musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Sledeći
AutorPoruka
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9729
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Čet 16 Apr 2009, 15:12

Cijena je OK, to nije problem, pa ni ovi lovni dani i na to se mogu navići, ali tereni na kojima se smije loviti, tipa srijedom od
mosta uzvodu i slično e na to NIKAD i ne mogu zamisliti ni idiota koji se takve gluposti sjetio...
kreten
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Madjoni
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Čet 16 Apr 2009, 15:23

Kako i da se odluči neko ko se na vrijeme nije raspitao šta i kako scratch scratch scratch
Dođe čova da peca na Žugića luku i onaj poglavica od čuvara mu kaže aj ti polako na most ili kući, šta će taj ribolovac
bez da bude Shocked Shocked Shocked ili Embarassed Embarassed Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Pon 20 Apr 2009, 19:21

Danas sam prošao pored ovoga kampa...stvarno predivno mjesto, preporučujem svima...
Nazad na vrh Ići dole
Omar
Guide
Guide

Broj poruka : 2283
Godina : 42
Datum upisa : 11.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Pon 20 Apr 2009, 21:07

Kakvo je stanje sa ribljim fondom u tom dijelu Tare, ako je kao na Crnom jezeru, gdje gazduje takodje NP, onda... Placko
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Pon 20 Apr 2009, 21:49

Ja neznam odgovor na to pitanje, al sam danas kada sam prolazio tim putem,na jednoj česmi pored puta gdje je Tara na nekih 7-8 metara
ispod ceste, izbrojao 9 riba u jednom plićaku...a jesenas, kada sam se sa sela vraćao, u istom viru izbrojao 26 riba!

Mislim da ima dosta ribe na tom potezu! Naročito na djelu koji se zove Kaludra! To je blizu ove česme!

Sad, jedino me zbunjuje taj režim lovnih dana i potezi rijeke na kojima je dozvoljen!

Inače su tereni ko iz bajke!
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Pon 20 Apr 2009, 21:51

Taj dio od Splavišta uzvodu do ušća Ravnjaka je stogi zabran više od 25 godina lol!
Nazad na vrh Ići dole
Omar
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Pon 20 Apr 2009, 22:11

Pa imali idje vode i ribe da ti i Mladjo niste pecali. Idete li možda negdje i zajedno u pecanje, da vam se pridružim, jer jedno je sigurno od Vas se
može puno toga naučiti cestitam
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Pon 20 Apr 2009, 22:16

Pa bili smo zisto svuda, ali na Taru me uvijek jurio danima da idemo i zato mi je malo teško da pišem o Tari, jer kao rijeka i kanjon je stvarno
prelijepa ali ribolov je druga priča......tu se ne pita ribolovac nego riba....Tara je po mnogo čemu specifična za ribolov i kad riba ne radi džaba je sve...
Placko
Nazad na vrh Ići dole
Omar
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Pon 20 Apr 2009, 22:29

Svi ćemo se mi lijepo družit ako ne na Zeti i Tari, ono sigurno na Plavskom jezeru i Ljuči WELCOME
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide

Broj poruka : 1614
Datum upisa : 01.04.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Pon 20 Apr 2009, 22:34

Take that 4 granted O-man!

Ljuča je LUDILO (totalno) od rijeke a za Plavsko nemam prosto riječi ... i to ja koji... " `leb zaradjujem" pišući!

Ponavljam... ne mogu da isčekam jun (ili kraj maja ako Duci da "zeleno svijetlo")! :)

Usnimicemo ludački-dobar materijal i napraviti spotove koji ce ostavljati bez daha sve posjetioce, izmedju ostalog, i ovog foruma.

Obećavam Omare! sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Omar
Guide
Guide

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Pon 20 Apr 2009, 22:43

Moraću ti vjerovat, jer drugo me ne ide u prilog cestitam

Imamo sve na jednom mjestu skocko
Nazad na vrh Ići dole
Ivica R.
Guide
Guide

Broj poruka : 1308
Godina : 32
Datum upisa : 24.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Uto 21 Apr 2009, 11:16

Hvala na odgovoru. Kakva je bila posjećenost protekle godine, jesi li zaradio koju kintu (nijesi valjda samo pomagao, šalim se naravno)?
Kakve su najave za ovu sezonu (da li se kriza osjeća)?
Nazad na vrh Ići dole
Ivica R.
Guide
Guide

Broj poruka : 1308
Godina : 32
Datum upisa : 24.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Uto 21 Apr 2009, 13:39

A zaradi li ti sta? ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Bogdan
Visitor
Visitor

Broj poruka : 325
Datum upisa : 05.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Uto 21 Apr 2009, 14:03

Nemoj na tu temu Ivice prijatelju! help 1
Konacno je covjek poceo da malo pozitivnije da posmatra i prica o vodama u Crnoj Gori!!
Samo neka nastavi tako!! WELCOME
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4198
Godina : 43
Datum upisa : 04.01.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Uto 21 Apr 2009, 17:00

Ivica R. ::
A zaradi li ti sta? ha ha ha ha

A sto da ne zaradi ? Da ima više pametnih pa da mnogi zarade i otvore se nova radna mesta.Svako je spreman da se iz entuzijazma bavi nekim
stvarima do odredjene mere, za neki ozbiljniji rad čovek mora da ostvari i prihod da bi mogao da se posveti u potpunosti.
Uspešan direktor neke firme sigurno voli svoj posao ,inače nebi bio uspešan, ali takodje mora da ima debelu platu da bi bio materijalno siguran,
i potpuno se posvetio poslu, svako ko dobro radi i uspešan je u tome mora dobro da se plati...
Nazad na vrh Ići dole

Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 26Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Sledeći
 Similar topics
-
» Rijeka Tara (gornji tok)
» Rijeka Tara - Plužine
» Rijeka Bijela
» Rijeka Bistrica (lijeva pritoka Drine)
» Rijeka Ugar (BiH)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
musicarenje.net :: FISHERIES & ENVIRONMENT :: RijEKE-
Skoči na: