musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Reka Raška

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 5186
Godina : 32
Datum upisa : 09.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Reka Raška   Čet 28 Mar 2013, 23:08

Mackey, i Ja sam pre neki dan prosao tim putem i cudio se cudu, ono je haos.
Ovo gde je Keno slikao i gde je Pop pecao nije taj deo reke vec dosta uzvodno, uzvodno i od Novog Pazara.
Nazad na vrh Ići dole
Mackey
Guide
Guide

Broj poruka : 712
Godina : 31
Datum upisa : 11.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Reka Raška   Pet 29 Mar 2013, 00:57

Pa jel reagovao neko, neka NVO barem? Ona rijeka je lijepa, sigirno ima ribe, ali ono smece je nevjeroavatno, u zivotu nisam vidio onakav prizor.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegrofishing.com/
Keno
Guide
Guide

Broj poruka : 562
Godina : 54
Datum upisa : 16.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Reka Raška   Pet 29 Mar 2013, 02:53

Dosta toga sam o Raški napisao u prethodnim postovima ,e ako sa na sve to doda i to da niko ne čuva ni ovaj gornji tok ka njenom izvorištu onda će vam sve biti jasno.Ko bi više voleo od nas mušičara iz Novog Pazara da ova reka bude čista ,nezagađena sa čistim obalama ,puna ribe.Ona je nama tu na par kilometara od grada ,mislim na ovaj deo koji bi bio atraktivan .Mi iz naše sekcije smo tražili od korisnika voda da uradi režim ribolova na ovom delu ,čak smo mu dali i naše predloge kako bi to trebalo da izgleda i naravno da ima ribočuvar koji će čuvati,ali sve je ostalo na obećanjima.Pre nekoliko dana smo poslali dopis korisniku voda da nam napiše kakvi su mu planovi u vezi RAŠKE I IBRA , u njegovom gornjem toku ali do danas ne dobijamo odgovor osim obećanja da će biti poribljavanja ove dve reke.Naš stav je da je prioritet za ove dve reke prvo zaposliti ribićuvare i uraditi režim ribilova pa tek onda poribljavati,inače nikakav efekat ako se ta mlađ pusti na milost ribokradicama.
Nazad na vrh Ići dole
Mitko
Visitor
Visitor

Broj poruka : 182
Godina : 38
Datum upisa : 25.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Reka Raška   Uto 14 Maj 2013, 00:41

Mackey ::
Pa jel reagovao neko, neka NVO barem? Ona rijeka je lijepa, sigirno ima ribe, ali ono smece je nevjeroavatno, u zivotu nisam vidio onakav prizor.
Raska je prepuna pastrmke,hladna kao led relativno cista voda,samo sto ljudi oko nje ne vode racuna o esetici nego bukvalno kao da zele da je zatrpaju smecem.Keno to pamri bolje jer je stariji ova rijeka je bila ponos grada i nije trebalo neko veliko umijece uloviti pastrmku.Potocaru je vise desetkovala kalifornijska pastmka koja je za srecu nestala prestankom rada ribnjaka Vojin Popovic u Jerki.U Raski plivaju kapitalke samo sto su tereni dje se ove ribe nalaze bukvalno ogrezli od smeca i nemoguce je zabaciti na takva mesta da bi se doslo do ulova.U samom centru grada su najkrupnije

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Edin-NP
Visitor
Visitor

Broj poruka : 183
Godina : 34
Datum upisa : 07.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Reka Raška   Sub 01 Mar 2014, 05:24

Moja prva pastrmkica sa raske na muhu,bilo je jos dosta spadanja al vazno je da sam otvorijo sezonu.[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Reka Raška   

Nazad na vrh Ići dole

Reka Raška
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Reka Katušnica
» Krupajska reka
» Gvozdačka reka ( Zmijska reka )