musicarenje.net

Fly Fishing

Portal*PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sledeći
AutorPoruka
Goran R
Guide
Guide

Broj poruka : 1320
Godina : 51
Datum upisa : 07.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Uto 21 Apr 2009, 17:20

Ako se jos kombinacija dobrog i korisnog upotpuni sa onim sto volis e to je ka da si dobio Bingo premiju.
Nazad na vrh Ići dole
Goran R
Guide
Guide

Broj poruka : 1320
Datum upisa : 07.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Sre 22 Apr 2009, 13:31

Velibore ovo je odlicno,u svakom pogledu i samo je to jedan dio detalja o cistoti i ljepoti rijeka C.G.
Da je srece da su nam svitokovi ovako cisti i lijepi uz malo pameti i dobre organizacije eto C.G. JOS JEDAN VID DOBRO ISPLACENOG TURIZMA. cestitam
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Uto 30 Jun 2009, 10:49

TARA!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bogdan
Visitor
Visitor

Broj poruka : 325
Datum upisa : 05.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Uto 30 Jun 2009, 12:52

cool photos cool photos cool photos
Ekstra Nikola,nema price!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Vlajkoni
Fly fisherman
Fly fisherman

Broj poruka : 94
Datum upisa : 04.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Uto 30 Jun 2009, 16:20

Nikolacg,
Svaka cast, lepsu fotku nisam video odavno.
Opet stvarno je fotka VELICANSTVENA
Nazad na vrh Ići dole
Cicvara
Guide
Guide

Broj poruka : 704
Datum upisa : 10.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Uto 30 Jun 2009, 18:29

-Slika je extra, cool photos ima li kakva stazica pored reke. Ovako nešto nisam skoro video. super
Nazad na vrh Ići dole
Mr.Zacoola
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2012'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2012'

Broj poruka : 1811
Godina : 28
Datum upisa : 02.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Sre 01 Jul 2009, 18:59

Nikada mi nece biti jasna ogranicenja ribolova u vidu casova (h)... scratch Mislim da su ljudi koji brinu o Tari malo preterali! Najbolji deo ribolovnog dana su oduzeli ribolovcima, a uz to "druknuli" dozvolu na 20 eura... Preterano, bez obzira sto se radi o jednoj od najlepsih reka u Evropi, a i svetu (po meni). Mislim da na taj nacin, Tara nikada nece steci ozbiljnu popularnost i reputaciju kod musicara, iako to svojom lepotom i bogatstvom ribljeg fonda zasluzuje... A verujem da je to i u interesu ljudi u cijim je rukama!
Nazad na vrh Ići dole
MM
Guide
Guide

Broj poruka : 771
Godina : 32
Datum upisa : 05.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Sre 01 Jul 2009, 19:27

Slažem se sa Žakulom, zaista je pomalo čudno uvesti propis kojim se od mušičara zahteva da se već u pet popodne spakuje i ode sa vode. Posebno je to smešno leti. U junu, julu i avgustu se najlepše i najbolje lovi baš u ono vreme koje ovaj propis ribarima oduzima, od svitanja do 8 ujutru i od zalaska sunca pa do mraka.
Nazad na vrh Ići dole
Kolasin
VIP
VIP

Broj poruka : 1476
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Čet 02 Jul 2009, 01:18

Samo malo da pojasnim za neupucene.

Ovo nije musicarski revir vec teren dozvoljen za blinkerisanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.net
Madjoni
Moderator
Moderator

Broj poruka : 9730
Datum upisa : 14.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Čet 02 Jul 2009, 02:34

MM ::
Slažem se sa Žakulom, zaista je pomalo čudno uvesti propis kojim se od mušičara zahteva da se već u pet popodne spakuje i ode sa vode. Posebno je to smešno leti. U junu, julu i avgustu se najlepše i najbolje lovi baš u ono vreme koje ovaj propis ribarima oduzima, od svitanja do 8 ujutru i od zalaska sunca pa do mraka.
I ja se slažem sa obojicom i o ovom sam već pisao na prvoj strani.....da dodam malo soli na ranu krajem septembra je zabran a lipljen tek tada počinje da radi ono pravo Placko
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Bogdan
Visitor
Visitor

Broj poruka : 325
Datum upisa : 05.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Čet 02 Jul 2009, 08:46

Madjoni,
Zasto zabrana na lipljana u septembru??
Mislim da to ne postoji ni na jednoj rijeci??A jos informacija koju je Nino dao vezano za blinkerisanje dovoljno govori o "sluhu" ljudi iz NP da naprave nesto atraktivno.
Dio Tare koji protice ispod Kolasina meni komotno lici na NP jer i covjek koji u zivotu nije uzeo stap u ruke moze da upeca nesto,a o cijenama dozvola da ne govorim!!
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR

Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Čet 02 Jul 2009, 10:13

Bogdan ::
Madjoni,
Zasto zabrana na lipljana u septembru??
Mislim da to ne postoji ni na jednoj rijeci??A jos informacija koju je Nino dao vezano za blinkerisanje dovoljno govori o "sluhu" ljudi iz NP da naprave nesto atraktivno.
Dio Tare koji protice ispod Kolasina meni komotno lici na NP jer i covjek koji u zivotu nije uzeo stap u ruke moze da upeca nesto,a o cijenama dozvola da ne govorim!!

Ni meni nije mnogo toga jasno vezano za Taru u NP! Mnogo više bi se moglo tamo.....
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Čet 02 Jul 2009, 11:28

Dozvoljen je ribolov od 1.5. do 1.10.......eh da mi je taman tamo neđe uvatiti toga experta koji je to smislio,nebi mi živ na zemlju pada ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Keno
Guide
Guide

Broj poruka : 548
Godina : 54
Datum upisa : 16.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Čet 02 Jul 2009, 11:35

Mladjo mozda je onima koji su doneli takve uredbe cilj da uzmu pare za gledanje lipljana a ne i za lov na njega. ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"   Čet 02 Jul 2009, 11:43

Keno,malo sam neozbiljan ali ljepše rijeke i gore uprave nema Ufffff
To je prosto nevjerovatno,oni jednostavno ne umiju da valorizuju ništa ama baš ništa od silnog bogatstva kojim gazduju....neku ozbiljniju lovu donosi im jedino splavararenje,jer tu gost samo plati i ide iz parka i na sreću toga gosta nema kad da osjeti "ljubaznost" i "kvalitet usluge" "domaćina" Ufffff
Da je ovo nečije drugo,pa recimo da bi Park cvjetao (tj mlatio pare) od mnogo aktivnosti koje može da ponudi,da ne nabrajam sve od alpinizma,skijanja,pješačkih tura,paraglajdinga,ribolova.......
Nazad na vrh Ići dole

Rijeka Tara (kanjon) - NP "Durmitor"
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 26Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sledeći
 Similar topics
-
» Rijeka Tara (gornji tok)
» Rijeka Tara - Plužine
» Rijeka Bijela
» Rijeka Cijevna
» Rijeka UNA (jedna i jedina)