuo lepe reči o tebi.Imam jedno pitanje:koje su to nimfe koje pominješ a lepo rade na Tari i na kojim udicama?Pozdrav,Sale
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   Čet 03 Jul 2008, 23:17

Salezupa ::
Ivice,od Popa sam čuo lepe reči o tebi.Imam jedno pitanje:koje su to nimfe koje pominješ a lepo rade na Tari i na kojim udicama?
Pozdrav,Sale
trebaju mu sad za neki dan ha ha ha ha stvarno ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Ivica R.
Guide
Guide

Broj poruka : 1308
Godina : 33
Datum upisa : 24.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   Čet 03 Jul 2008, 23:49

neki moj savjet za ninfe je,sto se lipljana tice,sve vrste zutih to je po meni najbolja boja ninfi za Taru,zatim prljavo bijela,slonova kost,i naravno neke zelene ali ja ne mogu da nadjem bas neku nijansu na koju super radi.Velicine na koje se peca lipljan kod nas su 14,15,16 pa i nize kad voda bas padne,mada dobre imitacije mogu i na 12.Evo par predloga od mene:limun zuta cupava od dabinga na 14 i 16 sa srebrnom kapicom,zatim blijedo zuta moze od konca takodje sa srebrnom glavom,zatim broj 3 prljavo bijela porebljena kafenim koncem.takodje i roze nijanse daju odlicne rezultate u lovu lipljana,spremi neku rozu cisto da probas,a bez zutih ne dolazi kakve god da su.A sto se tice pastrmke tu vec ne znam puno.
Nazad na vrh Ići dole
Ivica R.
Guide
Guide

Broj poruka : 1308
Godina : 33
Datum upisa : 24.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   Čet 03 Jul 2008, 23:51

Nikola evo zna,kod nas samo 14 16 ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide

Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   Pet 04 Jul 2008, 00:02

Ivica R. ::
neki moj savjet za ninfe je,sto se lipljana tice,sve vrste zutih to je po meni najbolja boja ninfi za Taru,zatim prljavo bijela,slonova kost,i naravno neke zelene ali ja ne mogu da nadjem bas neku nijansu na koju super radi.Velicine na koje se peca lipljan kod nas su 14,15,16 pa i nize kad voda bas padne,mada dobre imitacije mogu i na 12.Evo par predloga od mene:limun zuta cupava od dabinga na 14 i 16 sa srebrnom kapicom,zatim blijedo zuta moze od konca takodje sa srebrnom glavom,zatim broj 3 prljavo bijela porebljena kafenim koncem.takodje i roze nijanse daju odlicne rezultate u lovu lipljana,spremi neku rozu cisto da probas,a bez zutih ne dolazi kakve god da su.A sto se tice pastrmke tu vec ne znam puno.
poneće on Ivice kofere sa alatom bez sekiracije ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Fly fishing revir "Tara - Kolašin"   

Nazad na vrh Ići dole

Fly fishing revir "Tara - Kolašin"
Nazad na vrh 
Strana 5 od 54Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29 ... 54  Sledeći
 Similar topics
-
» Fly Fishing only "Tara - Kolašin"
» Fly Fishing revir "Ribnik" ( RS - B i H )
» Fly Fishing revir "Gradac" - Valjevo
» Fly Fishing only "Lim/Ljuča" - Plav
» Fly Fishing revir "Ribnik" ( RS - B i H )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: FISHERIES & ENVIRONMENT :: RijEKE-
Skoči na: